Glosa MM: Ropa neteče
Sdílet článek:
Podle červencových dat se ceny zvedly o 17,5 procenta, a rostou tak nejrychleji od roku 1993. Stále jsou ovšem před námi nové ceníky energetických a plynárenských společností, takže můžeme počítat s jejím dalším nárůstem k 20 procentům.
Být vládou, tak bych urychlil ten nákup stíhaček, ať mají její členové na čem prchat…

Slova k zapamatování:
Válka s Ruskem skončí, až bude osvobozen Krym, prohlásil ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.
.
„Ruské společnosti Transněfť byla bankou vrácena platba za přepravu ropy ukrajinským územím. Platba byla zamítnuta a peníze poslány zpět na účet Transněfti kvůli sedmému balíčku sankcí, který Evropská unie na Rusko uvalila. Z uvedeného důvodu ukrajinská společnost Ukrtransnafta pozastavila přepravu ropy ropovodem Družba.
Maďarská skupina MOL, která na Slovensku vlastní též rafinerii Slovnaft však Ukrajině a Rusku společně se Slovnaftem navrhla řešení pro obnovení dodávek: tranzitní poplatky samy zaplatí.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Budeme-li striktně vycházet z práva národů na sebeurčení, chráněného chartou OSN, bylo by lze Zelenskému odpovědět, že Krym už osvobozen byl.

1 Trackback / Pingback

  1. Glosa MM: Ropa neteče » Oral.sk - Porno Politika

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*