Ještě jste nevyzkoušeli anální sex?

Sdílet článek:

Protože z něj máte obavy? Ty nejsou na místě. Pokud se na něj dobře připravíte, je možné, že se vám zalíbí natolik, že mu budete dávat přednost před tím vaginálním. Co pro to musíte udělat? Ne zas tak moc. V podstatě se na něj jen dobře připravit.

Věc je taková, že anální sex není vhodný pro tzv. rychlovky. Řitní otvor se totiž nezvlhčuje tak jako vagína, což může způsobovat bolestivou penetraci. A ta vás může odradit od dalších pokusů. Což může být škoda. Správná příprava na anální sex vás těchto nepříjemných pokusů ušetří.

Nestyďte se

Do sexu nepatří stud. A do toho análního už vůbec ne. Základem úspěchu je maximální uvolnění. Toho můžete dosáhnout různými způsoby. Třeba jemným masírováním okolí řitního otvoru prsty. Ještě před tím jej však dobře promazejte k tomu určeným lubrikantem. A poté prsty do řitního otvoru vsuňte. A sledujte, jak partner či partnerka reaguje. Líbí se mu to? Pokud ano, tak jste na správné cestě.

Vyzkoušejte anální hračky

A vyzkoušet v ten okamžik můžete různá anální hračky, jako jsou anální kolíky, dildo, kuličky či vibrátor. Ten vás masírováním těch správných míst jaksepatří nažhaví a připraví na skutečný penis. A jaký vibrátor zvolit? Na trhu najdete anální vibrátory různých tvarů a velikostí. Vyzkoušet byste jich měli více, abyste na vlastní kůži zjistili, který pro vás bude nejlepší. Začátečníkům v každém případě doporučujeme spíše menší anální vibrátor. Tím, jak vám bude přibývat zkušeností, můžete navyšovat i velikosti svých erotických hraček. Investovat tak doporučujeme do ucelené sady vibrátorů. V něm by neměl chybět vibrátor klasický, na klitoris, G bod a právě anální.

Kapky na podporu erekce

Zvykli jste si na vibrátor? V tom případě jste připravena/připraven na samotný penis. Pro kvalitní anální sex je nezbytná dostatečná partnerova erekce. Stav na půl žerdi vás nikam neposune. Nápomocny vám v tomto případě mohou kapky na podporu erekce. To jsou taková inovovaná afrodiziaka. A protože jsou založená na bylinné bázi, jsou neškodná. Ale velmi účinná. Vyzkoušejte je, a uvidíte.

(PR)

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (6 votes, average: 2,17 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek: