Nová plandemie zdá se být realitou. Zase přijmete jejich hru na viry, které svět neviděl?
Sdílet článek:

NESPOKOJENY

Také jste si od ukončení první přípravné fáze světových „pandemií“ dne 24.2.2022 všimli něčeho zajímavého? Nebo snad až podivného?

Když jsme již cca od listopadu 2020 informovali o tom, že operace Covid-19 byla připravena od října 2019 v podobě světového (akademického) cvičení a to dokonce (!) se stejnojmenným názvem, valná většina lidí nám nevěřila.

Nedokázala si informace dohledat a to ani na stránkách prestižní John Hopkins University, která celou „pandemickou“ operaci zaštiťovala a která přece nemohla být nikdy nařčena z dezinformací nebo virtualních hoaxů. A přesto se dodnes najdou lidé (a bohužel jich není málo), kteří naopak stále věří tomu, že od listopadu 2019 (v Číně) a od března 2020 (ve zbytku světa) vypukla po sto letech takřka na rok přesně nová celosvětová španělská chřipka, jen tentokrát s názvem Covid-19. Ta samá univerzita ještě v roce 2021 vydala velice znepokojující „přípravnou studii“ na novou „pandemii“, která by měla propuknout v letech 2025–⁠2028. Tuto novou „pandemii“ nazvala SPARS.

Od 24.2.2022 už uběhla spousta vody a mnozí z nás již „zapomněli“, chtěli zapomenout, byli zapomenuti (hlavně ti mrtví) a život jde (ne)vesele dál. Vždyť, co jsme si, to jsme si. Jistě mnozí také víte, že letos v květnu mělo přijmout všech 194 členských zemí tzv. novou pandemickou smlouvu WHO. Mnoho „konspirátorů“ tuto informaci rozebíralo, ale vzhledem k tomu, že se očekávatelně řada zemí vyslovila (naoko) s mnoha připomínkami, bylo přijetí této pandemické smlouvy přesunuto na září tohoto roku, kdy bude valnou většinou členských zemí také přijata, čímž se jen tak mimochodem stane závaznou. V praxi to pak bude tedy znamenat to, že až propukne nová „pandemie“, budou veškerá nařízení WHO nadřazena zákonům a dokonce ústavám jednotlivých členských zemí WHO. V průběhu měsíců tu také zaznívaly (dez)informace o tom, že nic takového nedopadne, protože lidé už to znovu „nedovolí“, že Slovensko to neratifikuje, že Rusko to neratifikuje a podobné nesmysly. Tak předně. Slovensko to nejenže ratifikuje, ale bude to po svých občanech vymáhat úplně stejně tvrdě jako Rusko a země BRICSu. Kdo si naivně myslí, že BRICS je nějaká alternativní platforma liberálnímu Západu, dejte si prosím studenou sprchu, jinak to bude později bolet ještě víc. Jde jen o strukturálně duální projekt stejných pánů ke kterému můžete mít sympatie, díky němuž se můžete vymezit vůči tomu samému (jen v bleděmodrém), tedy vůči liberální demokracii Západu. Toť vše. Nic víc, nic méně.

Na obzoru je Ptačí chřipka označovaná také jako B-influenza

Všimli jste si od března roku 2022 toho obrovského celosvětového nárůstu ptačí chřipky? Toho každoměsíčního mnohaset tisícového vybíjení drůbežích chovů a to bez ohledu na to, zda jde o kuřata, kachny, husy…? A zaregistrovali jste už v zahraničním tisku informace o prvních přenosech ptačí chřipky na člověka? Že ne? Tak to byste možná měli, protože je to myšleno velice vážně. A bude se to opět týkat naprosto všech po celém světě a dost možná už od konce tohoto roku. Momentálně jde jen o to, který z jejích kmenů soupeřící o bulvární pozornost bude ten vítězný. V oběhu jsou zatím rozšířenější H5N1 soutěžící s H5N8 a právě nastupujícím H9N2. Je to taková obdoba našich olympijských her – jmenuje se to pandemické hry. A vítěz bere vše. O tom, že nejde jen o další opičí neštovice a podobné podružné experimenty by nás mohla přesvědčit následující fakta:

V Bavorsku chystají obrovský pandemický sklad a EU mezitím objednala prvních 640 000 dávek experimentální vakcíny proti ptačí chřipce. S tím, že ještě do konce tohoto roku je připravena na první „větší“ objednávku 40 000 000 dávek těchto vakcín. V dalších čtyřech letech půjde o 160 000 000 dávek těchto vakcín jen pro Evropskou unii. Objednaná vakcína se jmenuje „Zoonotic Influenza Vaccine Seqirus“, byla schválená evropskou agenturou pro léčivé přípravky EMA a to už prosím pěkně v říjnu 2023. Vakcína je původně vyvinutá pro kmen H5N8, ale oficiálně má fungovat i na ostatní mutace tohoto „viru“.

Citace ze zdůvodňovací zprávy: „Ptačí chřipka H5N1, vysoce nakažlivá a u ptáků smrtelná, se vyskytuje již téměř tři desetiletí, ale v poslední době se mění způsobem, který vyvolává poplach u mnoha vědců a úředníků veřejného zdraví. Zejména nedávné šíření viru mezi dojnicemi a objev genetických stop viru v 1 z 5 vzorků mléka vyvolaly obavy, že by se virus mohl stát více přenosným na člověka. (Ve vzorcích mléka nebyly nalezeny žádné živé virové kmeny a Food and Drug Administration říká, že pasterizované mléčné výrobky jsou ke konzumaci zatím bezpečné, nicméně syrovému mléku a nepasterizovaným sýrům je třeba se vyhnout.) Zatímco veřejnost může být po čtyřech letech Covid-19 už zprávami o všemožných pandemiích unavená, nyní je kritický čas pro vědce, úředníky veřejného zdraví a širokou veřejnost, aby přijali preventivní opatření,“ řekla Michele Barryová, ředitelka Stanfordského centra pro inovace v oboru globálního zdraví.

To zahrnuje podniknutí kroků k ochraně a sledování zdraví hospodářských zvířat a lidí, kteří se o ně starají, prostřednictvím „přístupu jednoho zdraví “ – což znamená přístupu, který podporuje spolupráci mezi zeměmi, obory a sektory s cílem zabránit propuknutí onemocnění mezi lidmi a zvířaty a chránit jejich sdílená prostředí. „Tento virus má potenciál vážně narušit naše zemědělské zásoby a také přeskočit z jiných savců na lidi a stát se epidemií nebo dokonce pandemií,“ tvrdí dále Barryová.

V obsahu mezinárodní pandemické smlouvy se pak dočteme třeba následující informace. V případě vypuknutí nové pandemie se stávající členové WHO v rámci agendy přístupu jednoho zdraví zavazují, že jsou povinni přijímat veškerá nařízená opatření WHO a to včetně i těch „nepopulárních“. Mezi ty se pak nejvíce řadí připravenost a odolnost, kompenzace a odpovědnost za vakcíny a terapie v pandemiích, posílení regulace a koordinace finančních mechanismů.

Dále se zde hovoří o povinném přijetí univerzálního očkovacího pasu v podobě mobilní aplikace, díky němuž bude snadno identifikovatelné, kdo již očkování podstoupil, název vakcíny, v jaké zemi, v kolika dávkách apod. Tento digitální vakcinační (očkovací) pas bude povinný PRO VŠECHNY OBČANY BEZ VÝJIMKY a na rozdíl od jeho „soft“ bratříčka z doby Covid-19 bude zapotřebí ke vstupu prakticky do jakéhokoli veřejného i soukromého prostoru a to včetně obchodů, zaměstnání, úřadů, zdravotnických zařízení, administrativních budov atd. U seniorů se počítá s technologickou podporou rodiny, případně k tomu zřízených úřadů. Ve „výjimečných případech“ bude přistupováno k potlačování dezinformací a to sice vyhlašováním mimořádných (výjimečných) stavů, během kterých budou mazány sociální sítě dezinformátorů (rozuměj každého, kdo se vysloví proti), tito budou v případě jakýchkoli organizování masových nepokojů zatýkáni a internováni ve specializovaných detenčních táborech pro výjimečné stavy (rozuměj, nové koncentrační tábory pro „nepřizůsobivé“ pandemickým hrám) atd… Situace je natolik drakonická, že je v této smlouvě uvedeno dokonce třeba i to, že pokud budete ve vážném zdravotním stavu, ale váš mobilní očkovací pas nebude vykazovat aplikaci vakcíny, je lékař i jakékoli zdravotnické zařízení oprávněn/o vám odepřít lékařskou péči. A to i v případě, že jste v přímém ohrožení života.

Možná je na čase si nechat tyto věci projít hlavou a utříbit si, zda jsme to schopni absolvovat. Pakliže je odpovědí rázné ne, je třeba tyto informace co nejdříve a v co největším měřítku pro začátek alespoň šířit.

P.S. Také jste v posledních dnech zaregistrovali tu „tržní záhadu“, že ačkoli je takový nedostatek drůbežího masa a drůbeže obecně, stojí v supermarketech 30 ks vajec v rozmezí 65 až 75 Kč? A kuřecích prsních řízků 80 až 100 Kč / 1 kg? Jak je to možné a proč? [zdroj]

Už se chystáte na další plándemičku? Zase přijmete jejich hru na viry, které svět neviděl? Že se to nestane? I vy pošetilci! Kdo je připraven, není překvapen.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*