Transgenderismus je byznys, ve kterém jdou zájmy dítěte stranou




Sdílet článek:

G. SITAŘ

O peníze jde možná až v první řadě. Značný nárůst transgender osob u mladistvých. Skandál v Anglii a potenciální skandál v USA. Kanadský zákon, který kriminalizuje rodiče, a španělští adolescenti mohou nově žádat o změnu pohlaví bez souhlasu rodičů.

Několik zpráv ze světa transgenderismu. Kompletní zdrojová informace na konci článku.

(1) Velký byznys

Změna pohlaví je relativně velký, ale hlavně rostoucí trh. Podle organizace „Grand View Research” utržily americké nemocnice v roce 2019 téměř 2 miliardy dolarů za zákroky související s genderem. Grand View Research předpokládá, že se trh v nejbližších letech minimálně zdvojnásobí.

Agentura Reuters uvádí, že v USA je již více než 100 klinických zařízení, které se zabývají změnou pohlaví u dětí.

(2) Nemocnice to velmi dobře vědí

Když nemocnice Vanderbilt otevírala novou transgender kliniku, řekla jedna z vedoucích lékařek, že se jedná o „velký byznys”. Dále uvedla, že transchirurgie je „značným zdrojem peněz”, neboť je „náročná” a vyžaduje „spoustu následných zákroků”.

(3) Svědomí tady nemá místo

Profesorka té samé kliniky uvedla v dalším projevu, že pokud se některý z lékařů nebude chtít podílet na transchirurgii z důvodů vlastního svědomí, „nezůstane to bez následků”.

Zároveň nemocnice vytvořila program nazývaný „Trans Buddies”. Transgender aktivisté se v rámci programu účastní schůzek trans pacientů s lékaři a dávají pozor, aby se lékaři nechovali „nevhodně”.

(4) Rodiče do toho nemají co mluvit

Podle nového kanadského zákona může mít rodič, jehož dítě si chce změnit pohlaví a který se bude snažit jej od tohoto kroku odradit, problémy se zákonem.

Kanadský parlament schválil dodatek zákona, podle kterého se jedná o trestný čin konverzní terapie, který může být potrestán až pěti lety odnětí svobody. Požadavek, aby zákon specificky vyloučil, že konzultace genderově nejistého dítěte s rodiči není trestným činem podle zákona, nebyl vyslyšen.

(5) Dramatický nárůst transgenderismu u dětí

Podle studie z června minulého roku se v USA počet mladých lidí, kteří o sobě prohlašují, že jsou transgender, zdvojnásobil od data minulého výzkumu. V kategorii dospělých se procento transgender osob nezměnilo. Největší zastoupení tak mají transgender osoby ve věkové skupině 13 až 17 let a představují 1,4 % osob v této skupině.

Suverénně nejvíce transgender dětí, a to tři ze sta, je v New Yorku, kde je výuka o genderové identitě součástí vzdělávacích plánů státních škol.

(6) Zavřená klinika v Anglii

V polovině loňského roku zavřely úřady transgenderovou kliniku ve městě Tavistock poté, co vyšly najevo informace o jejích léčebných postupech. Jedna z psycholožek, která z kliniky odešla, ve své knize píše, že přes 90 % dětí, které přišly na kliniku a uvažovaly o změně pohlaví, trpělo nějakými psychickými problémy. Fakt, který klinika zcela ignorovala a předepisovala nevratnou hormonální léčbu.

(7) Transgender horor

Minulý měsíc vydal státní zástupce státu Missouri pokyn, aby byla pozastavena činnost místního transgender centra na základě místopřísežného prohlášení bývalé zaměstnankyně centra.

Jamie Reed je žena středního věku, která se identifikuje jako queer, tedy jiné než heterosexuální orientace. Do centra nastoupila, protože chtěla pomáhat lidem, ale po zkušenostech z první linie se rozhodla promluvit. Podle jejího prohlášení neměla klinika žádné léčebné postupy a lékaři ordinovali dětem hormony na základě jedné konzultace. V mnoha případech naléhali na rodiče, aby povolili změnu pohlaví dětem, které ještě váhaly. Hormony blokující pubertu předepisovali i dětem, které ještě nedosáhly minimálního požadovaného věku.

Podle Jamie Reed lékaři věděli, že děti, které k nim přicházely se svými pocity, byly ovlivněny sociálním tlakem, neboť mnohdy byli svědky dramatického nárůstu kontaktů z jedné školy. Odmítli to řešit. Hormony dávali i dětem, které zjevně trpěly schizofrenií nebo jinou psychickou poruchou.

(8) Španělsko jde s dobou

Vě Španělsku vstoupil tento rok v platnost zákon, který umožňuje mladistvým žádat o chirurgickou změnu pohlaví bez lékařského doporučení a souhlasu rodičů po dovršení 16 let věku. Děti ve věku 14 až 16 let potřebují pouze souhlas rodičů.

(9) Tato civilizace není první

Která je ochotna obětovat bezbranné členy na oltář nějakého kultu.

Cahokia Mounds je historické místo u města St. Louis v USA, nejvýznamnější archeologické naleziště vztahující se k původním obyvatelům Ameriky severně od Mexika. Cahokia byla největším městem takzvané mississippské kultury, jejíž lidé obývali části Ameriky v předkolumbovské době. Mohyla číslo 72 stojí na místě bývalého obřadního prostoru. Obsahuje masový hrob 53 žen ve věku 15 až 30 let, které byly rituálně popraveny v rámci obětního obřadu někdy kolem roku 1 000 našeho letopočtu.

Zhruba padesát let před objevením Ameriky Kryštofem Kolumbem, kolem roku 1450, obětovala civilizace známá jako Chimú, která obývala území dnešního Peru, 140 dětí během jednoho rituálního obřadu. Většina obětí byla ve věku osm až dvanáct let a zranění hrudníku naznačují, že jim bylo během obřadu vyjmuto srdce z těla.

Pozn. autora: Společnost, která není schopna ochránit svoje nejvíce zranitelné členy, se odsoudila sama.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*