V médiích bývá v poslední době citován Orwellův román 1984. Méně už Farma zvířat – z ní většinou jen známá věta „všechna zvířata jsou si rovna, ale některá jsou si rovnější“. V téhle chytré bajce, která dokonale popisuje plíživý nástup totality, je zajímavý i vznik uvedeného rčení. Na začátku si zvířátka sepíší 7 bodů, 7 přikázání, kterými se budou řídit. Poté, co se nadvlády ujímají prasata, ostatní zvířátka zjišťují, že některé body kdosi v tichosti poopravil, aby vyhovovaly hlavně prasatům. Původní neupravený text onoho přikázání samozřejmě zněl „všechna zvířata jsou si rovna“.
V té souvislosti mě napadlo, že i CDC (americké centrum pro kontrolu nemocí) některé větičky za poslední roky v tichosti poopravilo. Například definici vakcíny. Do srpna 2021 byla vakcína „produkt, který stimuluje imunitní systém člověka, aby vytvořil imunitu vůči konkrétní nemoci, a chrání osobu před touto nemocí“. Pak najednou simsala-bim! A od září je vakcína „přípravek, který se používá ke stimulaci imunitní reakce organismu proti nemocem“. Ochrana před nemocí z definice záhadně zmizela. Bodejť – protože víme, že nové vakcíny proti onemocnění Covidem nechrání. Uniklé maily dokazují, že ke změně definice došlo účelově.
Další zajímavá změna definice se týká kolektivní imunity a WHO. Podle původní definice „kolektivní imunita je nepřímá ochrana před infekčním onemocněním, ke které dochází, když je populace imunní buď očkováním, nebo proděláním infekce“. V říjnu 2020 čáry-máry-fuk! A najednou je kolektivní imunita koncept používaný pro očkování, a že imunity je dosaženo ochranou lidí před virem pomocí určitého procenta proočkování, nikoli proděláním infekce. Smysl definice se způli převrátil naruby a nikomu to nevadí. Přesně jako v Orwellovi. Prasata se se pokoušejí změnit vaše vnímání toho, co je pravda a co ne.
A do třetice změna definice pandemie. V původním znění WHO bylo „enormní množství nemocných a mrtvých“. Od roku 2009 už to tam není. V tom roce bylo totiž nutno vyhlásit pandemii prasečí chřipky, u níž se enormní množství mrtvých ani nemocných jaksi nekonalo. Tato upravená verze jistě poslouží i v budoucnu (viz opičí neštovice a další chuťovky).
Významným rysem orwellovských prasat je touha po moci a potřeba totální kontroly a nadvlády nad ostatními. CDC sledovala občany pomocí mobilních telefonů. WHO si chce nechat „odhlasovat“ moc nad celosvětovým vyhlašováním dalších epidemií. A zdatně jim sekunduje WEF (světové ekonomické fórum) s touhou po ovládnutí všeho a všech. Představitelé WEF už se tím ani netají a na webu lze najít jejich videa. V nich vyniká Yuval Noah Harari, izraelský historik a filosof, poradce Klause Schwaba z WEF: „Ta nejdůležitější otázka příštích desetiletí je, co budeme dělat se všemi těmi zbytečnými lidmi? Jejich hlavní problém bude nuda, takže co s nimi dělat a jak jim najít nějaký smysl v jejich životech, které jsou v podstatě beze smyslu a bezvýznamné? Řekl bych, předložit jim kombinaci drog a počítačových her jako řešení.“
A další jeho moudra: Covid-19 je zlomový – protože to je přesně to, co přesvědčí lidi akceptovat totální biometrické sledování. Potřebujeme nejen monitorovat lidi, potřebujeme se jim dostat i pod kůži. V budoucnu některé korporace a vlády budou schopny systematicky „hacknout“ všechny lidi. Bude to největší evoluce v biologii od počátků života, tedy za čtyři miliardy let.
Nyní již máte, milí čtenáři, dostatek indicií k tomu, abyste si sami odpověděli na otázku: Jsou v čele CDC, WHO a WEF Orwellova prasata?
Be the first to comment