Glosa MM: Co s těmi vakcínami?
Sdílet článek:
Některé členské země Evropské unie, a to Polsko, Bulharsko, Chorvatsko, Estonsko, Maďarsko, Lotyšsko, Litva, Rumunsko, Slovensko a Slovinsko, si stěžují na příliš velké množství objednaných vakcín proti covidu a požaduje změnu smluv. Česko jich má na skladě ještě přes sedm milionů a další na cestě, zvolilo však jinou strategii.
Mluvčí Ministerstva zdravotnictví Ondřej Jakob prohlásil, že Česko chce tuto záležitost vzít do vlastních rukou a využít k tomu české předsednictví EU, které začíná v červenci.
„Česká republika jako země, která za 24 dní převezme předsednictví EU, musí z principu zůstat neutrální. Jako stát se tak již řadu měsíců nepřipojuje k výzvám, které státy Komisi adresují. Pokud jde konkrétně o problematiku smluv na nákup očkovacích látek proti covidu-19, Česká republika samozřejmě souhlasí s tím, že je třeba se tématu věnovat. EU však musí postupovat jako celek a výzvy, které reflektují pouze část pozic členských států, změnu nepřinesou.“ dodal.
Já dodávám, že fialový bruselský vlezdoprdelismus dosáhl další mety.

„Spolu zastavíme hrozivé zadlužování České republiky, a to bez zvyšování daní! Ještě pořád stačí, když stát přestane vyhazovat naše peníze z okna, máme totiž poslední šanci nenechat našim dětem a našim vnukům dluhy,“ sliboval v loňském září před volbami současný premiér Fiala.
Doufám, že ti, co ho volili, jeho současné „šetření“ nadále oceňují.

.

Titulek:
Jourová: Přemlouvají mě, ať kandiduji na Hrad. Před spaním jsem na to myslela.
Dodávám:
Hlavně na to před spaním nemyslete vy, nebo se kvůli hrůzopstrašným snům moc nevyspíte.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Hlavně na to před spaním nemyslete vy, nebo se kvůli hrůzopstrašným snům moc nevyspíte…….
    …a nedejpámbu se to ještě splní!

1 Trackback / Pingback

  1. Glosa MM: Co s těmi vakcínami? » Oral.sk - Porno Politika

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*