Jak se globalisté pokouší zmanipulovat francouzské volby, aby dopadly jak je třeba?
Sdílet článek:
Francouzské prezidentské volby jsou pro všechny státy EU velmi důležité. Vlastně jsou mnohem důležitější než jakékoli národní volby poddaných protektorátů Bruselu. Volby, které očekává Francie už v dubnu, totiž rozhodnou o tom, zda bude definitivně předána veškerá kompetence národních států na EU a z jednotlivých zemí se stanou jen jakési podřízené jednotky, snad i s menšími kompetencemi než mají běžně státy v rámci federací. O všem se má totiž rozhodovat již jen v Bruselu, přičemž Německo plánuje jakési Spojené státy evropské nejpozději do roku 2025.

Německu v tomto zdatně sekunduje Francie, tedy lépe řečeno Macron. Ovšem většina Francouzů si nic takového nepřeje. A i to je důvod, proč se jeví být stále pravděpodobnější ten scénář, že by mohla prezidentské volby vyhrát Marine le Pen nebo její sok – Eric Zemmour.

Ovšem všichni tak nějak zapomínají na to, že k pravici se hlásí také poněkud umírněnější Republikáni. Hlasy se tak budou neskutečně tříštit. Macron má svých asi 20% voličů zcela jistých. To tedy v prvním kole. Do druhého se tak s jistotou dostane. Jenže kdo bude proti němu?

V zásadě se počítalo s tím, že proti Macronovi stane Marine le Pen nebo Eric Zemmour. Jim ovšem  berou na pravici část hlasů i Republikáni. Marine le Pen by měla za normálních okolností kolem 20-24%. Nyní se ovšem nemalá část hlasů dostala k Zemmourovi, kterého dokonce proti Marine le Pen podpořil i její vlastní otec. Podle něho je příliš měkká.

Ve výčtu kandidátů se ovšem zcela zapomíná na levici, kterou volí zejména muslimové, ale sluníčkáři a ekofanatici. Na levici je mnoho kandidátů, mezi něž se hlasy při každých volbách tříští, takže do finále s Macronem nemají šanci se dostat.  Jenže i to se nyní mění.

Jak jste si již mohli přečíst zde, tak ve Francii se levicoví kandidáti dohodli, že se již v prvním kole kandidatury vzdají a vyšlou jednotného kandidáta, kterým by zřejmě měl být Mélenchon. Zastánce otevřených hranic, podporovatel islamizace a bezbřehého vítání, ale také zelený fanatik. Perfektně by si v tom rozuměl s novou německou vládou.

Kdopak asi poradil francouzské levici aby se sjednotila podobně, jako náš probruselský „slepenec“? Sjednocením levice tak zcela reálně hrozí nejhorší možný scénář nejen pro Francii, ale pro celou EU. Ve finále nebude Macron s některým zástupcem protimigrační pravice, jak se původně očekávalo. Levicové hlasy totiž dají dohromady kolem 20-25%, čehož samotná Marine le Pen ani Zemmour nedosáhnou (při jednom z posledních průzkumů měl Zemmour 16 a  le Pen 17%, v dalších měl Zemmour 16 a le Pen 15%). Republikáni to pak dál tříští s dalšími 12-13% na pravici.

Je tedy více než pravděpodobné, že finále nebude Marine le Pen –  Macron (resp. Zemmour – Macron), ale Mélenchon -Macron. Globalistům je pak jedno, kdo z nich vyhraje. Oba jsou jejich koně, oba se zasazují o globalizaci, likvidaci národních států a islamizaci Evropy. Oba si budou s Německem náramně přizvukovat.

Pokud by ovšem existoval podobně jednotný kandidát na pravici, dostal by se s Macronem do finále a měl by velkou šanci dokonce vyhrát. Pak by mohlo Německo zapomenout na spolupráci v likvidaci suverénních evropských zemí. Naopak, reálně by mohl hrozit FREXIT. A k tomu prostě nesmí dojít, neboť odchod Francie z EU nebo třeba jen suverénní politika by bylo něco, co by celou centralizaci a vytvoření spojených států evropských minimálně zpozdilo. FREXIT by pak mohl zcela reálně vést dokonce z rozpadu EU.

To vše si globalisté uvědomují, proto nyní ve Francii dochází k neobvyklému tříštění hlasů na straně zastánců suverenity a naopak ke sjednocování zastánců jednotného superstátu 4. říše na cestě k jakémusi EUchalífátu….

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*