Floridský guvernér Ron DeSantis: „Světové ekonomické fórum se sem nedostane“
Sdílet článek:
Vztah toho kterého politika ke Světovému ekonomickému fóru (WEF) je velmi dobrou indikací toho, zda jde o loutku systému. Ve většině zemí jsou politické špičky ve WEF plně zainteresovány a neváhají ani plnit zadání této globalistické instituce.

Právě příslušnost toho kterého politika či strany ke globalistickým strukturám je pro mne jasnou stopkou u voleb. A je celkem jedno, zda jde o srazy WEF nebo u nás nechvalně známý Aspen institut. Tyto organizace, založené nejvyššími globalistickými strukturami, mají sloužit k jejich plné infiltraci do politiky, což se jim konkkrétně v zemích EU náramně daří.

U nás se například nemusí globalisté obávat, že by jim voliči jakkoli jejich plány nabourali, což je vidět například u volebních preferencí na post prezidenta, kde jsou na čelních asi 6 místech výhradně tyto loutky. V tom jsme ostatně zajedno i s mnoha dalšími evropskými zeměmi.

Ovšem jsou země – nebo jejich části – kde se to již globalistům poněkud vymyká z rukou. Příkladem je kanadská Alberta, jejíž premiérka veřejně odsoudila WEF s ohlásila ukončení spolupráce Alberty s touto globalistickou organizací.

Dalším, kdo veřejně ohlásil, že odmítá sebemenší vliv WEF, je znovuzvolený guvernér Floridy Ron DeSantis.

Klaus Schwab, zakladatel Světového ekonomického fóra, hovořil na summitu G20 v Indonésii o hluboké systémové restrukturalizaci našeho světa. Řekl také, že svět bude po tomto přechodném procesu vypadat jinak.

„Už to neskrývají. Toto je Velký reset,“ napsal na Twitter švédský novinář Peter Imanuelsen. Bryan Griffin, tiskový mluvčí guvernéra Floridy Rona DeSantise, na jeho zprávu odpověděl. „Na Floridě se to nestane,“ řekl a odkázal na prohlášení, které DeSantis učinil koncem srpna : „Věci jako Světové ekonomické fórum; taková politika je na Floridě odsouzena k záhubě.“

„Nechci na Floridě hodnoty Davosu,“ trval na svém guvernér.

DeSantis dříve řekl, že „za žádných okolností“ nepodporuje pandemickou smlouvu Světové zdravotnické organizace (WHO). „To se nestane,“ řekl na tiskové konferenci. „Viděli jste, jak mnoho elit obhajuje velmi zhoubnou politiku.“

Kromě toho omilostnil všechny, kdo byli obětí covidismu. Zrušil pokuty nebo penále, které dostali obyvatelé státu za porušení covidových opatření.

DeSantis minulý týden drtivě vyhrál floridské guvernérské volby. Je také považován za možného kandidáta na prezidenta.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*