„Černoši jsou původní obyvatelé Anglie“, tvrdí veřejnoprávní televize anglickým dětem




Sdílet článek:

CV

Britská veřejnoprávní BBC se tak rozjela v přepisování anglické historie, že to začíná působit směšně. V pořadu „strašlivá minulost“ (Horrible histories), který je určen dětem, začíná pořád zpěvem jistého černého „legionáře“. Ten zpívá „byli (my černoši) a žili jsme tu od pradávna“. Dokonce prý bojovali v bitvě u Hastingsu, která byla jedním z historických milníků britské historie. Cílem je vnutit dětem představu, že původní obyvatelé Anglie byli černí.

Jedná se pochopitelně o velkou lež.

Analýzy DNA ukazují, že žádní černoši v Anglii historicky nežili a dokonce tam ani nepřišli s Řimany, jak se některé pseudovědecké teorie snaží veřejnosti namluvit.

Před časem musela být dokonce z jedné vesnice v Sussexu odstraněna pamětní cedule s věnováním první „černé Angličance z 2, století n.l.“. Analýza DNA ostatků ukázala, že dotyčná osoba pocházela z Jižní Evropy, nebo Kypru.

Co čeká Čechy a Slováky? Čechům brzy začnou veřejnoprávní media pravděpodobně tvrdit, že Vietnamci a Arabové zde žili dříve než Češi. Praotec Čech musel o půdu požádat pana Nguyena za SAPA (pražská tržnice proslavená vietnamskou kriminalitou) a schválit to musel Mohamed z Alžírska, který měl u hory Říp prosperující kebabárnu… Jen se nesmějte. tohle je nepříliš vzdálená budoucnost.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

3 Comments

 1. A presstituti jsou původní pacienti klecových lůžek psychiatrických nemocnic. Aneb studium na libovolné fakultě sociálního šarlatánství jako humánní forma lobotomie…

 2. …Senegalců, Gambijců, Guinejců a Pobřeží slonoviny,,,Nová vlna přistání na Lampeduse. Dalších 1600 lidí za pár hodin
  16. listopadu 2023
  https://1url.cz/suk61
  Gambie je známá svými dlouhými písečnými plážemi, národními parky a přátelskými lidmi, kteří se často rádi baví a tancují na ulicích…aha tak to bude cajk u nich doma?
  a:V roce 1965 získala Gambia nezávislost na Británii a stala se republikou s prezidentským systémem vlády–zdroj net.
  Takže jak?—co blbý už, jak nemají tu závislost, nefunguje to )))—tak migri-migri do Evropy? )))) komedie tohle

 3. Tohle to progresivistické přepisování dějin se týká jen hloupého černošského rasismu. U nás by spíše, podle počtu cizích osob na našem území a preferencí Fialovy “pavlády”, spíše hrozilo přepisování dějin ve smyslu, že území České republiky od pradávna patřilo do sféry nějakého mýtického ukrajinského státu.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*