Japan Times: Západ urychluje svůj vlastní úpadek
Sdílet článek:

PETR VLK

Abych  ještě  sjížděl  japonské  zdroje, na  to opravdu  čas  a kapacitu  nenajdu. Ale pomohl mi  s  tím  kosíř  kin. Upozornil  mne na  Japan Times  a tenhle  jeho článek:

The West is hastening its own decline

podle  překladače

Západ urychluje svůj vlastní úpadek

Strategické překračování pravomocí USA a jejich spojenců poskytuje nečekané zisky jejich skutečnému rivalovi, Číně. Peking v tichosti podporuje válečnou mašinérii Kremlu. Pro Čínu platí, že čím déle bude Západ rozptylován válkou na Ukrajině, tím lépe.

******

Tak  tohle prosím píše  velký a renomovaný  japonský  zdroj!!! Tohle!  Žádný  Sputnik nebo moskevská Pravda. Ale  opakuji – velký a renomovaný  JAPONSKÝ  zdroj!

Tahle  šílenost nastartovaná  nesmyslnou pýchou  Bushe ml. ,  přizváním Ukrajiny a  Gruzie  do NATO a  následně  těžce  forsírovaná  po  prohře prolhané Hillary  s Trumpem v  prezidentských  volbách , kdy  si ona a zejména  Demokratická strana  naprosto odmítli připustit,  že  za  tu porážku prostě mohou  oni a  hledali někoho, na koho  by  ji svalili a  našli Rusko a  Putina plus primitivní  antirusismus,  rezonující  zejména  v  postkomunistických státech a Británii  prostě  vykonali  své.

Autor  má  pravdu. Netuším, kdo  se   stane  vítězem  této  nesmyslné  války.  Ale  Čína  jím  je od jejího prvního výstřelu!!! A nikdo  jí tohle  vítězství  už nevezme!  Velmi špatná  zpráva pro nás  na kolektivním Západě. Zcela vědomě  píši  -PRO NÁS.  Protože  je v zájmu každého jednoho našince,  včetně všech  lidí  z  alternativy,  aby  Západ   v  téhle  čínské konfrontaci obstál!!!!  Jde o naši  budoucnost!!  Je  fatálním omylem  myslet  si  cokoliv  jiného.

Jenže  těch  nutných předpokladů proto, abychom katastrofálně  neprohráli,  je   dnes  daleko více  než  jen  co možná  nejrychlejší skončení  nesmyslné  války na Ukrajině! Například  prvním nástřelem:

 • přestat  si vnitřně, na úrovni  států, EU a kolektivního  Západu LHÁT!
 • vrátit se  k původním hodnotám, které  ze Západu udělaly  světového dominátora
 • začít  ctít  zdravý  rozum
 • co nejrychleji opustit  nesmyslné  a  prolhané  ideologie  typu green  deal, gender, LGBT, ve všech jejich podobách,
 • potlačit  různé  věčné páchače  dobra
 • vrátit  se  k respektování  zákona a  stylem  padni komu padni
 • skončit  s nesmyslně  atrofovaným liberalismem
 • zbavit se mediokracie
 • vrátit  tradiční rodině  její  historické místo a  význam

Tohle  je jen první  nástřel…. Je  toho daleko více.  Jenže  už  ta  vyslovená přání jsou  charakteru  asi  stejného,  jako přání  oživit  v Evropě  druhohory!  Respektive  – ty Druhohory  na našem kontinentě  jsou dosažitelné  snáze. Protože  moje podmínky pro restart  západní  společnosti, aby  šla  do střetu s  Čínou  s nějakou  šancí  by znamenalo,  že  současné  západní elity  půjdou  ve  stoprocentním záběru od  válu!  S  tím, že  podstatná  část jejich příslušníků  by  skončila  ve  velmi neveselých zařízeních. A umíte  si představit  současného kolektivně  západního papaláše , jak se   dobrovolně  vzdává  moci současného intervjůka  a psáče,  jak  dobrovolně  sekne  s mikrofonem, kamerou nebo klávesnicí a  spousty  na nich  nalepených politických příživníků jak  se ucházejí  o obyčejnou  práci, kde  se musí makat a  ta hrůza  – za obyčejný plat????? Já tedy ne.  Takže,  až  se skutečně  utkáme  doopravdy  s čínským  drakem a  doufám,  že to bude  jen  na  ekonomickém poli, budeme mítt  šance  asi jako příslovečná sněhová koule  v  pekle!

Stejně  to  vidí  v Japan Times!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

5 Comments

 1. Von Bush ml. nebyl jen nezřízeně pyšnej, ale i lehce mentálně retardovanej. Jsem někde četla. Přesný vyčíslení níže jeho IQ si nepamatuju. No, možná byl jen slaboduchej (o stupínek lepší než lehká mentální retardace).

 2. Pan autor zamlčel asi pro bezvýznamnost takovou maličkost,že RF přešla na válečnou výrobu a militarizaci společnosti při dobývání a zotroćování sousedního státu který chce připojit k RF,obyvatelstvo rusifikovat a kdo nesouhlasí ať tàhne kam chce a jak jim ten průmysl pěkně prý šlape.No a Evropa začne taky tedy zbrojit,vyrábět haldy šrotu aby udržela čelo peletonu s panem dobyvatelem, a taky by tedy měla prosperovat.Tak proč tolik pláće pana autora jaký úpadek prý Evropu čeká.Práce bude dost pro všechny jak v RF.Tak se máme na co těšit.

  • To IQ bude asi taky ve výši houpacího koně, ale každý máme nárok na svůj názor. Nejsem DEMOkrat tak to nehodlám řešit násilím.

 3. S.No pane snìm svůj klobouk kdyby tu nacvàlal Vàš oblíbenec,a Vy pŕebral dozor,tak mám po ptákách a nàzor jedině podle jeho lajny.Zbytek penzion na čerstvém vzduchu.Także se moc nechvalte a vyużívejte dàl możnosti s panem autorem nadàvat na cokoliv co Vàs napadne a to beztrestně.Paràda ne?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*