Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

       

Štítky článku:

Střípky (186)

★ Fašistická Antifa (Zbyněk Passer) ★ Stát je ten největší šmírák (Matthias Lukl) ★ Bravo Silvano!!! (Silvana Heißenberg) ★

Fašistická Antifa

Tohle jsem zažil na několika místech v Německu. To samé slyším i od přátel a zaměstnanců v Německu už tři roky. Zastrašování, vydírání, Antifa má někdy tak přesné a rychle informace, které by nemohla mít bez spolupráce s domácí zpravodajskou službou, či policejní složkou. Řadoví Němci si zoufají a bojí se už promluvit i v místní hospodě, koukají přes rameno.

Z práce už je vyhazují i soukromé firmy, na které Antifa tlačí, že jim udělá mezi zákazníky peklo, protože zaměstnávají nácka (někoho, kdo např. na sociální síti vyjádří názor, nekompatibilní s tím jediným správným).

Mnohokrát jsem zažil v německých městech demonstrace AfD, či Pegidy i shromáždění Antify. Antifa se v posledních letech chová jako SA. Vytváří uličky hanby, uzavírá všechny východy z náměstí (např. Frauenkirche v Drážďanech) a všichni tak musí projít řevem, nadávkami, výhrůžkami a plivanci. Obzvlášť výživné pro důchodce a rodiny s malými dětmi. Policie vše sleduje z dálky, její manévry jsou vysloveně výhrůžné. Když jedu do práce, připadám si, že se chystá třetí světová, nebo hoří blok domů. Všude vodní děla, betonové zátarasy a desítky velkých policejních aut. Celé centrum uzavřené.

„Víte, kolik kolegů už bylo zbito? Uwe Junge z Porýní-Falce, je tam šéfem opozice v parlamentu, napadli ho tři lidé v pěší zóně, zlomená lícní kost. Kay Gottschalk, toho na sjezdu v Hannoveru cestou do kongresového centra zmlátili tak, že když měl projev, stál tam se zafačovanou rukou a vypadal jak navrátilec z první světové války. Mně Antifa rozbila okno v autě, kolegyni Storchové auto rovnou spálili. Doktoru Friesenovi odmontovali matky na kolech. Takových útoků je řada. A zastrašováni jsou i hostinští, u kterých chceme pořádat diskuse nebo i jen členské schůze. Zastrašováni jsou i normální lidé, aby se na naše akce vůbec neodvážili přijít. Kolikrát musíte jít kordonem nenávistných lidí, kteří na vás řvou, pískají, plivají…“

Zbynek Passer, FCB


Stát je ten největší šmírák

V poslední době se často řeší tzv. šmírování, kdy se Big Brother z knihy 1984 stává denní realitou. A často se o něm mluví v souvislosti se soukromými firmami.

Kritizuje se Google, protože sleduje vše, co děláme — co vyhledáváme, co nakupujeme, ukládá si naší polohu a já nevím, co všechno. To samé Facebook. Jedna nedávná kauza — Cambridge Analytica — ukázala, že Facebook také dělá s našimi daty různé techle mechtle, kdy generování cílené reklamy je v podstatě to nejmenší zlo, ke kterému osobní data lze zneužít. Rozumím tomu, proč se tohle lidem nelíbí. Rozumím tomu, proč se na tohle poukazuje, kritizuje se to a dokonce se s tím bojuje.

Nicméně mi připadá značně neférové, že se šmírování firmám dost vyčítá a kritizují se, zatímco stát šmíruje v daleko větším měřítku a data zneužívá k daleko většímu zlu.

Navíc využívání Google a Facebooku je zcela dobrovolné. Nemusíte mít Google účet a nemusíte mít Facebook. Stát oproti tomu vás nutí zákonem k tomu, abyste mu sdělili vše, co chce. Stát zná vaše jméno (byl to také on, kdo ho na začátku schválil), bydliště, kolik vyděláváte, za co utrácíte, kde pracujete, kde se zdržujete, kam cestujete, jaký máte majetek. Prakticky ví všechno, a to, co neví, může zjistit. Nezapomínejte, že stát má tajné služby a jejich moc může být daleko větší, než by si člověk mohl myslet. Snowden třeba světu odhalil, že jejich moc je obrovská a sledují téměř všechno.

Co všechno po nás stát ještě chce? Obchodníci musí mít elektronickou evidenci tržeb, takže úřady ví o každém prodaném i neprodaném cukrátku. Musíme mít povolení ke každé stavbě, takže má i přehled o tom, co stavíme. Dále musíme mít povolení skoro na každé zvíře. Dále jsou tu registry vozidel.

Slyšel jsem i o případech, kdy stát pozoruje všechno za pomocí satelitních snímků. Jsou lidé, co dostali pokuty, protože úředníci na satelitu objevili černou stavbu. Nebo měl někdo sedm ovcí, i když přiznal úřadům jen šest, takže k němu došli se snímky a zpokutovali ho. A opět, tohle nikdo neřeší. Kde jsou ti samí lidé, co kritizují Facebook a Google? Jak to, že už nevyšli do ulic a nebojují?

Kam to v budoucnu povede? Už se objevují první návrhy na zrušení hotovosti. Bojím se, že se tohle salámovou metodou nakonec podaří prosadit, a následně bude mít stát kompletní přehled o všech našich finančních tocích, včetně maličkostí. Půjde snadno dohledat, komu a kdy jste co poslali.

Že nic špatného neděláte, a tak nemáte co skrývat? A víte to jistě? V současné době platí okolo dvou milionů právních norem. Znáte je úplně všechny? Však na každého se dá něco najít. Zákonů je tolik, že nemůžete ani vědět, že neporušujete aspoň jeden.

Vadí vám šmírování? Zapomeňte na nějaký Facebook a raději vložte energii do boje proti státnímu šmírování. EET? Zcela odmítnout! Pokuty na základě satelitních snímků? Šiřte to, udělejte z toho skandál. Dejme najevo, že tohle nebudeme státu tolerovat. Zrušení hotovosti? Ani nápad! Zarazit takový nápad ihned v zárodku! Make 1984 fiction again!

Mises.cz: 4. října 2018, Matthias Lukl


Bravo Silvano!!!

Tak to pomalu vře v Německu.

Včera byla Silvana Heißenberg, díky zákonu Heiko Maase, který vstoupil v platnost od včerejška, blokována z Facebooku. Dala pěknou poštu na facebookovou stránkuo Angele Merkel. Silvana Heißenberg je německá herečka.

Zde je ten nádherně napsaný článek od Silvany na FB-stránce o Angele Merkel:

„Jste nejopovrženíhodnější a nejkriminálnější spolková kancléřka, kterou německý lid musel kdy strpět.

Importovala jste německému lidu záměrně a protizákonně teror, válku, chudobu a smrt prostřednictvím ilegálních azylových parazitů, statisíců žoldnéřů, IS teroristů a dalších těžkých zločinců do naší země.

Podle ústavy čl. 16 a) nemá v Německu NIKDO právo na azyl, který přicestoval ze třetích bezpečných zemí, proto se nalézají VŠICHNI VAŠI hosté ILEGÁLNĚ v Německu.

Schengenská a Dublinská dohoda byly také protiprávně a záměrně zrušeny.

Přísaháte ve Vaší úřední přísaze m. j. zdržet se „škod německému lidu“, denně činíte přesný protiklad.

NEMÁTE pověření starat se o potřeby „všech občanů“, nýbrž jedině sama o vůli NĚMECKÉHO LIDU, jen to byl Váš úkol; Vy nejste nic jiného než zaměstnancem NĚMECKÉHO LIDU, neboť všechna moc pochází z lidu a NE od Vás.

Nestarala jste se o ŽÁDNÉ NĚMECKÉ POTŘEBY.

Štvala a štěpila jste celý národ vědomě proti sobě a zničila jste celé rodiny.

Nám Němcům by se mělo dařit jako nikdy jindy?

Veřejné instituce musí být kvůli VAŠIM ILEGÁLNÍM HOSTŮM nyní masivně zabezpečeny, oploceny a střeženy policisty se samopaly.

Nyní jsou ochranná pásma pro ženy, které hledají ochranu, aby se nadále prostřednictvím VAŠICH NEZADRŽENÝCH HOSTŮ nestávaly oběťmi sexuálních přepadení.

Denně se dopouštějí VAŠI HOSTÉ násilných zločinů.

Chudoba německých starců a dětí je vysoká jako nikdy jindy. Skoro 1 milion Němců žije na ulici. Pomáhat těmto lidem byl VÁŠ ÚKOL a ne zaplavit celou Evropu invazory, kterým je kultura cizí, a tyto zaopatřovat NAŠIMI těžce nahospodařenými daňovými miliardami.

Vy žádáte respekt?

VAŠI PŘEVÁŽNĚ kriminální invazoři, kteří v Německu znásilňují a vraždí, jsou ještě bráni do ochrany jako oběti „pravičácké štvanice“.

Když chcete respekt a měla byste mít svědomí, zodpovídala byste se sama z Vašich trestných činů před soudem.

Pokud by justice konečně nevyslovila právo, převezme to lid, neboť všechna moc pochází pouze z lidu, a německý národ je VÁŠ šéf! Vy nejste nikdo. Ještě žádný spolkový kancléř SRN nezpůsobil německému národu pokaždé s plným úmyslem tolik škod a utrpení a nebyl tak nenáviděný jako Vy, což jste při každé volební kampani zřetelně cítila.

Já si přeji pro rok 2018 jen jedno, abyste Vy a celý Váš okruh lidí kvůli Vašemu veškerému porušování zákonů byla postavena před řádný soud a putovala jste nejméně na doživotí do vězení.

Taková velezrada na národu, kterému vládnete, ještě nikdy v dějinách SRN nebyla.

Ti zaplacení, pokrytečtí komentátoři, kteří Vám ještě lížou konečník, kteří nejsou schopni samostatně a jasně myslet, si mohou ušetřit každé pochlebování Vám, neboť takové osoby nebere žádný rozumný člověk vážně.

Co nejhlouběji Vámi opovrhuji a přeji Vám Váš spravedlivý trest.“

Co nejopovržlivěji kvůli Vaší Stasikompanii nyní BÝVALÁ herečka Silvana Heißenberg

Pře(d)kládá Věra Kocourková · FCB

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 161 × | Prestiž Q1: 8,26

+13 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Střípky (186)

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

Facebook diskuse
top