Odstranit skvrny z koberce je dnes jednodušší než dřív
Sdílet článek:

I když se během úklidu hodně snažíte, některé nečistoty prostě nedokážete odstranit ani s tím nejdražším přípravkem, který máte ve svém inventáři.

To platí hlavně o skvrnách na koberci, co jsou skutečně většinou dosti nepoddajné a je nutné je často drhnout dlouhé minut. Ne vždy však s pozitivním výsledkem. To se ale může změnit koupí lepšího preparátu.

Dokáže provonět celý byt

Odstraňování zažraných skvrn je disciplína, kterou jen tak někdo neovládá. I zkušené uklízečky s nimi mají velké problémy. Dámy však obvykle disponují speciálními preparáty, s nimiž to nakonec nějak jde.

Ty jsou však drahé a mnohdy v našich zeměpisných šířkách skrze normální distribuci nedostupné. Je ovšem dobré vědět, že nejsou ani potřeba. Stejně efektivní může být i speciální univerzální čistič pocházející z Německa.

Nejde o žádnou extra novinku. Naši západní sousedé ho už docela dlouhou používají a mají pouze slova chvály. Nejenže se jedná o cenově dostupný produkt, ale on je opravdu i funkční. Proto se dá používat snad na všechno.

S jeho pomocí je možné konečně pořádně vyčistit koberce od vína, barvy, laku na nehty či jiných zažraných nečistot. Je skvělý na vytírání, používá se běžně i pro umývání sporáků a trub. Vzhledem k tomu, že dobře rozpouští mastnotu, je možné s ním umývat i digestoře či pracovní plochy, kde se běžně manipuluje s různými oleji či mazadly. Univerzální čistič tak oceníte jak v kuchyni, tak rovněž i v dílně.

Jiné druhy preparátu tohoto typu často trpí na mnohdy až nesnesitelný zápach. Mohou být dobré, co se odstraňování nečistot týče, ale čichové buňky dokáží často až nepříjemně podráždit.

Univerzální čistič však disponuje velice příjemnou pomerančovou vůní. Ta vůbec není dráždivá, spíše naopak. Budete ještě rádi, když vám vůně exotického ovoce prostoupí celým bytem.

Výrobek je samozřejmě zcela bezpečný, tak jako vše, co pochází z dílny společnosti Woldoshop. Jen byste měli dbát na to, aby se k němu nedostaly nepozorovaně malé děti nebo domácí zvířectvo.

(PR)

Sdílet článek: