Jen si tak trochu písknout
Sdílet článek:

Chtěla bych si od vyšší moci vyprosti zázračnou píšťalku na kterou když se pískne, lidé přestanou vidět přes růžové brýle, ale normálně pravdu v celé nahotě a s tím, do čeho tzv. elity vedou svět. Přátelé chci si jen tak trochu písknout a kdo by se přidal, je vítán.

Asociální vláda, která nastoupila 17. prosince minulého roku, pro lidi neudělala vůbec nic. Ceny energií? Česko 7500 Kč, Slovensko 1500 Kč, a v Portugalsku a Španělsku, které jsou násobně zadluženější než my, dokonce jenom 1000 Kč!

To byl jediný údaj které jsem zařadila. Už mě nebaví dávat sem dokola důkazy a grafy a být naštvaná na vládu, na poslance a na jejich voliče, protože to stejně nikomu nepomůže. Dívám se na to čistě z hlediska svého jaký to má dopad na lidi kolem, na jejich psychiku a na jejich velmi otřesenou důvěru ve spravedlnost, morálku a emoční cit. Co dělat s vládnou která by mohla konat, ale nekoná. Člověk se skoro bojí zamyslet se nad tím proč? Ze všech koutů se na člověka valí různé informace a když se člověk jen trošku zamyslí, tak mu vyjde velmi nelichotivý obrázek Západní civilizace. Opravdu to nechce nijak velkou námahu a pak mu z toho vyjde jednoduše, že je to Zrada na vlastní lidech, na vlastní zemi.

Jestli některému státu ublížil vstup do EU, tak je naše Česká republika. Stalo se přesně ro, co jsem popsala kdysi dávno. Německo si z nás udělalo svoji rohožku. Kdyby jen Německo. Všechny okolní státy si ukously z našeho bývalého bohatství a nahlas si mlaskají a všem to bylo jedno. Hlavně, že v televizi běhá západní reklama, regály v obchodem nacpané zbožím, ale že je daleko méně kvalitní než bývalo to naše, to lidé pro různá barevné cingrlátka pro oči nevidí.

Jak popsat politiky, co se bojí hospodařit z jediným našim vlastním bohatstvím jakým je elektřina a hlavně její dostatek a dokonce přebytek. Stát – to jsme my, její obyvatelé, vlastníme 70% a k čemu nám to je? Proč napřed musíme rozsvítit všechny domy u Friců a pak u nás? Mě vůbec nezajímá jestli má Fric čím topit nebo svítit a je mi zadku, jak jsou na tom západní krysy pro které jsme jen slovanský póvl. Je jen jeden problém u našich lidí. Přiznat si tuhle velmi nepříjemnou zkušenost. Jsme v tom až po uši a jsme na to sami.

Proč má tolik lidí u nás touhu patřit mezi zdegenerovaný západ a nepatřit sami sobě. Jsou u nás pracovití, chytří lidé a nepotřebují radit od západu které ztratil veškerou soudnost, morálka mu nic neříká a prolhanost je jejich denním chlebem. Vytrhávají se tu naše kořeny kterými lidé vrostly do země. Lidé potřebují ideály, víru v dobru a z toho nic není. Místo toho nám tu pobíhá 69 pohlaví kteří neví co jsou, čím jsou. Na divadelních prknech lítají nahatí herci, ale obsah hry je mimo zdravý rozum. Filmy jsou krvavé a děti se ve školách střílejí. Válčí se pomalu na každém rohu a země rudnou zbytečně prolitou krví. Proděláváme chemické pokusy ani o tom nevíme. My nemáme nic vědět a hlavně nemáme nic dělat. Hlavní je umět mlčet a jít s proudem.

Chtěla bych si od vyšší moci vyprosti zázračnou píšťalku na kterou když se pískne, lidé přestanou vidět přes růžové brýle, ale normálně pravdu v celé nahotě a s tím, do čeho tzv. elity vedou svět. Přátelé chci si jen tak trochu písknout a kdo by se přidal, je vítán.

 

MILENA DOUŠKOVÁ

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*