Děkovný dopis milovanému Víťovi
Sdílet článek:

MICHAL GULYÁŠ

Vážení posluchači Rádia Universum, dovolte mi s plným nasazením pokrokového člověka přečíst vám dopis plný vděku a radosti adresovaný eurosoudruhovi, ministrovi vnitra České republiky Vítkovi Rakušanovi, věrnému synovi větru doby, znalci té správné, nejprospěšnější ideologie, laskavému strážci jediné pravdy a ostřížímu zraku, a pevnému stínu pořádku za našimi zády!

Vážený, milý, všemi spravedlivými vyznavači liberálních hodnot ctěný eurosoudruhu ministře, dovol mi poděkovati ti za tvou státnickou prozřetelnost, ještě více však za odvahu, která z tebe navždy činí do budoucnosti nezapomenutelnou postavu naší současné politiky, a to i za tisíc let!

Tvůj podpis pod dohodou o reformě migračních pravidel EU, který jsi připojil za zády všech horších lidí a dezolátů, zahanbil odmítnuvší Poláky a Maďary, ty vzpurné potomky Chocholů a Hunů, a potvrdil, že území Čech je připraveno státi s láskou a otevřenou náručí u svých otevřených bran Blízkému východu, Africe a jejich život obohacujícím soudruhům a soudružkám. Sláva tobě, vysvoboditeli z šedi jednotvárných dnů trávených v klidu pokojného života, kdy se dívky mohly promenovat po ulicích, ba i v parcích, aniž by dbaly o svou čest a panenskost. Nyní budou naplněny konečně správnou euroostražitostí, jako soudružky v berlínských parcích. V hlubinách fádní minulosti budou ztracena nudná veřejná koupaliště, kde byla pohoda příjemně čeřena jen písněmi Heleny Vondráčkové a Michala Davida. Jak jsme se jen mohli v létě koupat bez hlavy na hlavě, oblečených žen v bazénech, bez roztomilých hovínek na hladině a rozbitých hlav, bez té tak obohacující výměny multikulturních hodnot?

Budiž nám inspirací a zdrojem radosti také Švédsko, kde lidé už nemusí platit hříšné peníze za návštěvy akčních filmů s pouličními přestřelkami a s výbuchy granátů – oni už akční filmy žijí denně na ulicích svých měst, a to zdarma! Jak jen po střelbě na ulicích, vypálených automobilech a obchodech roztáli ti kdysi chladní seveřané, kterým ještě před pár desítkami let bylo tak trapně z bezpečí, že nezamykali byty ani auta, a z nudy je vytrhávala jen nezdravá kopulace v trojici. Ani vzorné dodržování zákonů je nevytrhlo z letargie, vždyť i policie zde chodila beze zbraně. Hle, stačila však ozdravná liberální migrační politika – a severská nuda je rázem pryč! Jen v roce 2021 bylo ve Švédsku při 290 přestřelkách zabito 42 lidí. Krev přímo pod okny, vystřílená dávkami z kalašnikovů do živých terčů, no, kdo to má – a opakuji – zadarmo! Také Němci se již probudili a pilně pracují na tom, aby Švédy dohnali a předehnali v kulkách, krvi i granátech. A již dávno v této soutěži září Francie, Belgie, ostruhy získává Itálie a řada dalších eurozemí se nenechává zahanbit a také se rozvíjí tyto obohacující evropské hodnoty. Jak jsme jim záviděli jejich sprint do liberálně demokratického ráje! Nyní jsme se však probudili a díky tvému hrdinnému podpisu migračního paktu, milovaný Vítku, budeme i my snad už záhy žít ty nejdobrodružnější akční filmy přímo na svých ulicích. Jsi velikán, říkám, a nestydím se za to! Tvůj podpis je pluhem, který vyoral hlubokou a šťastnou jizvu do ubohého života, plného šedi, našich obyvatel. Díky ti, Vítku Rakušane, ty smělý, velký politický šachisto. Díky za všechna budoucí dobrodružství, svištící střely, bomby v kavárnách a v MHD, války gangů řidičů a inženýrů, kteří k nám přijdou. – Avšak, jak to řekla jedna velká liberálně demokratická soudružka – my to zvládneme. A to s písní na rtech – a s nehynoucí vděčností tobě a tvým soudruhům. Zalykám se štěstím, krátí se mi dojetím dech, žij dlouze a blaze.

Se slzami štěstí se s vámi loučí, milí posluchači, již nyní obohacený Michal Gulyáš!

MICHAL GULYÁŠ

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

6 Comments

  1. Nejsem už nejmladší, ale moc rád bych se ještě dožil toho, až tahle europakáž bude hnít v kriminále.

  2. V.Ja nemam ponětí vubec o ničem.Vzdy cekam az mi to dokonale objasnite treba tak jak s tim plynem a zanesenymi trubkami s tim norskym plynem.Vy jste jak ten ekonom co hlasil benzin za 150 a zmrznuti Evropy jako spravny odbornik na všechno.Když chci vedet co nas ceka a nemine,cekam na Vás.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*