NANCY O´BRIEN SIMPSON
Co si o tom myslet? Demokraté si musí udělat hlubokou duševní prověrku.
Demokraté před americkým lidem zatajili skutečnost, že Joe Biden je v kognitivním úpadku. Mohli jsme to jasně vidět, přesto jejich mediální mluvčí tvrdili, že je „bystrý jako rybička“ a má „energie na rozdávání“. Týden před volbami se Kamaly zeptali, proč o Bidenově úpadku nic neřekla, a ona odpověděla, že on v úpadku není. Imigrace je hlavním problémem Američanů. Když se Harise zeptali na naši jižní hranici, odpověděla, že tam nemáme žádný problém; je to pod kontrolou. Ztratila důvěryhodnost tím, že si volně pohrávala s pravdou.
Harrisová šla do volebního klání s obrovským protivětrem Bidenovy neoblíbenosti. Až 71 procent Američanů si v průzkumech myslelo, že země je pod Bidenovým vedením na špatné cestě. Když se Harrisové zeptali, zda by na Bidenově administrativě něco změnila, odpověděla, že by nezměnila nic.
Věc je však hlubší než to, že Kamala je nepopulární kandidátkou a Bidenovo prezidentství není vnímáno příznivě.
Demokraté si musí udělat opravdovou duševní prověrku. Bývaly doby, kdy byli demokraté stranou amerických pracujících mužů a žen. Zasazovali se o všeobecnou zdravotní péči, odbory a mzdu odpovídající životnímu minimu. Někdy v době Obamova prezidentství se začali měnit ve stranu, která se baví s prominenty. Dvořili se hollywoodským celebritám, aby se s nimi mohli bavit. Na Trumpa a jeho modré límečky se dívali skrz prsty. Přestali mluvit o všeobecné zdravotní péči, mzdě na úrovni životního minima nebo vysokých cenách benzínu a místo toho stále dokola omílali, že Trump je rádoby diktátor. Stali se ultrapravičáky a pustili se do transgenderové problematiky. Starší média přestala přinášet zprávy, stala se prostě demokratickými protitrumpovskými hlásnými troubami.
Mezitím se v Americe pracující člověk potýkal s dvojnásobnými cenami benzinu. K boji se přidala inflace a vyšší ceny potravin a zboží. Naše jižní hranice krvácela miliony lidí, když jsme vlastním lidem nedokázali zajistit ani základní služby, jako je všeobecná zdravotní péče.
Biden na otázku ohledně těchto problémů odpověděl: „Americká ekonomika je nejsilnější na světě!“. To působilo jako facka těm, kteří trpí. K tomu se přidala frustrace z toho, že posíláme neomezené miliardy v penězích a zbraních na financování nevítězné války na Ukrajině spolu s financováním Izraele v jeho genocidě obyvatel Gazy.
Lidé bojovali a demokraté žvanili o tom, že Trump je hrozbou pro demokracii. Lidé byli frustrovaní a demokraté jim říkali, že Trump miluje diktátory a chce se jím stát. Lidé byli naštvaní a demokraté jim říkali, že Trump je narcistická noční můra.
A Trump? Říkal Američanům: „Vidím vás. Slyším vás.“ Trump jim říká, že vrátí pracovní místa. Říká jim, že opraví hranice. Ukončí válku na Ukrajině. Udělá Ameriku opět skvělou!
Může tyto věci skutečně udělat? To nevím, ale vím, že dal unaveným frustrovaným lidem naději. Bylo jim jedno, že pomlouval lidi, že měl přerostlé ego, že mu nevadilo pověsit Mikea Pence, že možná vedl povstání. Záleželo jim na lepším životě a Trump jim tu naději dal. Dal jim naději na lepší život a oni mu za to dali drtivé zvolení a druhé funkční období prezidenta Spojených států.
„Někdy v době Obamova prezidentství se začali měnit ve stranu, která se baví s prominenty. Dvořili se hollywoodským celebritám, aby se s nimi mohli bavit. Na Trumpa a jeho modré límečky se dívali skrz prsty. Přestali mluvit o všeobecné zdravotní péči, mzdě na úrovni životního minima nebo vysokých cenách benzínu a místo toho stále dokola omílali, že Trump je rádoby diktátor.“
Zrada programu, vzdálení se svým voličům, „zpanštění“ (k tomu dodávám příklon ke globalistickým agendám, které lidi logicky nechtějí) – to je osvědčený recept na prohru v nezmanipulovaných volbách. Tento proces popisuje i M. Zeman ve své knize Vzestup a pád SocDem. Funguje zaručeně.
To je diagnóza lepševiků napříč světem. A to je pošle do propasti dějin.