Glosa MM: Pavel – Zájem, aby Rusko nevyhrálo, je kompenzován tím, že se nám trochu sníží životní úroveň
Sdílet článek:
MIROSLAV MACEK
„Zájem, aby Rusko nevyhrálo, je kompenzován tím, že se nám trochu sníží životní úroveň,“ prohlásil prezidentský kandidát Petr Pavel.
Ano, na rozdíl od mnoha jiných se mu životní úroveň sníží jen trochu, ale spíše zvýší. Ale co bude těm zchudlým lidem říkat, pokud Rusko neprohraje?

Jan Keller:
Téměř dva miliony hlasů získal agent Pávek, další téměř dva miliony hlasů agent Bureš. Ze zbylých 30 % procent ukrojila polovinu mladá, pohledná, ale jinak docela nezajímavá Danuše Nerudová, zbytek si mezi sebe rozdělilo zbývajících pět kandidátů. No a potom tady máme něco kolem dvou milionů těch, kteří se na volby vykašlali úplně. Takhle nějak vypadal svátek demokracie.
Náš vzdělávací systém nepodporuje kritické myšlení, ale rozvoj konformity, která se může při velkém soustředění vysokoškoláků na malé ploše projevit až jakousi formou stádnosti.
Člověk musí být asi hodně vzdělaný, aby nevnímal sledování mainstreamových médií jako ztrátu času.

.

Petr Hampl:
„Jeho (Pavlova) bezpáteřní servilita nemá hranic. Ponížil se před komunistickým režimem mnohem víc, než se po něm chtělo. V současné době se tak ponižuje před šéfy z NATO. A jestli dojde na zhroucení americké hegemonie, možná to stihne ještě před nějakým úplně jiným. Zajímavý život. Zajímavá povaha.
Připomínám ale, že mezi jeho nejaktivnějšími příznivci to nepředstavuje nejmenší problém. Každý z nich by to udělal. Pokládají to za správné a odpovídá to jejich pojetí morálky. Ať si nikdo nemyslí, že v představenstvech korporací nebo ve vedení neziskovek převládají jiné lidské typy.“

Pavel Cimbál o ČT:
Tahle smečka „liberálních demokratů“ pracuje na principu cikánské sídlištní party. Vždy si vytipuje cíl a pak se na něj vrhnou všichni najednou. Na férovku a naráz. A nakonec si plivne a kopne i to nejmenší smrádě…

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,43 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

7 Comments

 1. Zájmy pana presidentského kandidáta Pavla jsou mi ukradené. Na rozdíl od životní úrovně mé rodiny.

 2. Výroky pánů Kellera, Hampla a Cimbála bych tesal. Děkuji za jejich zprostředkování. Ze dvou zbylých kandidátů si vyberu Babiše. Nedělám si o něm žádné iluze, ale mám potřebu vyjádřit opoziční hlas vůči současné totalitní vládní garnituře, jejíž je Pavel představitelem

 3. Tihle Vasi tesari by predevsim meli delat neco uzitecneho a ne si plivanim na demokracii udelat zivobití.Vic uzitecnych delnickych profesí a mín sociologu,ekonomu,mluvcich cehokoliv,lobistu a vselijakych zbytecnych v uvozovkach povolaní a republika od dob socialismu zase neco uzitecneho vybuduje a ne namudruje.

  • A co jste za ten svůj mrzký život podělal VY? Radši držte ten svůj nevymáchaný zobák….a sorry ještě máme demokracii a tak si můžete ještě pouštět zobák na špacír. Ale to brzy přejde. S těmi vašimi demokraty.

 4. To chce klid pane.Ja uz si zvykl,ze pata kola od vozu jedou stejnou linii jak jejich milovany vudce.Nenavidet demokracii,za jiny na nez povoleny nazor pres držku a do basy.Ten Vas vudce chce lepsi slusnejsi svet,jen nevim kde na to chce brat lidi.Proc uz jste z te demokracie neutekl jak slibujete?Asi tu nenni tak zle jak se snazite tady kazdemu namluvit ze?

  • Pro svobodu slova a politického názoru si jděte na Ukrajinu – to je zcela určitě vzor demokracie. Škoda že vloni nedostal Zelenský tu Nobelovu cenu míru – snad letos …

 5. Pane Vy by jste potreboval zazit tu praxi toho co tak obdivujete jako sul.Vy totiz jdete na ruku agresorovi,ktereho jako Vas rozhodnuti 143 statu sveta vubec nezajima a omlouvate agresi v kazdem prispevku.Komu tim slouzite je Vam snad jasné.Zacinam si myslet ze jste bud tvrdosijne pate kolo u vozu ktere zrazuje svou vlast ktera odsuzuje zabijení,nebo primo to propagujete ze zeme agresora.Vy by jste v roce 1939 byl stejneho nazoru byť obcan sousedniho statu pri okupaci naseho uzemí?.Z toho jde az hruza potkat takove lidi.
  .

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*