Německo chce imigranty deportovat do Uzbekistánu, ale připouští, že se to asi nepovede
Sdílet článek:

LUKÁŠ KOVANDA

Krachují také plány deportovat migranty z Británie do Rwandy a z Itálie do Albánie.

Plány evropských zemí na deportaci imigrantů krachují. Británii se nedaří imigranty vypudit do Rwandy, Itálii zase do Albánie. Německo chce Afghánce vyhošťovat do Uzbekistánu, ale už teď připouští, že se to asi nepovede.

„Pokud není kontinent jako Evropa, s 500 miliony obyvatel, schopen přijmout milion Syřanů, zřejmě přechodně, je to v rozporu s našimi hodnotami,“ pronesla v lednu 2016 německá kancléřka Merkelová. Miliony imigrantů nakonec Evropa přijala.

V rozporu s hodnotami je ale hlavně to, že jen několik let poté, co je masově a nezřízeně přijímala, se jich chce zbavovat – a neví si s tím rady. Od fiaska k fiasku. Ode zdi ke zdi – a hlavou do zdi.

Hranice otevřené ekonomické imigraci mohou být stěžejní hodnotou klasického liberalismu. Ale jen tehdy, pokud je ona ekonomická migrace za prací a vytvářením hodnot. Pokud jde o ekonomickou migraci za sociálními dávkami, ba dokonce za ničením hodnot, nejde o klasický liberalismus, ale o progresivistický socialismus. Navíc, jak teď vidíme, notně krátkozraký socialismus.

 

lukaskovanda.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

3 Comments

  1. Němci jsou koukám nepoučitelní. Proč by měl Uzbekistán řešit, že si Němci pozvali hosty, kterých se najednou potřebují zbavit? Uzbekistán je nějaká německá kolonie, o které mohou rozhodovat, jako by to tam bylo jejich?

  2. Sbohem Evropo , tak jak jsme tě ještě pŕed mnoha lety znali. Z těchto sr….k jiz není cesty zpět.Opět lidi i národy tady podlehly ideologicky děsivé myšlence , která se zrodila v hlavě jedince , bohužel , opět německého původu. A korytahledajícím ideologům a nositelům idiotských myšlenek , to ještě stále v hlavách burácí a jen kličkují marně hledajíce únik pŕed zodpovědnostī, která je , bohužel, mine.

  3. Możná by ty emigranty soukmenovce ve víře brala s otevřenou nàrůčí Saudská Arábie a Spojené Arabské Emiráty,jen o tom ti emigranti neví.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*