Podle průzkumu CVVM je Fialova vláda totální propadák. Po všech stránkách tragédie!
Sdílet článek:

JIŘÍ ŽAMBOCH

Za posledních 26 let byla ještě horší jen vláda Nečasova. A Fialova vláda se navíc za poslední rok ještě ve všem zhoršila!!!

Tenhle průzkum je již týden zveřejněn, přesto se o něm ve většině hlavních médií cudně mlčí. To také hodně vypovídá o snaze informovat nestranně a kompletně.

A o tristním stavu naší demokracie.

Výsledky jsou drsně jednoznačné – zřejmě proto to mlčení :

◙ Ve vztahu k vládě Petra Fialy podíl nespokojených lidí vysoce převažuje u všech zkoumaných oblastí.

◙ Ve všech zkoumaných oblastech se spokojenost s vládou oproti poslednímu srovnatelnému šetření z února a března 2023 zhoršila, nejvíce v oblasti komunikace s veřejností a v osobě předsedy vlády.

◙ V dlouhodobějším srovnání je vláda Petra Fialy hodnocena hůře, než všechny předchozí vlády od roku 2014.

Podle čísel byla za posledních 26 let byla ještě horší jen vláda Nečasova.

zdroje: podrobná zpráva : Odkaz a stručné shrnutí: Odkaz

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

4 Comments

  1. dokud bude mít fialový hnus 20% voličů, 108, senát a 107 což díky tuposti wokečechů má nemusí se habilitovaný rektológ bát o svůj osud…..

  2. Když je někdo nespokojen, ještě neznamená, že tento subjekt nebude volit – pořád to pro něho může být menší zlo. Nespokojenější může být s jiným subjektem.

  3. Fiala je sice lhář, neschopa, popleta a tydýt, který bezmeznou lokajskou ultranaivitou pomohl ožebračit milion Čechů a zmasakrovat milion Ukrajinců, ale v těch brýlích vypadá intelektuálně. Tak mu to s mámou v příštích volbách zase hodíme. Jemu Rotšildi totiž opakovaně půjčej, když třeba pošle milion Čechů na frontu, ale po alternativcích, co volají po míru, by už chtěli ty dluhy splácet. A my rádi v klídku něco křupeme u televizních novin. Brambůrky sice mají podražit, ale prej budou levní cvrčci.

  4. Tak nám tady zase někdo strašì občany ČR że to prý je na provaz.No ještě štěstí,źe majì občané svoje praktické zkušenosti.V klidu si zajdou nakoupit to,ono,tamto nebo co mà soused a co musì mít.Jenom ta dobyvačná vàlka RF proti suverénnímu stàtu kdyby nebyla, tak je všem na světě líp.Jinak všude na světě lidé svoje vlàdy milujì.Tŕeba v RF,kde se jdou nechat zabít do zbytečné dobyvačné vàlky s ùsměvem a s písní na rtech,aby byl pan dobyvatel u desetimetrového stolu spokojený.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*