Glosa MM: Proč stávkovali
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Škodováci jasně a stručně vysvětlili, proč stávkují:
Vláda místo chytrého řešení na straně výdajů přebujelého byrokratického státu hledá nové příjmy na straně odírání zaměstnanců a jejich rodin.“

Tragikomedie se klasicky zvrhává ve frašku:
Jourová přijela do Kyjeva, jednat bude o boji s korupcí.
Hlavním úkolem NATO zůstává zabránit vojenské eskalaci s Ruskem, řekl generální tajemník NATO Jens Stoltenberg.

NATO bude Ukrajině nadále pomáhat, ale nebude přímo bojovat s Ruskem, řekl generální tajemník Aliance Jens Stoltenberg. Podle jeho názoru Putin nehodlá kapitulovat a aliance se „potřebuje dlouhodobě připravit“. Stoltenberg také zdůraznil, že „Ukrajina sama musí rozhodnout, který způsob ukončení konfliktu je přijatelný“.
Jak jinak? Zelenskyj se vždy rozhodoval sám a rozhodně v zásadních věcech neposlouchal Borise Johnsona a další loutkovodiče, že ano?

„K 30. září 2023 bylo od počátku očkovací kampaně, tedy od ledna 2021, z důvodu uplynutí doby použitelnosti stanovené podmínkami pro uchovávání předmětných léčivých přípravků zlikvidováno celkem 12,4 milionu dávek očkovacích látek proti onemocnění covid-19 v hodnotě přes pět miliard korun. Česká republika má dle posledního uzavřeného dodatku rozloženy dodávky očkovacích látek až do roku 2026, v průměru se jedná o více než 700 tisíc dávek ročně,“uvedl Ondřej Jakob, mluvčí ministerstva zdravotnictví.
A smlouva mezi EU (von der Leyenovou) a Pfizerem je nadále tajná, dodávám. Je zcela neuvěřitelné, co si uměle vystrašení a zblblí lidé nechávají líbit.

Bavorský ministerský předseda a šéf opoziční CSU Söder vyzval k předčasným volbám.
Dodal, že spojenectví křesťanskodemokratického dvojbloku CDU/CSU a Zelených nepřipadá pro novou vládu v úvahu: „Sex appeal černo-zelené koalice je pryč. To je dobrý model pro dobré časy, ale prostě ne pro těžké časy.“
Zřejmě zapomněl, že ty dobré časy skončily právě „zásluhou“ zelených šíleností tehdejší černozelené koalice.

Konflikt mezi Zelenským a Zalužným vyprovokovali „ruští agenti“, kteří byli infiltrováni do ukrajinské vlády, řekl tajemník ukrajinské Rady národní bezpečnosti a obrany Oleksij Danilov novinám The Times.

 

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Konflikt mezi Zelenským a Zalužným vyprovokovali „ruští agenti“. To je jasné. Byli to Pat a Mat, kteří otrávili Bečvu, píchají do lidí novičok a ukradli Grétě dětství.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*