Co na nás prší z nebe?
Sdílet článek:

NESPOKOJENY

Rozbory vody ukázaly, co na nás prší z nebeRadovan Dluhý Smith v dalším rozhovoru pro Hovory ze země, tentokrát je téma širší než jen ovlivňování počasí. Žádné konspirační teorie, opět jen prokazatelná fakta, která je možné oficiálně doložit. Informace o našem rozboru dešťové vody, o tom jak vzniká spolek, který napříč celou Českou republikou chce analyzovat vodu ve studnách, studánkách či jiných pitných zdrojích.

HOVORY ZE ZEMĚ – Rozbory vody ukázaly, co na nás prší z nebe. V rozhovoru rozebíráme co a kdo je skutečně systém a proč Radovan říká, že ve světě vládne oligarchie.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Prší voda, dost čístá, čistší než před třiceti lety. Všechno oststní jsou hovadiny paranoidní mysli. Nedávejte sem videa, je to dlouhý, nepříjemný a nikam to nevede.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*