Glosa MM: Udávejte spoluobčany!
Sdílet článek:
Ještě stále pochybujete, že Evropa se řítí čím dál tím větší rychlostí do nejzazší části zažívacího traktu?
Josefine Paulová, čerstvá ministryně pro děti, mládež, rodinu, rovnost, uprchlíky a integraci Severního Porýní-Vestfálska za Zelené, chce prosadit projekt, který vybízí Němce, aby udávali spoluobčany.
Zamýšlí zřídit čtyři ohlašovací centra, kde by lidé prostřednictvím horkých linek i anonymně mohli nahlásit jiné osoby, které se chovají politicky nekorektně. Například se mají oznamovat „incidenty nepřátelské vůči homosexuálům, migrantům, muslimům, černochům, Romům“, a to i ty, které nejsou trestné.
Vláda vynaloží 140.000 eur na zřízení každého střediska. Paulová je bývalá učitelka, žijící s Katjou Meierovou, saskou ministryní spravedlnosti a rovněž členkou strany Zelených.

Letos se otevře jen 25 kilometrů nových úseků dálnic a ani příští rok to nebude lepší. Rozmach dálniční výstavby se projeví až za dva roky. Léta očekávaná dálniční propojení s Polskem a Rakouskem ale zaberou ještě delší čas.
To je v pořádku, taková nepotřebnost! Je přece zapotřebí bojovat na Ukrajině za Prahu a nakoupit letadélka, tanky a mečíky za stovky miliard.
.
Bidenův velký úspěch. Americký Senát schválil nejtěsnější možnou většinou zásadní balík zákonů na podporu boje proti klimatické změně a daní. Rozhodující hlas dodala viceprezidentka Kamala Harrisová.
Tolik titulek. Problém je v tom, že 250 amerických špičkových ekonomů, včetně několika nositelů Nobelovy ceny podepsalo dopis, ve kterém varuje, že tyto přijaté zákony naopak roztočí inflaci a poškodí USA.
Tak si vyberte.
.
“Sachalin-2 je důležitý projekt z hlediska stabilních dodávek energie a plynu do Japonska. Setkal jsem se s ředitelem Mitsui & Co a požádal jsem ho, aby pozitivně zvážil otázku účasti v novém provozovateli projektu – ruské společnosti, ” informoval japonský ministr hospodářství, obchodu a průmyslu Koichi Hagiuda.

.

Čeština je jazyk vtipný:
Dezinformátor, dezolát, antiwaxer a proruský troll = člověk, jenž říká pravdu, kterou politici a média nechtějí slyšet.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. Dálnice z Brna do Vídně to je i po 30 letech od pádu Železné opony stále jen sci-fi. Nyní je třeba šanovat západní Ukrajince, protože nepřítel našeho nepřítele je přece náš největší přítel.

1 Trackback / Pingback

  1. Glosa MM: Udávejte spoluobčany! » Oral.sk - Porno Politika

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*