Výběr kvalitní peněženky?
Sdílet článek:

Nákup peněženky, byť jde o doplněk, není radno podceňovat. Jde o ochranu vašich cenností. Nějaký vkus a potřeby mají ženy, jiný zase muži. Proto se peněženky dámské a pánské liší. Peněženka je ovšem doplněk, který často vytahujeme, proto i u ní klademe důraz na vzhled a kvalitu.

Nákup peněženky dámské

Dámy peněženky vybírají podobně jako kabelky. Ženy totiž potřebují organizovanost, většinou peněženky i střídají. Pro každodenní nošení, kdy jdou do práce, na oběd, pak na nákup, potřebují mít u sebe dostatek peněz. Zde rozhoduje velikost. Rozhodněte, kolik potřebujete míst na karty, bankovky, mince, vizitky. Velké peněženky dámské mají dostatek prostoru především na hotové peníze, tedy bankovky a mince. Větší peněženky jsou sice přehlednější, do psaníčka se ale zase nevejdou. Proto je pak ženy vyměňují za menší doplňky, kam se vejde pár karet a mince například na parkování nebo lístek na MHD.

Nákup peněženky pánské

Pánové mají radši subtilnější kousky. Navíc mají blíže k moderním vymoženostem, většina z nich pak prostor na bankovky ani nepotřebuje. Pánové také nemají peněženky napěchované věrnostními kartičkami. Ocení tak subtilní pouzdro na karty, vizitky, možná pár drobných. Vystačí si se skladnou, minimalistickou peněženkou. Další výhoda i pro účel jejího nošení, pánové peněženky často nosí po kapsách. Takto subtilní kousek má kapsičku na drobné, které kapsu nijak nevyboulí. Oblíbené jsou peněženky pánské s přehýbací záklopkou, kam se vejdou nesložené bankovky, vysypete pár drobných a opět sem umístíte karty. Díky přehlednému uspořádání najdete vše hned. Jsou tu pak i malé peněženky na zip. Sem vložíte karty, bankovky, vizitky, ale i více drobných. Malá peněženka se pohodlně schová v kapse saka. Vidíte, jak dámy, tak i pánové mají různé preference při výběru peněženek.

(PR)

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek: