P.C.Roberts: Nacističtí demokraté se zmocňují vlády nad Amerikou
Sdílet článek:

Mezi FBI a nacistickým gestapem není žádný rozdíl. Kromě toho ovšem, že FBI je řádově ještě tyraničtější a ještě méně legální, než bylo gestapo.

Věděli jste, že dle americké mašiny na lži ukradl prezident Trump USA jejich nukleární tajemství, která nyní mohou padnout do rukou Rusů? Na přiloženém videu svého programu ukazuje publicista Tucker Carlson, jak se americké presstitutky snaží vtlouct tenhle nesmysl do myslí svých spoluobčanů. Rusko je totiž ve vývoji nukleárních zbraní o tolik dál před Spojenými státy, že ty už nevlastní žádnou nukleárí informaci, která by Rusy mohla zajímat.

Tucker Carlson dále osvětluje gestapáckou povahu jak Bidenovy administrativy, tak i FBI a propagačních děvek, vydávajících se za americká média. Je třeba si ten program vyslechnout. Určitě pak vystřízlivíte.

Američané se musí probudit. Demokraté jsou nacisté, aktuálně ještě horší, než nacisté. Nacističtí demokraté posílají nyní Američany do vězení za to, že vyjádřili svůj nesouhlasný názor, a tedy za to, že uplatnili své právo, vyplývající z prvního dodatku Ústavy.

Jestliže se naivní Američané rychle neprobudí, ocitnou se v tyranii horší, než byla tyranie Hitlerova. Vždyť Demokraté už porušili Norimberské zákony. A to když zavedli povinné očkování proti covidu. Když způsobili bankrot tisíců podniků nařízením o jejich povinných uzávěrech. Když nařidili veřejným školám vést výuku v duchu protibělošské ideologie, známé pod názvem Kritická rasová teaorie, která má v dětech navodit pocit viny a nedůvěry ke svým rodičům. Když zneužili veřejné školy k verbování dětí do transgenderského hnutí, povzbuzující nejmladší ženy k tomu, aby si nechaly mrzačit svá těla operačním odnětím ňader. Když přinutily ženy přijímat na svých toaletách i muže a totéž činit i ve svých sportovních družstvech. Žena, vyhlašují Demokraté, je každý, kdo se za ženu prohlásí.

Tucker Carlson objasňuje, že každý bílý Američan, který současně není ideologicky protibělošským, sexuálně perverzním a morálně lhostejným Demokratem, je na vyhlazovacím seznamu.

Nevšímejte si toho, směte se tomu,ale až vás to dostihne, bude vaším popravčím vaše lhostejnost a bezstarostnost.

Vybral a přeložil Lubomír Man

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*