Ještě jste neslyšeli o zlatém mléku? To je ale chyba!
Sdílet článek:

Zlaté mléko je hitem současné doby. A není se ani čemu divit. Je přímo nabité prospěšnými látkami, které si vaše tělo zamiluje. A pozor, nejedná se o žádnou chemii, ale čistě přírodní prostředek. Navíc vhodný pro vegetariány i vegany!

Kurkuma, zázvor, skořice s černý pepř. To vše dle jedinečné ajurvédské receptury. Vezměme to hezky popořádku. Kurkuma zvyšuje obranyschopnost, odolnost a regeneraci organizmu. Podporuje imunitu a přináší úlevu i při emočním napětí a depresi. Všelék zázvor pak udržuje normální hladinu cukru v krvi, podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému, trávení, přirozenou obranyschopnost, imunitní systém a dýchací cesty. A skořice má příznivý vliv na krevní oběh, snižuje krevní tlak, zmírňuje krvácení z nosu a silnou menstruaci, zlepšuje metabolismus tuků a cukru, zahřívá a stimuluje zažívací trakt.

Skutečný elixír zdraví

A vezměte si, že všechny tyto pozitivní vlastnosti jsou koncentrované v jednom nápoji. Zlatém mléce. Výsledkem je v podstatě elixír zdraví v pravém slova smyslu. S antioxidačními, protizánětlivými a relaxačními účinky. Posilující imunitní systém, napomáhající hlubokému spánku, podporující funkce mozku a zmírňující příznaky chřipky a nachlazení.

Zlaté mléko hubnutí

Zlaté mléko je ovšem i skvělým společníkem na cestách za nižší váhou. Zrychluje totiž metabolismus a celkově tělu napomáhá spálit větší množství kalorií, a tím se zbavit nadbytečných kilogramů. K tomu všemu ovšem tento nápoj disponuje i silnými antivirovými účinky. Pokud vás tedy trápí nějaká infekce, zlaté mléko vás ji zbaví!

Zlaté mléko místo kafe

Kde se dá zlaté mléko sehnat? Třeba na e-shopu woldoshop.cz A jak ho konzumovat? Ideálně jako nápoj, klidně místo ranní kávy. Recept je jednoduchý: lžičku zlatého mléka rozpustíte v hrnku horkého mléka či jiných tekutin. Přidat si ho proto můžete i do svého oblíbeného smoothie či koktejlu. K tomu, abyste tělu dopřáli maximum jeho benefitů, postačí konzumace jednoho šálku denně. To stojí za vyzkoušení, nemyslíte?

(PR)

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek: