Glosa MM: Zmrazíme téměř veškerý majetek Ruské federace v Česku
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Maďarsko a Rusko podepsaly pracovní plán na výstavbu jaderné elektrárny Paks 2. Připojení nových bloků k síti je naplánováno na začátek roku 2030, uvedl maďarský ministr zahraničí Péter Szijjártó.
Takhle rozvracet energetickou jednotu EU! Očekávám, že americký prezident Biden se vyjádří o této elektrárně stejně, jako se vyjádřil k NordStreamu 2: Prostě nebude!

V srpnu společnost BAE Systems oznámila rekordní příjem objednávek a šestiměsíční nárůst čistého zisku o 57 % díky konfliktu na Ukrajině. Mimochodem cena akcií VAE se po začátku konfliktu téměř zdvojnásobila. A když v říjnu vypukl konflikt na Blízkém východě, akcie společnosti vzrostly o dalších 10 %.
Předpokládám, že všichni akcionáři společnosti BAE Systems jsou pro okamžité zabíjení nevinných obětí politiků na všech frontách. Co myslíte?

Udělali jsme skutečný pokrok, pochvaloval si Biden po jednání s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem, zní hlavní titulek.
Dá se tedy předpokládat, že Vystrčil a další ihned vyrazí namísto na Tajwan do Pekingu?

Zmrazíme téměř veškerý majetek Ruské federace v Česku, oznámil ve středu na tiskové konferenci po jednání vlády ministr zahraničí Jan Lipavský (Piráti). Týkat se to nebude pouze ambasády a objektů diplomatické mise, které jsou čtyři.
Podobné sankce Lipavský plánuje navrhnout i ostatním zemím Evropské unie. „Kdyby se to tam povedlo prosadit, byl by to velký úspěch,“ podotkl.
Tolik zpráva.
A jsme opět v čele pokroku. Kupředu levá, kupředu levá, zpátky ni krok…

Titulek z Fora24 k zapamatování:
Odřízneme Rusy od zásobovacích tras a necháme je vymrznout. Ukrajinci se připravují na válečnou zimu.

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

7 Comments

  1. Titulek z Fora 24 mi připomněl starý vtip: “Zahnal jsem ho do rohu a tam mne zmlátil…”

  2. Doufám, že to pokrytecké proukrajinské šílenství časem vyvane a svět se vrátí do svých přirozených geopolitických kolejí a že paranoidní rusofobové, co by nejraději vymazali Rusko a Rusy z historie a mapy světa, zalezou zpět do svých smrdutých děr.

  3. T.Tak pokud by nekdo měl v plánu vymazat RF z mapy, měl by k tomu teď přiležitost.Proč to nikdo neuděla a ani ve snu nenapadne je ta pravda,že zničit jadernou mocnost už věři jen pan dobyvatel aby omluvil sve dobyváni cizich uzemi, a pàtá kola od vozu všude natahaná po Evropě a čekajici na to pravè osvobození zřejmě.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*