Štítky článku: •  

Hosana, už se mohu nechat opíchat!

Od středy se prý mohou registrovat i padesátníci, kteří mají blíž k té pajdě než k šedesátce. Jenže proč bych to vlastně dělal?

Kdybych totiž chtěl, tak jsem nejspíš měl šanci se nechat oficiálně očkovat i doposud kvůli vysokému tlaku, proč bych se tedy od středy registroval kvůli věku?

Mám opakovaně prakticky odzkoušeno, že mám proti tomu viru nějakou (a fakt nevím jakou) imunitu. A dokud před očkováním nebudou dělat testy na veškeré protilátky, tak děkuji, raději to očkování nechci, mohlo by mi naopak i ublížit, pokud bych v sobě měl nějaké aktivní protilátky. Ostatně to je i důvod, proč se moje matka zatím v tuto chvíli nechce nechat očkovat, přestože je jí dvaaosmdesát. Obává se totiž, že kdyby v sobě tu nákazu náhodou měla, tak by pro ni v jejím věku mohlo být i fatální. Počká s tím, až to v populaci opadne. A odborní lékaři mi na dotaz její názor potvrdili.

Osobně jsem přesvědčen, že ta moje imunita je daná více faktory, od genetického (například neztloustnu ať se snažím sebevíc), přes krevní skupinu 0 Rh- (obzvlášť ten mínus prý hraje velkou roli), ale hlavní roli dle mého názoru hraje fakt, že odmítám nosit roušky či respirátory (ten jsem zkusil jednou a okamžitě letěl) kamkoli jinam, než kam mne bez toho nepustí a jako extrovert se stýkám s lidmi co to jde, pokud možno bez náhubků, a tím si udržuji imunitní systém v pohotovosti.

Již se veřejně objevil průzkum, který popírá prohlášení vlády, farmaceutických firem, fanatiků z MenSES i iniciativy Sníh (snad to nemá nic společného s drogama) a všech ostatních, kdo jsou na tom finančně či jinak zainteresováni. Ten průzkum tvrdí, že imunita získaná proděláním nemoci je silnější, než ta po očkování a trvá více než rok. Přesně tohle tvrdí dlouhodobě i imunolog Šinkora, kterého tihle pseudovědci přisátí na finanční toky státu proto nemohou ani cítit. Navíc tento imunolog tvrdí i to, že tahle přirozená imunita na rozdíl od té vakcinační funguje i na různé mutace, nebo že až to pro nás přestane být panenský vir (jako pro indiány), tak to bude jen další obyčejná rýma a nemám důvod mu nevěřit.

Ale v tom článku osobně považuji za jednu ze stěžejních vět tuto:

Pokud se s virem opakovaně nesetkáváme, obrana nám postupně klesá.

V tom je dle mého názoru ten zakopaný pes. V mém (a nejen mém) okolí se totiž již nakazili touto nemocí zcela všichni, kdo poctivě nosili roušky a respirátory prakticky všude, kteří se věčně matlali desinfekcí, nestýkali se skoro s nikým a kteří byli z toho viru až panicky vystrašení. Nás pár, kteří to neřešíme, s lidmi se normálně stýkáme a náhubky nosíme fakt jenom tam, kam nás bez nich nepustí, jsme pořád bez zářezu. Samozřejmě to není zcela stoprocentní, ale jen tak přehlédnout to dle mého názoru nelze. Kdybych to byl pouze já, tak řeknu, že je to náhoda, ale takhle to vypadá, že se těmi opatřeními někdo snaží, aby ta epidemie trvala co nejdéle.

Jediný důvod, proč bych se měl nechat očkovat já, je ten, že bych nemohl do zahraničí, takže si holt ještě nějakou dobu nedám kafe vedle vídeňské opery v kavárně Sacher, u nás tuhle buzeraci doufám bude většina provozovatelů ignorovat a kdyby ne, není problém si ten výsledek testu i zfalšovat. Žádná oficiální úřední listina to není, takže nehrozí ani žádné sankce. Tím samozřejmě nechci nikoho k ničemu nabádat!

Tímto samozřejmě nikomu nerozmlouvám ani očkování, ani třeba i roušky nebo respirátory všude. To ať si každý rozhodne sám, každý jsme jiný a každý jsme na tom i jinak zdravotně či imunitně. Pouze zde popisuji jak to vidím já osobně sám za sebe.

Autor: Ivo F. Cilich | cilich.blog.idnes.cz

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 348 × | Prestiž Q1: 12,59

+25 plus Známkuj článek minus –1

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 4 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. PeTaX

Napsat nový komentář
rnm

Ano, také ve svém okolí pozoruji, že virus má více v oblibě rouškové fanatiky.

7 | 0
PeTaX

Strach, psychická disbalance a z toho plynoucí oslabení imunitního systému.

6 | 0
Gerhard Jaroš

Máte pravdu Moje krevní skupina je O negativní. Byl zde článek, proč lidé s krevní skupinou O nejsou touto nemocí tak často napadání.

1 | 0
wiener

Můj známý jel předminulý týden vlakem Vídeň-Praha-Vídeň a kontroly žádné.

0 | 0

Napsat nový komentář

Zbývá 2048 znaků.

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top