Očkovací lobby se otřásá v základech. Diskriminace neočkovaných byla založená na lži
Sdílet článek:

Segregace neočkovaných proti covidu byla založená na lžích, a covidoví fanatici musí nést za své neoprávněné restrikce odpovědnost. Současný skandál v Evropském parlamentu v plné nahotě odhaluje, že výrobci vakcín vůbec netestovali jejich účinnost na omezení přenosu covidu. Ursula von der Leyen nakoupila 4,6 miliard dávek za 71 miliard EUR pomocí soukromých a utajených esemesek, mimochodem je to asi deset dávek covid injekcí pro každého občana EU.

Mezitím vychází najevo, že vakcíny nikdy nebyly testované na to, jestli zabraňují šíření nemoci. Pokud kolektivní imunita nikdy nefungovala, tak všechny zásahy do našich životů a s nimi spojené bilionové náklady byly neoprávněné. Korupční skandál EU je jen viditelný vrchol ledovce, to ale nevadí Čtvrtníčkovi a jeho mediálnímu taťkovi Válkovi prodávat už nakoupené injekce pod tlakem dál.

Asi není možné podezřívat prounijního piráta Ondřeje Dostála, odborníka a právníka v oblasti zdravotnického práva, z jednostranného „antivaxerského“ pohledu na věc, o to víc je k důraznému zamyšlení jeho současný pohled na věc. Vypadá to, že už se skutečně naštval, a nebere si servítky. Ondřeje Dostála pravděpodobně znáte z jeho profilu na Twitteru, kde pravidelně zveřejňuje reálná data a statistiky o očkovaných a neočkovaných s covidem. Jeho rozhovor ve videu s Tomášem Lukavcem určitě stojí za pozornost, možná to někomu otevře oči.

„Klíčová věc u všech očkování pro jejich povinnost nebo nějaké restrikce, omezení pro ty neočkované, je daná pouze tehdy, když vakcína chrání nejenom toho jednotlivce, ale i jeho okolí před přenosem nemoci, a že chrání dostatečně silně. Pokud vakcína nevytváří velmi silnou kolektivní imunitu (ochranu proti přenosu blízkou 100%), není důvod šikanovat neočkované. To znamená, že covid pasy jsou úplně špatně. Když nevzniká kolektivní imunita, tak taková opatření použít nesmíme.
Ondřej Dostál

Moje tělo, moje volba je naprosto základní biometrický princip, který musí být dodržován. Pokud nebráníme přenosu, nemůžeme zasahovat do individuálního rozhodování člověka. To platí i u ostatních vakcín. Pokud kolektivní imunita nevznikne, nebo není potřebná, nebo nemoc není tak závažná, tak tyto zásahy jsou naprosto nemožné, je v hrubém rozporu se všemi principy českého i evropského unijního práva do toho člověka nutit.

Obecně platí interval pěti let na prokázání nežádoucích účinků u léčiv.

Pan Fauci má povinnost vědět, nikoliv věřit. Ve chvíli, kdy vyšla hned první studie, která popírala, že očkování zastaví šíření viru, už na to měl reagovat. Což se objektivně nestalo. Ve Spojených státech představa, že proočkovaností zachráníme všechny přetrvala daleko přes to, když už všichni věděli, že to tak fungovat nebude.

Vinil bych média z nedostatku skepse, která by měla být novinářskému investigativnímu povolání vlastní. Média se tak zamkla v jedné tézi ještě dlouho potom, co se vědecky vědělo, že to tak úplně přesné nebude, že nám to zabránilo se ze všech těch opaření a z celého covidismu vymotat. Protože pokud média nepustí ke slovu oponenty, tak potom budou všichni slyšet jenom tu jednu stranu, a podle toho to potom vypadá.

Úvodní signatář Charty 2022, uznávaný expert na zdravotní právo JUDr. Ondřej Dostál, Ph.D., LL.M. promluvil otevřeně o očkování proti covid-19, vyšetřování Evropského parlamentu a dalších tématech.

Členové institutu Pro Libertate podnikají kroky k tomu, aby český parlament prošetřil, na základě, jakých informací zavedly vlády Andreje Babiše a Petra Fialy diskriminaci neočkovaných dětí i dospělých za podpory aplikace Tečka.

nespokojeny.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. Každý jen minimálně přemýšlející člověk věděl, že to celé je obrovský podvod farmaceutických firem na kterém se podíleli politici všech států. Když jsem zjistil že, “vakcína” byla vyrobena ještě dříve než ten kovid podvod začal, tak pro mne bylo jasné že ani tečka a tak to i zůstane, bylo mi u zádele kdo co kecá mě je přednější moje zdraví na farazisky já z vysoka, že se mi idioti vyhýbají na sto honů. Nikomu jsem nic nevymlouval ani neradil, neb každý sám jsme osudu svého strůjcem. Do dneška jsem neměl žádné zdravotní problémy.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*