Váš příspěvek není v souladu se zásadami komunisty. Facebook jako nástroj moci
Sdílet článek:

NESPOKOJENY

Váš příspěvek není v souladu se zásadami komunity. Pravděpodobně to taky dobře znáte. Vlídné napomenutí od hodného strýčka cukříka Marka, který ví mnohem lépe než vy sami, co si máte a hlavně můžete myslet.

Pojďme si nejdříve vysvětlit, co to Facebook vůbec je. Je to nástroj moci. Jacob Greenberg, vnuk Davida Rockefellera, ho nezakládal z garáže a už vůbec to nebyl jeho nápad. CIA, soukromá armáda rodin Rothschild, Rockefeller a ostatních reptiliánských struktur, měla několik cílů:

1) vědět všechno o všech. A nejlépe, aby se lidé vzdali i těch nejintimnějších detailů dobrovolně. Identifikovat nepřátele globalizace.

2) ovlivňovat a programovat veřejné mínění v globálním měřítku a vytvořit, vede zkomírající televize, nový indoktrinační kanál.

3) zajistit, aby globální populace plýtvala časem na triviálních a prázdných informacích a tím byla její mysl udržována v šachu, s cílem zamezit jejímu probouzení.

4) vytvořit rozdrobené a rozdělené ostrůvky asociálních jedinců – za pomoci „skupin“, ve kterých se jiný názor netoleruje. Což vyvrcholilo americkými volbami v roce 2016, které, díky sociálním médiím, definitivně rozdělily Ameriku a svět. Ještě v 80. letech byli republikáni a demokraté i v rámci jedné rodiny. Od roku 2016 se netoleruje jiný politický názor v rámci dokonce jedné komunity nebo čtvrti a rodiny jsou rozděleny tak, že se nechtějí už ani vidět. Pamatujete na Pavlíka Morozova, vzora sovětského socialismu, který udal své rodiče?

Poznámka: Genialita (a)sociálních médií, co do rozdělování společnosti, totiž spočívá v tom, že napříště už nemusíte být inteligentní, informování a schopní kvalitně argumentovat. Stačí se připojit ke skupině, která souzní s vaším názorem a jiný názor je v ní automaticky potlačen. To vypíná myšlení, stimuluje aktivismus a podporuje rozvoj „jediných správných“ ideologií. Viditelným produktem budiž Fialova vláda ideologických argumentačně neschopných aktivistických blbů.

5) připravit jíž dlouho nemyslící, rozdělenou masu na finální fázi jejího komunistického zotročení a částečné eliminace. EU a stát Kalifornie v tomto jednoznačně vedou. A také jsou i největšími cíli neexistujících pandemií a očkování „neznámou“ látkou.

6) a v neposlední řadě, mít nástroj k vydělávání ohromného množství peněz. Nezapomeňte, že Facebook je akcionářem Pfizeru…

Takže co to vlastně znamená, když vám Facebook odebere příspěvek, nebo rovnou zablokuje účet?

Když vám Facebook příspěvek jen odebere, je to takový výchovný pohlavek. Pak vám může dát stínový ban – autorův oblíbený – nezná dobu, kdy ho neměl. Dokonce dostával dalších 90 dní po uplynutí 23 dní z předchozího 90-ti denního trestu. To jen pro jistotu. Pak vám mohou zablokovat skupinu s tím, že probíhá kontrola jejího obsahu (Covid Logika je kontrolována už 25 měsíců – to je audit jako prase). No a poslední fází je smazání účtu, které postihuje ty největší nepřátele nového světového řádu (termín, který první použili Heydrich a Himmler).

Ve zkratce, pokud proti vám Facebook učiní nějaká opatření, velmi pravděpodobně jste napsali pravdu, nebo jste se dopustili kreativní myšlenky, která je nebezpečná jednomu z výše uvedených šesti cílů.

A tím jste porušili zásady komunisty – držet hubu a krok. [zdroj]

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*