Světové ekonomické fórum: Zachraňte planetu, jezte brouky a plevel – a buďte hladoví!
Sdílet článek:
WEF má mnohem větší vliv než tušíte. Ovládá většinu vlád, jejichž představitelé si pravidelně jezdí do Davosu pro instrukce a k ovládání „plebsu“ využívá nejen těchto politiků, ale nyní také celebrit. Jak níže sami uvidíte, Klausi Schwabovi se již upsala i jedna velmi známá hollywoodská herečka, která se představila v reklamě kde propaguje konzumaci hmyzu.

Světové ekonomické fórum, založené na počátku 70. let 20. století německým ekonomem a sociálním inženýrem Klausem Schwabem, se vyvinulo v hlavu hada v liberálním světovém řádu. Nyní se skládá z 1000 mocných členských společností a globálních elit, které se každoročně setkávají ve švýcarském Davosu, aby prodiskutovaly své dystopické plány na „globální redesign“.

Seznam partnerských organizací a politických spojenců WEF by zabral hodiny. Zde je tedy krátké shrnutí. Téměř každý prosystémový politický vůdce, každá vlivná korporace, každá společnost a každá instituce je součástí WEF.

WEF neustále šíří strašidelné a dystopické zprávy, které obhajují budoucnost, kde nikdo nic nevlastní a vše se sdílí. Společnost, v níž se všichni přizpůsobíme jejich globalistickým ideálům. Je tu jen jeden problém. Budoucnost, kterou propagují, je vize pekla. Faktem je, že oni nenávidí normální lidi a chtějí, abychom odešli.

Jak jinak si vysvětlit lidskou bídu, kterou propagují ve jménu záchrany země? Nenechte se mýlit, Klaus Schwab a elity nebudou spokojeni, dokud nesníme všechny brouky a plevel.

A to není přehánění. Světové ekonomické fórum propagovalo cvrčky a štěnice v nespočtu videí a článků. Chtějí plebs donutit, aby se vzdal masa a jedl jen brouky, plevel a maso umělé.

Ještě vás dostatečně nepřesvědčili, abyste si pochutnávali na červech a kobylkách? Nebojte se, Světové ekonomické fórum si je vědomo, že vás ještě tak docela nepřesvědčilo. Minulý týden proto Schwabovi poskoci najali hollywoodskou hvězdu Nicole Kidman, aby propagovala jejich věc:

Pokud stále ještě nemáte chuť na nějakého toho červa či kobylku, počkejte, je toho víc. Podle Světového ekonomického fóra si brzy budete moci užívat jako přílohu k nabízenému hmyzu plevel. Dobrou chuť!!

WEF vám tak nyní dává hned 5 důvodů k tomu, proč jíst plevel. 

  • Snadno se pěstuje
  • Může být bohatý na živiny
  • Zpestří jídelníček
  • Ví více o půdě než my
  • Chutná skvěle

WEF také zdůrazňuje, že plevel nám údajně může pomoci se vypořádat se změnou klimatu a tedy bojovat proti onomu „zlému“ CO2.

Tolik ve stručnosti k článku, který by nám tedy nabídl do pestrého jídelníčku WEF například kobylky na pampeliškách nebo moučné červy se šťovíkem….

Budou šťastní jen tehdy, když my budeme nešťastní. Pamatujete si, když nám řekli, že nebudeme nic vlastnit a budeme šťastní? Nyní z rovnice odstranili „a budeš šťastný“. Je to tak, podle Světového ekonomického fóra byste o tom, že budete v budoucnu šťastní, neměli ani odvažovat.

A ani nepřemýšlejte o tom, dát najevo svůj nesouhlas. Když elity promluvily, myšlení již skončilo. Alespoň takový je svět, který se snaží vytvořit. Ostatně, jeden z dystopických nohsledů Klause Schwaba prohlašuje, že je čas na „rekalibraci“ svobody slova.

Podle Klause Schwaba a jeho přisluhovačů by měl být svět plný lidí, kteří nic nevlastní, jedí brouky a plevel a s radostí přijímají svoji vlastní bídu.

Pokud si myslíte, že zrušení svobody projevu je chmurný scénář, tak ve skutečnosti je to ještě horší. Světové ekonomické fórum plánuje používat zvukové vlny k ovládání vaší mysli. Zní to přehnaně? No, sami se tím chlubili.

A například Albert Bourla, generální ředitel společnosti Pfizer, se objevil v Davosu a pochlubil se „elektronickou pilulkou“, která obsahuje biologický mikročip, který vysílá signál, jakmile si pilulku vezmete.

Moment, nebyla to „konspirační teorie“? Nyní jsou to fakta.

Mainstreamová média se nás snaží přesvědčit, že Světové ekonomické fórum je  instituce pracující pro lepší svět.

Klaus Schwab věří, že má právo „přemýšlet a utvářet svět“.

Obrázek

Ale to není svět, ve kterém chce většina lidí žít. Autoritářské dystopii Klause Schwaba je třeba vzdorovat za každou cenu.

Klaus Schwab v návalu sebeuvědomění nedávno řekl, že globální elity se musí přizpůsobit „rozhněvanějšímu světu“.

Je třeba, aby se spící většina probudila a uvědomila si, oč se tu hraje. Stále je čas tyto psychopaty zastavit. Ostatně, oni ví, že nějaký odpor tu proti nim již existuje. A to je dobře…

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Jsou stejně zabednění jako dvořané Ludvíka XVI. Už přes 200 let tu žádná velká revoluce nebyla, bude se to muset zopakovat.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*