Češi, vypadněte z českých škol, zabíráte místo Ukrajincům!




Sdílet článek:

PETR POKORNÝ

Kdo to řekl? Jedna z největších extremistek liptardů Uhlová Šabatová z party dojičky dotací Šebelové, Rychterové, Svárovské, Hřiba a STAN Dozimetrů!

A hned, když se to profláklo u Jindřicha Rajchla, začala kvílet, že se to „vytrhlo z kontextu“. Má ale smůlu, Piráti a Zelení toto opakují stále, že Češi jsou v České republice nadbyteční a nad nimi stojí plukovník Foltýn sám sebe nazývající svině, BIS Koudela a Petr Pavel jako nejvyšší, který sám za sebe demonstruje!

Děsivé je, že už to ani nejsou provokace: ony si to skutečně myslí!

Nejdříve máme přijmout Ukrajince bez testů a bez zkoušek, protože jsou diskriminující, a pak teprve, co zbyde,přepustit několika češkám, porotože i chlapci někde zabírají místa, kde by mohly být dívky.

Saša Uhlová a7276

Ta ubohost dle Sašy Uhlové Šabatové. dcerušky velmi známé prapodivné Šabatové prý spočívá v tom, že je vzdělání ZÁSLUHOVÉ, takže diskriminačně se na školy dostávají ty děti, které jsou nejlepší a nikoliv jen Ukrajinci a dívky. A to Sašenku Uhlovou strašně štve. Prý mají právo být na středních školách a vystudovat i dívky, co neumí ani číst a psát, které neumí ani česky, aby mohly dělat vysoké, a vysoce placené funkce.

Nezáleží, zda je ředitel či premiér moudrý a chytrý, ale musí to být žena, či Ukrajinec a pak jsme společnost dokonalá! Inteligentní a vzdělaný nadřízený, navíc muž, je zlo! A v tom jí sekunduje Jindřich Šídlo ze Seznamu…

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

3 Comments

  1. Jaký ředitel, taková firma.

    A Babiš je jen kličkujicí spekulující měkýš, ktery si ani nedokáže obhájit svoje vlastni lidi.
    Tohle není první případ …

  2. A tak zatímco v Číně se na univerzitu dostanou jen ti nejlepší z nejlepších, v Česku se na univerzitu nedostanou jen ti nejhorší z nejhorších. Výsledky vidíme všude kolem sebe….

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*