Jak se baví internet: Ministr vnitra Vít Rakušan má nový koníček
Sdílet článek:

EMA

Na periferii Oděsy. Číšník přistoupí k zákazníkovi v restauraci. Ten mu podává 10 dolarů se slovy:
– Poraďte mi něco dobrého.
Číšník si strčí peníze do kapsy, nakloní se k návštěvníkovi a tiše řekne:
– Utečte odsud!

Rabín domlouvá Rebece, že nežije v souladu s Tórou: “Proč se nevdáš?”
“Mám psa, co vrčí, kamna, co kouří, papouška, co nadává, kocoura, co se pořád někde toulá – k čemu ještě mužského?”

 

Rabi, co je to kompromis?
No, například: ty chceš jet na hory a tvoje žena k moři. Takže jedete k moři, ale ty si smíš vzít s sebou lyže.

Když jsme konečně svoji, měl by ses mi víc věnovat, například přestat s golfem. Přemýšlej o tom. Když prodáš hole, budeme si moci dovolit koupit nový nábytek.
– Mluvíš jako moje bývalá manželka.
– Bývalá manželka?! To jsi mi neřekl, že jsi byl ženatý přede mnou!
– Nebyl…

Ministr vnitra Vít Rakušan má nový koníček. Objíždí chudé regiony a nechává si tam od lidí nadávat. „Dělá mi to dobře. Mám rád bolest. Jsem rád ponižován,“ přiznal v rozhovoru pro časopis „Domina“ ministr Rakušan, který si své výjezdy nemůže vynachválit.

„Nejsem jako Babiš, který jezdí jenom tam, kde ho lidé mají rádi a kde ho volí. Tancování s babičkami a přijímání lichotek, jak jsem úžasný, mě neoslovuje. Mám rád napětí, dusno a pískot,“ prozradil Rakušan, který dodal, že během svých debat má pod oblečením na bradavkách skřipce pro větší bolest a požitek.

„Já tam nejezdím ty lidi o něčem přesvědčit. Ty lidi přesvědčit nelze. Žijí si ve své pravdě, ve svých bludech a nenávisti, kterou navzájem přiživují, a na jakékoliv protiargumenty reagují podrážděně a nevěřícně. Těmhle lidem se nedá nic vysvětlit. Oni nebudou poslouchat. O to mi nejde. Jde mi o to, že vím, že tito lidé mě nemají rádi a dají mi to sežrat. To se mi líbí,“ usmíval se Rakušan.

„Miluju ten pocit, když mi z publika někdo položí otázku, která je úplně absurdní a je z ranku té nejtvrdší konspirace, a já dotyčnému vysvětluju, že to tak vůbec není. On prohlásí, že to tak je a že lžu, a pak si sedne, nebo mi začne nadávat. To je blaho. To je láska,“ zasnil se Vít Rakušan, který si podle svých slov zatím jenom oťukává terén a postupně bude přitvrzovat.

„Nechat si nadávat a pískat na sebe je jenom základ. Chci to hnát dál. Už teď v Mostu jsem přemýšlel, že účastníkům diskuse před začátkem rozdám zbraně. Ne nutně střelné. Stačilo by rozdat nože a obušky. Však on by se někdo našel, kdo by mě bodnul do stehna, nicméně mi to moje ochranka zakázala. Bohužel, musím jezdit s ochrankou,“ krčil Rakušan rameny.

Podle svých slov plánuje do budoucna přitvrdit ve výběru lokalit pro své turné.

„Plánuju diskusi na srazu účastníků Výměny manželek. Tam se sejde výkvět přesně pro mě. Určitě proběhne noční Vánoční speciál v Chánově, kde hodlám diskutovat na téma konec sociálních dávek. Jestli se tam neprobudím druhý den ve vaně plné ledu bez ledviny, tak to bude zklamání,“ líčil Rakušan své plány se svým turné.

„Určitě bych taky chtěl vyzkoušet formát takzvaného nezvaného hosta. Chystám se vystoupit na besedách Jindřicha Rajchla a plánuju taky besedu na ruské ambasádě,“ dodal Rakušan.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*