Poradce …
Sdílet článek:
Joe Biden jmenoval nového poradce pro jadernou energetiku, Sama Britona, což je “to” na obrázku. Pokud někoho tyto fotografie zneklidňují tak mohu dodat snad jen to, že toto jsou ty mírnější.

Tento člověk bude působit jako poradce v Úřadu pro jadernou energii. Abych byl korektní tak jen dodám, že má, což média hodně zdůrazňují, dva vysokoškolské tituly, ale zcela upřímně. Klasická americká vysoká škola je na úrovni zhruba české střední školy. Mít tedy dva tituly z USA VŠ je tedy jak mít jeden titul z naší školy, tudíž bych z toho nedělal nic extra.
.
Nechci ale polemizovat o jeho kvalifikaci, jelikož tu zřejmě má. O čem chci však trochu vést polemiku je jeho zjev.
.
Žijeme v době vynucované tolerance, kde být “normální” je špatné, takže “to” z fotografie média hájí. Ale koukněme se na to jinak, ať si vyzkoušíme to, že o žádnou toleranci ve skutečnosti nejde a celé to je čistě o podpoře určité ideologie.
.
V USA není nacismus ani žádná jeho symbolika zakázaná. Můžete mít na svém domě vlajku s hákovým křížem a nikdo vám neřekne půl slova.
.
Představme si, že by třeba Donald Trump jmenoval jako svého poradce člověka, který má fetiš na nošení uniforem SS, stejně jako má tento mladý muž fetiš na nošení dámských šatů. V úřadě by nosil svou oblíbenou černou uniformu a po lidech bych chtěl, ať ho oslovují jako “pana SS Sturmbannfuhrera”…
.
A proč by ne, když se někdo může cítit jako žena, či v tomto případě jako nebinární “něco”, proč by se někdo nemohl cítit jako důstojník SS…
.
Myslíte, že by i v tomto případě média oplývala podporou, tolerancí a pochopením? Samozřejmě jde o čistě řečnickou otázku…
.
.
A to je důvod, proč tyto lidi nemám rád. Ne kvůli tomu, že nosí to co nosí, jelikož to mi nevadí, poněvadž respektuji, že jde o jejich osobní věc, vadí mi, že mi to vnucují jako nový standard.
.

MatousBulir.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*