Glosa MM: Zelenskyj je už na samém konci
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Egyptský prezident navrhl vytvoření demilitarizovaného palestinského státu, existujícího stejně jako izraelského, pod kontrolou mezinárodních sil.
Co je to za nesmysl, dodávám. Ještě by se z toho stala móda, a kde by pak USA umísťovaly své základny?

Kanada pošle na Ukrajinu 11 tisíc útočných pušek a 9 milionů nábojů, prohlásil Premiér Kanady Justin Trudeau.
Další nesmysl. Kanada by měla poslat na Ukrajinu 11 tisíc mladých kanadských mužů s těmi miliony nábojů. To by teprve jejich rodičové jásali, jak tam chrání lidská práva a demokracii!

Ukrajině se po odvolání vojenských komisařů nepodařila mobilizace do řad Ozbrojených sil Ukrajiny, řekl zástupce a tajemník Výboru pro národní bezpečnost, obranu a zpravodajství Nejvyšší rady, plukovník Bezpečnostní služby Ukrajiny Roman Kostenko. Situace je podle něj natolik kritická, že přerostla nad problém nedostatku granátů.
Hájení zájmů USA a jejich spojenců do posledního Ukrajince v praxi…

Slova k zapamatování Trumpova bývalého poradce a vysloužilého plukovníka americké armády Douglase MacGregora na sociální síti X:
„Zelenskyj je už na samém konci, řekne cokoliv, aby vydržel až do velmi hořkého konce. Ve své funkci nepřežije. Urazil, rozhořčil a rozzlobil mnoho Ukrajinců. Vedl je cestou totální katastrofy. Jsem si jistý, že má mnoho únikových cest na různá místa, kde se nacházejí jeho bankovní účty a domy, ale tato válka skončila!“

 

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

4 Comments

  1. Zelenskyj je prakticky produktem Majdanu. Ukrajinští ultranacionalisté násilným uchopením moci (podotýkám, Ukrajina byla do té doby demokratickým a neutrálním státem) přistoupili ke konfrontaci a potlačovaní všeho ruského. Etnickým Rusům tak řekli: Tato země není vaše. A etničtí Rusové se kupodivu podle toho zařídili.

    • Produktem Majdanu byl hlavně Porošenko. Zelenskij kandidoval ve volbách 2019 proti Porošenkovi s programem proti korupci, pro ukončení konfliktu na Donbasu a pro jednání s Ruskem. Až později se stal nástrojem americké (a anglické – viz zásah B.Johnsona v Kijevě v dubnu 2022) politiky.

    • Opět dojde na slova Karla Havlíčka Borovského (Křest sv. Vladimíra):”Tak to chodí na tom světě každou chvilku jinák, dneska ctí tě za svatého, zejtra budeš sviňák.”

  2. T.Produktem oranžove revoluce na Ukrajině byli obyvatelé.No a ti taky obyvatelé jiných národností na Ukrajině byli povinni dodržovat zákony státu Ukrajina tak,jak je dodržují národy RF jak když bičem mrská.V RF žádný národ nemá problém dodržovat zákony RF.Jak je to možné? No a vyzbrojit kverulanty na Donbase těžkou vojenskou technikou a kdovijakymi mužičky kteří ten odboj řídí,je ten problém toho všeho.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*