Svět podle Etzlera – výroba správných voličů, zákaz rozmnožování těch špatných?
Sdílet článek:
Poslední dobou se roztrhl pytel s tzv. demokraty, kteří svoje demokratické smýšlení dávají najevo tím, že by zakazovali, zavírali, či jinak omezovali ty, kteří se provinili tím, že mají jiný názor než je ten jejich, jediný správný.

Ohánějí se svobodou slova, demokracií a přitom kolem sebe mávají zákazy, vybízejí k udávání a perzekvují svoje oponenty podobně, jako by je vyškolili Husák se Štrougalem.

Dovolte mi v této souvislosti zamyslet se nad slovy, které zveřejnil kdysi známý a relativně slavný novinář Tomáš Etzler nedávno na svém Twitteru.

Voličům těchto stran bych plození dětí nepovolil

„Komu já bych nepovolil vstupovat do manželských svazků, ale hlavně plodit děti, jsou členové a voliči SPD, Trikolóry, KSČM a Volného bloku. Bez ohledu na jejich sexuální orientaci,“ napsal Tomáš Etzler doslova.

Můj komentář k tomuto z mého pohledu nehoráznému výroku jsem rozdělil na dvě části.

V první části bych chtěl Etzlerova slova konfrontovat se zákonem, resp. s Trestním zákoníkem. V té druhé se zamyslet nad jejich etickým a morálním přesahem s ohledem na člověka, který hlásal podobná “moudra” a tím byl Heinrich Himmler.

Ve hře může být omezování práv a svobod i genocida

Jako „právník – amatér“ jsem si vypsal dva paragrafy, které na sdělení, že by nemělo být povolováno plození dětí voličům některých stran, podle mého pasují.

Jsou to §356 – Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod a §400 – Genocidium.

V prvním se píše, že ten, kdo veřejně podněcuje k nenávisti k některému národu, rase, etnické skupině, náboženství, třídě nebo jiné skupině osob nebo k omezování práv a svobod jejich příslušníků, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.

Z mého pohledu je zveřejnění názoru který vyjadřuje přání „nepovolení manželství a plození dětí“ přesně to, co Trestní zákoník myslí konstatováním o „podněcování k omezování práv a svobod příslušníků skupiny osob“. Nejsem právník, ale podle mě tím Tomáš Etzler zcela naplnil podstatu tohoto trestného činu.

V paragrafu o genocidě se zase píše, že ten, kdo v úmyslu zničit úplně nebo částečně některou rasovou, etnickou, národnostní, náboženskou, třídní nebo jinou podobnou skupinu lidí provede opatření směřující k tomu, aby se v takové skupině bránilo rození dětí, bude potrestán odnětím svobody na dvanáct až dvacet let nebo výjimečným trestem. Stejně bude potrestán, kdo k činu veřejně podněcuje.

Můj názor tedy zní, že pan Etzler svým konstatováním „veřejně podněcoval k bránění rození dětí v konkrétní skupině lidí“. Tedy opět naplnil podstatu tohoto trestného činu.

Opakuji, že nejsem právník, ale ať mi někdo povolaný vysvětlí, že to tak není.

Jenže to není všechno, Tomáš Etzler se svým konstatováním o omezení plození dětí dostal velmi blízko dalším historickým pokusům, které si z podobnými omezeními zahrávaly.

Omezení plození dětí už tu bylo

Etzler totiž není průkopníkem v nepovolování plození dětí. Jistě si všichni pamatujeme dobu, kdy právě Etzlerem tolik nenáviděná Čínská lidová republika zakazovala plození druhého dítěte. Tam ale asi nešlo tolik o ty správné děti se správnými rodiči a názory, jak to můžeme vyčíst z Etzlerových slov, ale o omezení růstu populace v nejlidnatější zemi světa.

Kde ale šlo o potlačení porodnosti u osob, které nemají ty “jediné správné vlastnosti, názory, či původ”, to je bez diskuze období Třetí říše a jejího vrchního architekta rasové čistoty Heinricha Himmlera.

Himmlerovy Lidské farmy – Lebensborn

Ten svůj sen o modrookých blonďatých hrdinech uvedl do praxe kultivací elity pomocí “zákonů výběru”, na základě kritérií vzhledu, mentálních a fyzických testů, charakteru a ducha (Zdroj: Wikipedia).

„Termín „osoby nehodné reprodukce“ užívali nacisté jednak pro osoby trpící dědičnou chorobou, a dále pro příslušníky tzv. „podřadné rasy“, kteří mohli být pro Říši ještě využiti jako pracovní síla, ale mělo se jim znemožnit plození dětí,“ potvrzuje ve svém článku pro Romano Džaniben Lada Viková a pokračuje: „ Termíny „ženy nehodné rozmnožování“ a „ženy nevhodné k množení“ užil např. gynekolog a výzkumník Carl Clauberg ve svém dopise říšskému vůdci SS Heinrichu Himmlerovi z 30. května 1942.

Nacisté svoji myšlenku rasové čistoty dotáhli až do bizardních rozměrů v podobě Lidské farmy, tzv. „Lebensborn“, kde mladé dívky s dokonalými nordickými vlastnostmi byly k dispozici mladým příslušníkům SS za účelem početí dokonalého nordického potomka, který by byl vychováván podle národně socialistického ideálu.

Čistá voličská rasa – ironie, ze které mrazí

Zbývá tedy otázka, jak si „výrobu“ dětí podle politických preferencí jejich rodičů představuje Tomáš Etzler, když by plození dětí politicky nevhodných rodičů nepovolil.

Po přečtení jeho slov o „povolování plození dětí“ se nemohu ubránit představě o vzniku jakési farmy, která by ale svým názvem splňovala současné aktuální trendy. Napadl mě POKR (Politicky korektní rozmnožovací klastr).

Tam by mohli být vybíráni ukázkoví muži např. z ODS, či STAN, kteří by splňovali jak charakterové, tak morálně volní vlastnosti požadované hlavním architektem projektu. Ten by sídlil asi někde v Bruselu a měl by pod sebou všechna podobná centra v EU. Zmínění muži by byli přidělováni uvědomělým ženám se správnými postoji a voličskými preferencemi z řad TOP 09, či KDU ČSL.

Otázka Pirátstva (název Piráti už bude zakázáno vyslovit, protože nezahrnuje ženy a další pohlaví) by pak asi byla řešena v jiných centrech, která by zohledňovala všechny pohlavní i bezpohlavní bytosti.

Produktem by byla vzorová čistá voličská rasa, na kterou by u voleb byl spoleh a která by výhledově do budoucna zajistila volební vítězství těch jediných správných opravdu demokratických stran v řádu 99,9%.

To už tady bylo a z pohledu těch, kteří neuznávají jiné názory, než ty jedině správné, se to osvědčilo.

 

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

5 Comments

    • Cituji z Wiki:
      “V roce 1991 opustil svou ženu a desetiletého syna a odešel do USA, kde se osm let živil jako umývač oken, barman či zahradník.”
      To je parchant, co? Ten tak má někoho mistrovat.

  1. Hrůza, jaké myšlení má ten pan Etzler. Snad bych jen podotknul, že volební právo nemá absolutně žádné genetické pozadí. Ano, je zde samozřejmě patrný vliv výchovy, ale to pan novinář značně přeceňuje. Navíc u nás se volí od 18 let, a této hranici předchází puberta, kde si rodiče s dětmi obvykle nerozumí. Sám osobně volím kontra své rodiče a je nás takových opravdu hodně. Takže “opatření” páně Etzlera by se stejně minulo účinkem 🙂

  2. Má cenu se zahazovat s blbcem? A Etzler je opravdu z této skupiny. A nezakazoval bych mu nic, stačí čím se prezentuje a každý ví s kým má tu čest.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*