Glosa MM: Šíření dezinformací
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Podle informací serveru Politico se zástupci Evropské unie nedávno setkali v Bratislavě. Mezi evropskými a slovenskými úřady totiž v poslední době rostou obavy ohledně šíření dezinformačních prokremelských nálad mezi slovenskými internetovými uživateli včetně stoupenců expremiéra Roberta Fica.
Schůzky se účastnili zástupci firem, jako je Alphabet, Meta (dříve Facebook) a TikTok. Pozvánku obdržela i síť X (dříve Twitter), která ji však odmítla. Elon Musk je jakožto majitel této sítě známý svým postojem, podle něhož prosazuje absolutní svobodu slova.
Politico informovalo, že zástupci zapojených firem v Bratislavě prezentovali opatření, která již podnikají k omezení šíření dezinformací na Slovensku.
Tolik zpráva. Ovlivňování voleb par excellence. Dá se totiž předpokládat, že s každou zprávou, která by mohla volebně prospět Ficovi, bude nakládáno jako s dezinformací…

Spojené království je i nadále plně odhodláno podporovat Ukrajinu, přičemž na další vojenskou podporu do konce roku 2023 vyčlenilo dalších 2,3 miliardy liber.
Předpokládám, že po přečtení této zprávy jsou Britpvé štěstím bez sebe a konečně v bezpečí klidně spí.

 

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*