Novinky

Komunistický původ hnutí za práva homosexuálů
Sdílet článek:
“Šokovalo mě, že většina Západních patriotů, konzervativců a křesťanů nemá ani tušení o tom, že hnutí za práva homosexuálů je marxistické a komunistické hnutí. Prostě nevědí, že by mohlo mít taková spojení, ale je to velice zjevné,“ říká Trevor Loudon v pořadu Counter Punch. Loudon se již desítky let specializuje na komunistická hnutí po celém světě a odhaluje jejich historické kořeny a spojitosti mnoha různých hnutí na Západě.

Dnes již politicky mocné hnutí „za práva homosexuálů“ využívá podle Loudona lidi k revolučním cílům a je součástí probíhající světové komunistické revoluce. Je mnoho homosexuálů, kteří jsou konzervativní, jsou vlastenci, ale LGBTQ hnutí jak ho známe je kompletně poháněné marxisty, jeho účel je revoluční a jeho cílem je rozložit západní společnost tak jak ji známe a nahradit jí socialismem.

LGBTIQ hnutí je skutečně „menšina v menšině“. Gay hnutí, jak ho obvykle známe, reprezentuje homosexuální lidi, marxistické Black Lives Metter reprezentuje černé lidi, Komunistická strana Číny reprezentuje Číňany. to jsou minoritní skupiny, které nejsou nikým volené a samozvaně reprezentují skupiny větší.

Video výše je pouze částí celého pořadu.

Celý pořad můžete sledovat zde

Pořad vysílá v anglickém jazyce.


Gay hnutí je pouze malá část obyvatel, ale rozvinula se v politicky velmi mocné hnutí. Toto malinké hnutí je politicky mocnější než americké křesťanství. Proč je tak mocné?

„Homosexuální hnutí je organizováno na marxisticko-leninských principech. Je vědecké a revoluční,“ říká Loudon. „Homosexuálové začali být organizováni jako politická síla v posledních 70 letech.“

Zakladatelem politického homosexuálního hnutí je kalifornský aktivista Harry Hay, který se narodil v Anglii. V Kalifornii byl široce zapojen v oblasti divadla a dělnického aktivizmu. Do komunistické strany byl přijat jako „pionýr v boji za osvobození gayů“.

Harry Hay založil několik homosexuálních hnutí včetně Radical Fearies, a v 70. letech byl členem Duhové koalice, komunistické koalice za níž stál černošský aktivista Jassie Jackson. Ve stejné době byl součástí skupiny Nambla, která obhajovala práva homosexuálů v Severní Americe.

Komunista Harry Hay byl členem Duhové koalice, komunistické koalice za níž stál černošský aktivista Jassie Jackson.

V 80. letech nastává po celém světě zakládání homosexuálních hnutí a v USA zakládá Eric Mann marxistické hnutí Black Lives Metter. Když Eric Mann hovořil v LF Show o důvodech pro založení fronty za osvobození gayů (Gay liberation front), uvedl následující:

„Když jsem se ptal jak si přišel na nápad založit frontu za osvobození gayů. A toto je důvod proč jsme to tak nazvali. Protože věříme v Národní osvobozeneckou frontu ve Vietnamu. Nechceme mít sňatky homosexuálů. Chceme svrhnout vládu jako součást toho být queer.“

Duhová koalice, komunistická koalice za níž stál černošský aktivista Jassie Jackson.

A následovali další gay aktivisté. V Británii Peter Purton, trockista a člen mezinárodního marxistického hnutí, který měl velký vliv na Dělnickou stranu (Labour Party).

Komunistická hnutí vždy propagovala homosexualitu na Západě zatímco na svém území ji potlačovala. Viděla v tom další nástroj revoluce, kterým by mohla rozvrátit koncepty rodiny na Západě, další z cest jak oslabit Západní společnost, svrhnout jejich vlády a ustavit v nich socialismus a později komunismus.

Takže zatím co komunistická hnutí na západě vytvářejí frontu za osvobození gayů, ve východním bloku (Rusko, Čína) jsou homosexuálové potlačováni.

Zatím co komunistická hnutí na západě vytvářejí frontu za osvobození gayů, ve východním bloku jsou homosexuálové potlačováni.

V roce 1984 založil britský aktivista za práva gayů Mark Ashton hnutí Lesby a gayové podporují horníky. V té době se pokoušela hornická hnutí, v pozadí částečně financovaná ze Sovětského svazu, svrhnout konzervativní vládu Margaret Thatcherové.

Mark Ashton by také vůdcem Ligy mladých komunistů a jeho aktivita s homosexuálním hnutím podporujícím horníky získala mezinárodní pozornost a vedla k natočení filmu Pride.

Vedení britské komunistické strany bylo velice rozčilené tím, že filmový tvůrci se nezmínili o tom, že Mark Ashton je komunista, protože to bylo v podstatě klíčovým bodem toho, proč dělal to co dělal.

Na Novém Zélandu a v Austrálii to byl Bill Logan, kdo zakládal hnutí Spartacist league (Spartakiádní liga nebo Sparťanská liga) nesoucí komunistický symbol srpu a kladiva, byl to také Logan, kdo současně prosazoval práva gayů.

V USA v roce 1979 organizovali maoisté z hnutí Line of march velkou demonstraci ve Washingtonu D.C. za práva gayů a leseb. Line of march bylo součástí mezinárodního komunistického hnutí.

V roce 1994 se stala Melinda Paras, bývalá vůdkyně maoistického hnutí Line of march, výkonnou ředitelkou největší homosexuální organizace ve Spojených státech National LGBTQ task force.

A tak to pokračuje do dnes. Komunistické hnutí Liberation road podporuje řadu homosexuálních organizací v USA a Kanadě i marxistické hnutí Black lives metter.

Komunistická hnutí využívají tato hnutí k prosazování vlastní agendy. Hlavním cílem nejsou práva gayů nebo černochů, ale získání moci k prosazování marxismu, socialismu a komunismu. Pouze využívají homosexuály a homosexualitu jako nástroj k rozdělování rodin, ničení kultury, oslabení vojenské disciplíny a oslabení nepřátelské společnosti. Je to kompletně revoluční hnutí.

Revoluční hnutí, které využívá lidi pro své cíle, a my bychom měli odhalit jeho základy, zjistit jaká je pravda a jaké jsou jeho důsledky a cíle.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. Souvislost mezi komunismem a neomarxismem a zneužívání menšin místo dělníků k politickým cílům dříve tzv. lidově demokratických zemí, dnes liberálně demokratických, tj. progresivistických, dobře a odborně popisují dvě nedávno vydané knihy Šílenství davů Douglase Murrayho a Německý rok:1968 dr. Aleše Valenty (mimochodem, netýká se jen roku 1968, ale cca posledních 100 let). O obou knihách více na mém blogu, ale spíš si je kupte nebo půjčte v knihovně. Stojí za to.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*