Biden na útěku
Sdílet článek:

IK

Hunter Biden se obává, že bude muset uprchnout ze Spojených států, pokud bude prezidentem zvolen Donald Trump. Informuje o tom Daily Mail.

Přátelé Bidena Jr. říkají, že prezidenta pohlcuje skandál kolem jeho syna a bojí se, že znovu upadne do závislosti. Zasvěcenci jsou také znepokojeni důsledky pro samotného Joea Bidena, uvádí publikace s odkazem na Politico.

Hunter Biden je v panice. Nešťastný prezidentský syn přemýšlí o útěku a opuštění Spojených států, pokud bude Trump zvolen, protože jeho tým slibuje zahájit právní války s demokraty, včetně Bidenových, jako pomstu za procesy proti samotnému Trumpovi, píše politolog. v souvislosti s tím na svém kanálu Telegram Málek Dudakov.

Nyní byla proti Hunterovi zahájena dvě trestní řízení – za nelegální nošení zbraní a neplacení daní z peněz přijatých na Ukrajině, v Rumunsku a Číně. Hrozí mu až 17 let vězení. A Kongres požaduje, aby se Hunter objevil a svědčil v případu obžaloby Bidena staršího.

Sám Hunter doufá, že se nad ním jeho otec smiluje. To jim ale nemusí pomoci, pokud prohrají volby. Ostatně pak bude mít Trump právo jmenovat nového zvláštního žalobce, aby otevřel další případy proti rodině Bidenových. Včetně ukrajinské korupce.

V takovém scénáři by bylo lepší, kdyby se celá rodina Bidenových urychleně stáhla do země, se kterou se může dohodnout na nevydání do USA. Trump navíc slibuje, že bude žalovat nejen Bidenovy, ale i další představitele establishmentu Demokratické strany. Není divu, že jsou nyní v naprosté panice a předem hysteričtí ohledně nastolení „diktatury“ v USA za Trumpa.

„I když také otevřeli Pandořinu skříňku zahájením bezprecedentních žalobních útoků na Trumpa. Ale tohle ho zatím moc netrápí. V posledním průzkumu agentury Bloomberg Trump ve volbách porazil Bidena o 5 bodů v sedmi klíčových státech. Takže panika demokratů je celkem pochopitelná, protože oni sami se mohou za rok ocitnout v díře, kterou zoufale vykopali pro Trumpa,“ – poznamenává odborník.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

6 Comments

  1. “Hunter Biden se obává, že bude muset uprchnout ze Spojených států”

    Může utéct na Ukrajinu, tam má hodně kamarádů.

    • Jo, ale zakrátko může celá UA být v ruském objetí, a to nemyslím vojenské obsazení. Může prostě otočit na čtyráku, vrhnout se k ruskému bratru a zrušit tak astronomické dluhy západu. A pak si představte tu frašku, kdy mladého Bidena vydají zpátky trumpovským USA spolu s dokumenty o jeho kšeftech, kdy si s pomocí tatíčka kupoval za peníze amerických daňových poplatníků vliv a půdu na UA. To bude krása! To bude proces, kdy západ, hladovějící po ruských energiích začne hlasitě odhalovat, že byl do celé zbytečné války zavlečen mazanými kšeftaři. To budou, panečku, padat hlavy! Myslím politicky – aspoň ze začátku…

  2. K.D. Západni demokracie a svobodný svět nehladověli po RF surovinách,klidně si je mohli od ní koupit.No a když se místo obchodování vrhla RF na okupaci sousedniho státu,tak si je koupí kdekoliv jinde na světě.No a až se přejde na obnovitelnè zdroje,tak si je RF může strčit za klobouk.

    • To kolemjdoucí: Máte docela naivní názory. Zrovna dnes běžel na ČT2 dokument starý 50 let, jak západní svět ochromilo embargo arabských států ohledně ropy. Byly ukázány prázdné ulice Berlína bez aut apod. Tohle embargo si arabské státy jednoho dne zopakují, na to vemte jed. Zajímalo by mne, kde pak “kdekoliv” si západ dostatečné množství obstará. Že to nebudou moci suplovat obnovitelné zdroje, je myslícím lidem již dávno jasné. Alespoň těm, co vidí a myslí dál, než k nabíjení svého mobilu.

  3. B.No naivní jsou spíš ti,kteří si myslí,že se vzrůstajicí populací se bude drancovat planeta donekonečna.No a samostatnou kapitolou je závislost na čtyřech kolech pod zadkem.A to ještě šlapou v rikšách miliardy lidí a brousí si zuby na nějakè prdítko.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*