Glosa MM: Pochybení ve veřejných zakázkách
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Audit v Státním úřadu pro kontrolu léčiv odhalil pochybení ve veřejných zakázkách. Ministerstvo zdravotnictví jeho obsah tají, pouze odvolalo ředitelku, která kontrolu zadala.
Tolik zpráva, taková typická…

Polské ministerstvo spravedlnosti hodlá přepracovat a doplnit legislativu týkající se projevů nenávisti: Polákům hrozí až 3 roky vězení za urážky na základě pohlaví, sexuální orientace, genderové identity, věku a způsobilosti.
Doufám jen, že bych byl naopak adorován, ba možno i dostal nějaké to státní vyznamenání od ministrosoby pro rovnost pohlaví, sexuální orientaci, genderovou identitu, věk a způsobilost, kdybych kupříkladu v milostné povídce popsal setkání se starou hnusnou lesbou „toho dne jsem v eurounijním baru potkal mladé krásné ono a mé přeoperované, dříve mužské pohlaví se rozechvělo touhou“ …

V Evropě je nyní 45 milionů muslimů. Kolik z nich má v úmyslu se integrovat?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. V Evropě je nyní 45 milionů muslimů. Kolik z nich má v úmyslu se integrovat? // 0? 🙂

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*