Rakouská vláda v panice: Policie a armáda se vzbouřily proti lockdownu neočkovaných
Sdílet článek:

Rakouská vláda má vážný problém – policie i armáda země se postavily na odpor proti neustále vzrůstající zdravotnické korona diktatuře. Už toho mají dost i oni, proto se nadále odmítají podílet na protiprávním jednání vrcholových politiků při omezování práv a svobod vlastních obyvatel.

Média hlásí vzpouru ozbrojených složek

V rakouských médiích se objevily následující zprávy:

  • “Povinnost vymáhat dodržování lockdownu pro neočkované obyvatele podle pokynů ministra vnitra policejní svaz odmítá.”
  • “Svaz ozbrojených sil oznámil, že se příští sobotu zúčastní velkého protestu ve Vídni.”
  • „Policie a armáda odmítají provádět kontroly hygienických průkazů ( covid pasů ) pod názvem „svoboda a lidská důstojnost“. Připojí se proto k velkému protestu proti povinnému lockdownu neočkovaných 20. listopadu 2021 ve Vídni.“

Jen několik dní poté, co se rakouský kancléř Alexander Schallenberg rozhodl omezovat neočkované lidi, politici a odbory vyzvali k rozsáhlému povstání proti tomuto bezprecedentnímu opatření omezujícímu svobodu.

Lídr Strany svobody (FPÖ) Herbert Kickl svolal na 20. listopadu ve Vídni „mega demonstraci“.

Krátce nato prezident Svazu rakouských ozbrojených sil (FGÖ) Manfred Haidinger následoval příklad a přidal se k dopisu zveřejněnému 14. listopadu. Jak uvádí, hodlá „bránit základní práva a svobody“.

Ozbrojené složky se přidávají na stranu lidí

Představitelé strany FGÖ poukazují na to, že každý je oprávněn demonstrovat, a to dokonce i v případě uvěznění!

Povinnost provádět kontrolu dodržování vládních nařízení, uloženou ministrem vnitra Karlem Nehammerem, již policejní svaz zamítl.

Kromě toho Svaz rakouských ozbrojených sil oznamuje, že se zúčastní tohoto velkého shromáždění ve Vídni.

Vláda v panice

Jedná se o pořádnou facku pro vládu, která podle rakouských médií projevuje stále větší paniku.

Předseda Sociálnědemokratických odborů (FSG) a Odborového svazu policie Hermann Greylinger v rozhovoru nenechal nikoho na pochybách, že policie se podle týdeníku Wochenblick cítí být neschopna provádět tyto kontroly.

Manfred Haidinger (FGÖ) ve svém dopise dodává:

„Tímto upozorňujeme, že účast na shromážděních je zvláště chráněným zákonným právem a že je zohledněna i v aktuálně dostupném návrhu vyhlášky. Účast a cestování po celém Rakousku je povoleno.“

I když neočkovaným lidem se doporučuje cestovat soukromou dopravou.

V dopise se nakonec připomíná, že „zákaz shromažďování naplánované občany, jakož i zákaz shromáždění politických stran byly uznány jako nezákonné“ vídeňským správním soudem.

Závěr

Je nanejvýš potěšující vidět, jak se konečně začínají ozbrojené složky v naší sousední zemi bouřit proti narůstajícímu útlaku a tyranii svých bezcitných vrcholových politiků.

Doufejme, že naše armáda a policie si od Rakušanů vezmou příklad a brzy se přidají na stranu lidí, proti již neúnosné vládní tyranii.

Svoboda je nakažlivá! Národy světa brzy svrhnou zkorumpované diktátorské režimy a obnoví svobodu, zákon a spravedlnost. A samozřejmě, všichni covidoví zločinci budou přísně potrestáni.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (76 votes, average: 4,54 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

4 Comments

  1. Už aby to bylo. Ať jsou potrestáni u nás skuteční viníci toho všeho (babiš, hamáček, svrčinová, vojtěch, prymula, blatný, kubek a rozhodně flegr). Stačí tyto demonstrativně potrestat (případně ty, kteří by se k této skvadře přidali z nové vlády) a pak ať už to hlavně skončí.
    Vaxeři, kteří už to mají v sobě, tak holt budou řešit následné zdravotní problémy. Je evidentní, že budou doživotně potřebovat podpůrnou dávku, jinak padnou na obyčejnou rýmečku. To ovšem bude už jen a jen jejich problém.
    Hlavně, ať už to skončí.

  2. V každém případě držím Rakušákům palce. Vzpoura proti narůstající diktatuře je jedinou cestou, jak ze sebe nenechat udělat tupé, poslušné ovce. Kéž by se přidaly ozbrojené složky i ostatních států!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*