Jaké ponížení ještě budeme nuceni snést?
Sdílet článek:

JINDŘICH RAJCHL

Odvezení Svatého korunovačního kříže do Německa a zahájení výstavy našeho Svatovítského pokladu v den, kdy si připomínáme výročí okupace naší země, příjezd Adolfa Hitlera na Pražský hrad, považuji za nejhlubší symbolickou potupu České republiky, jakou si lze představit.


Zejména věřící občané naší země mi celý den volají a vnímají to jako obrovskou potupu. Z tohoto důvodu již připravují petici za okamžité navrácení těchto vzácných relikvií zpět do Prahy.

Tuto petici samozřejmě plně podpořím. Jen se ptám, jaké ponížení ještě budeme nuceni snést. Tohle je opravdu ostuda a hanba historických parametrů.

 

FB

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Ale vždyť to rozkrádají s vašim souhlasem, nebo ne? Víte o tom a jediné nač se zmůžete jsou kecy, ostatně jako ve všem. Místo likvidace jen žvanění kterému se vlastizrádci a zloději pouze smějí.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*