Atentát na Roberta Fica je s největší pravděpodobností důsledkem záměrného extrémního rozdělení společnosti
Sdílet článek:

SLOVANKA

Nejen všude v Evropě, ale i jinde je společnost extrémně rozdělena – a to nesrovnatelně víc než kdy jindy. Asi stěží bychom v posledních 70 – 80 letech hledali dobu, kdy byla společnost natolik rozdělená jako nyní.

Atentát na Roberta Fica je tedy s velkou pravděpodobností důsledkem extrémní štvanice korporátních médií i opozice. Jde o stejnou štvanici jakou pořádají po celém kolektivním Západě  „média jediné pravdy“ na politiky, kteří nezapadají do progresivistické názorové linky.

Jejich zpravidla konzervativní názory jsou odsuzovány jako „nedemokratické a extremistické,“ bez ohledu na to, že ještě před nějakými dvaceti lety se jednalo o názory zcela legitimní a víceméně mainstreamové.

A ani stávající situace mnohé „presstitutky“ nezmění a jedou si dál svoji „linku.“

Dnes jsem dokonce zaslechla komentář jisté slovenské „novinářky,“ která incident komentovala na Primě. Ta tvrdila, že je to neštěstí, protože útok vládu ještě víc posílí, což prý také opozici nepomůže.

Jednoduše tamní mediální žumpa se nedokáže zklidnit ani po takové události. To snad o situaci vypovídá nejlépe.

Ještě tak někdy před 15 lety  nebyla společnost tolik rozdělená, toto rozdělení započalo až později a v podstatě kopíruje dobu, kdy nastala cenzura jiných názorů – a zároveň prosazování „jediné pravdy“ ze strany „jediných správných“ médií.

Velkým zlem jsou samozřejmě také politické neziskovky, jejichž jediným zadáním je ve spolupráci s oněmi „správnými“ politiky a médii pořádat štvanice proti vybraným politikům bez ohledu na demokratické rozhodnutí ve volbách.

Situaci tím samozřejmě záměrně dále hrotí. Dění posledních čtyř let společnost postupně rozdělovalo ještě víc – a právě na Slovensku se zřejmě nyní projevilo.

Dalo se tedy očekávat, že jednou k něčemu podobnému dojde a nakonec Slovensko nemusí být v tomto směru poslední.

Aktuálně ještě není motiv pachatele údajně znám, ale známa je již identita pachatele.

Má jít o Juraje Cintulu, údajného místního 71letého básníka, který je příznivcem progresivistů a výsledek voleb ho velmi naštval.

Lví podíl tedy na útoku měla zřejmě i média a stávající politická opozice, i když na našich médiích tvrdí, že jde o „osamělého vlka.“

Možná právě nyní si konečně politici a média nejen v Evropě uvědomí, že další záměrné rozdělování společnosti podle hesla: „rozděl a panuj“ se může příště dotknout třeba i politika z druhé strany.

Aktuálně je Robert Fico v banskobystrické nemocnici na operaci. Nelze než doufat, že vše dobře dopadne a přát brzké uzdravení…

 

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,69 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Jestli si paní autorka myslí, že si nyní někdo něco uvědomí a připustí svou spoluvinu, je vedle jak ta jedle. Nic si neuvědomí. Část z nich se z toho nejspíš potichu raduje a část sice uznává, že je to asi moc, ale jinak je jim to upřímně jedno. Mnozí z nich totiž té vlastní masírce už sami uvěřili.
    Je třeba odhodit sametové rukavičky a ty největší nenávistné štváče začít citelně trestat, i když kvůli svobodě slova je třeba vážit doslova na lékárnických vážkách, aby se nenávistné štvaní nezaměňovalo za oprávněnou kritiku, kterou společnost potřebuje. Měřítkem budiž pravda – co lze doložit důkazy, je oprávněno publikovat. Naopak nenávistné komentáře (jako třeba o potřebě války pro Čechy apod. nebo o vykrvení toho či onoho) trestat tak, aby to trestaný opravdu pocítil. Líbily by se mi veřejně prospěšné práce, třeba úklid v oranžové vestičce někde na hodně frekventovaném místě v centru obce, kde je dotyčný znám…

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*