Ministerstvo v boji na dezinformační frontě
Sdílet článek:

Soudruzi na ministerstvu zdravotnictví si vyhrnuli rukávy a za zpěvu děkovných písní pro lékaře se rozhodli přispět k rozhodnému vítězství nad odpírači a jinými ohavníky. Tito nepřátelé našeho demokratické zřízení, tito samozvanci a ztroskotanci se nezastaví před ničím, a proto je potřeba jejich slizké lži vyvrátit z kořene. Velmi si osobně vážím práce drahých soudruhů, a proto chci jako uvědomělý občan upozornit na dezerce z protivirové fronty.

Čas otevřít studnici moudrosti

Protože jsem snadno manipulovatelný typ, tak jsem se rozhodl orientovat podle nejpravověrnější pravdy, kterou hlásá samo Ministerstvo pro covid. Mají na to dokonce krásnou stránku, kde přehledně ukazují lži nepřátel a napravují je. Začetl jsem se do těchto krásných filipik, abych se napojil ze studnice moudrosti. Protože to jistě míní soudruzi s námi velice dobře, mrkneme se na hrůzné pomluvy, co se vedou proti dobru největšímu – vakcinaci. No, vakcinace, když už tak bojujeme proti těm dezinformacím, nazývejme věci pravými jmény – nejde o vakcinaci, ale o experimentální genovou terapii. Vybírám v tomto špalíčku ty nejzáludnější.

Dezinformace první – Vakcinace je škodlivá

Proboha! Jak tohle vůbec někoho mohlo napadnout? Vakcinace a škodlivá? Podle dezinformátorů je vakcína škodlivá, a proto se AstraZeneca vyvázala z odpovědnosti za případné škody.

Konkrétně se ze zodpovědnosti vyvázali všichni výrobci, ale soudruzi trvají jen na té Astře. Ministerstvo ujišťuje všemi hlasy, že vakcína je bezpečná. Naprosto a úplně bezpečná. Tak já nevím, ale Astra Zenecou se již neočkuje v mnoha zemích, protože se zjistilo, že není zcela bezpečná. Fakt pozastavení očkování touto vakcínou je znám nejméně už od března 2021. Dokonce některé severské země přestaly používat experimentální genovou terapii od jiných firem, protože, jaké překvapení, není zcela bezpečná. Takže bych rád soudruhy z ministerstva požádal, aby tyto země a jejich média dali na seznam dezinformátorů, který se velice utěšeně rozrůstá.

Každá vakcína prochází podle soudruhů před uvedením na trh rozsáhlými klinickými testy. Nevím, jak se mohlo stát, že u vakcíny na covid se na to jaksi zapomnělo. Zřejmě nám pracují nepřátelští agenti na více místech. Doporučil bych tohle nechat prošetřit BIS, protože putinovci jsou velice zákeřní. Zmocní se mysli pravověrného soudruha, ani neví jak, a zapomene otestovat vakcínu. To je hned voda na mlýn našim nepřátelům. Je všeobecně známým faktem, že „vakcíny“ dostaly povolení pouze nouzové a na trh byly uvedeny mimo obvyklé postupy. To je také mimochodem klíčový důvod obav většiny lidí, co se nechtějí očkovat. O skutečném sledování bezpečnosti vakcíny jsem neochvějně přesvědčen. Soudruzi hned bez otálení telefonují očkovaným a ptají se jich, zda jsou v pořádku. Rozhodně se nestává, že by lidi na nádraží očkovali, aniž by znali jejich zdravotní stav. Zcela jistě se zajímají i praktičtí lékaři, kteří pacientům volají a jezdí za nimi se ptát. Cože? Že se to neděje? Ale ne, to je jistě zase nějaké dezinformace.

Vakcína je tečkou za covidem. Tak o tom naprosto není pochyb. To vidíme každý den, čísla jsou nižší a nižší, nařízení a restrikce prakticky žádné, ulice jsou plné usměvavých důchodců a roušky to už ani nevíme, co je. Ehm, cože zas? Že to není pravda? Ten Putin je rafinovanější, než jsem si myslel. Změnil vaše vnímání, abyste tohle prostě neviděli. Nebo jste nepřátelé a nechcete to vidět, co? Vakcinace vždy pomáhala v minulosti v boji s nemocemi. V minulosti jsme se třeba také obešli bez boje s dezinformacemi, že? Jenom nevím, proč v zájmu pravdu nejsou uvedeny případy, kdy očkování moc nezabralo – prasečí chřipka, klasická chřipka a další.

Dezinformace druhá – Vakcína nebude účinná

Jádro dezinformace spočívá v tom, že farmaceutickým firmám jde o zisk a tak rychle vyvinutá vakcína nebude fungovat. Firmám jde o zisk? O co jiného jim jde? Co je na tom divného a hlavně lživého? Jistě dneska je moderní říkat, že nám jde o zodpovědnost, udržitelnost a jiné kecy. Ale tomu se říká marketing. V principu jde vždy o peníze, tedy o zisk. Dokonce bych si soudruhy dovolil upozornit, že tato dezinformace je uvedena v zákoně o obchodních společnostech a družstvech (zákon o obchodních korporacích). Vidíte, jaký dosah má taková dezinformace, pokud se s ní nebojuje včas?

Vysvětlení soudruhů, že vakcína nebude účinná, je, nevím proč, odpovědí na naprosto jinou otázku a ostří problému se naprosto vyhýbá. O tom, že vakcíny účinné nejsou a účinky očkování mizí za dva někdy za čtyři měsíce, jak pravil soudruh Hel usmívaje se u Tečky si štěbetají vrabci na střeše. Takže si zapíšeme, že nám tento obětavý bojovník za zdraví lidu dezertoval na temnou stranu síly. Také bych si dovolil připomenout pitoreskní humoresku v Malajsii s očkovacím centrem. K účinnosti vakcín si dovolím poznamenat, že je to takové méně účinné placebo.

Dezinformace třetí – Každá z vakcín bude jinak účinná

Celá dezinformace je v tom, že prý vakcíny nemají stejný účinek. To je ale odporná pomluva! Každá vakcína je naprostý výkvět moderní vědy a nedokážu si představit, že by jedna fungovala tak a druhá onak. Jenom netuším, jak se zase těm rozvracečům podařilo podstrčit vládě informaci o nutnosti očkovat už po dvou měsících, pokud jde o jednorázovou vakcínu. Co je horší, další záludné záškodnictví se objevilo v tom, že je nutné se přeočkovat zrovinka genetickou terapií. Copak? Už neplatí, že vakcíny jsou v pohodě a stejné? Proč je vždy nutné se přeočkovat právě mRNA vakcínami?

Soudruzi ujišťují, že u všech registrovaných léčivých přípravků je prý zaručena jejich bezpečnost, účinnost a jakost. To ale neplatí u vakcín na covid, kde je známým faktem, že se výrobci vyvázali z odpovědnosti. Takže kdopak zaručuje tu bezpečnost? Jistě si vzpomínáte na veselou příhodu z pokrokové Ameriky, kdy bylo nutno vylít 60 miliónů vakcín, protože byly kontaminovány nebo na průser s opiátovou epidemií. Kolik takových průserů se podařilo utajit? Dokonalá ukázka bezpečnosti. Dokonce z Rakouska přišla zpráva, že jednodávková vakcína od Johnson & Johnson od ledna nebude stačit k prokázání bezinfekčnosti, prostě ji rozhodnutím vlády nebudou uznávat. Abych to nespletl, kdo se s ní nechal očkovat, byl zodpovědný občan nebo nezodpovědný popírač? A celé to končí vtipnou větou, že očkování je dobrovolné.

Dezinformace čtvrtá – Očkování nebude mít význam pro ty, co nemoc prodělali

Imunita získaná proděláním choroby a zákeřným uzdravení je pochopitelně odporná. Co si to jako, lidi, představujete, že budete zdraví a nebude žádný zisk? No, to by nešlo. Nicméně je tam velice zajímavé tvrzení, které ukazuje, jak se dezinformace dokáží vloudit i do ideově zdravého prostředí. Píše se tam, že se musí dosáhnout 60% – 70% proočkování k získání imunizace společnosti. Toho prý lze dosáhnout jen očkováním. Nuže tedy, čísla je dosaženo a výsledek? Žádné restrikce, nic se neděje, lékaři se nudí a tak dále. Situace stejná jako u Tečky. Je čas na radikální krok – zákaz prodeje pastelek.

Dezinformace pátá – Očkování jako nový totalitní nástroj

Základ dezinformace spočívá v tom, že naši vládu ctící naprosto zákonnost a základní lidská práva by ani ve snu nenapadlo něco tak hrozného jako někomu vyhrožovat odebráním práv. To se tady rozhodně nestává. Očkování je naprosto, ale naprosto dobrovolné a kdo o tom pochybuje, bude zatčen za šíření poplašné zprávy. Jenom nevím, proč se soudružka Alenka Schillerová vyjádřila ve smyslu, že je nutné neočkovaným znepříjemňovat život. To je takové odvážné pojetí politiky jako veřejné služby. Zvolte si mne a já vám budu komplikovat život. Neumím si to vysvětlit jinak, než že si asi šlehla vakcínu se skopolaminem. V poslední době však dezinformace dobyly i maják pravdy a to iDnes, která začala psát o tom, že očkování bude povinné a stačí jen změnit vyhlášku. Sice se pravdomluvný soudruh Babiš bil v prsa, že nikdy, ale opravdu nikdy nebude nařizovat povinné očkování, ale to víte, zlá situace. Odpírači ho donutili udělat tak radikální krok. Sice nějací pochybovači namítají, že to nejde. Chabě argumentují, že se v zákoně píše nějaký blábol o zabránění přenosu nemoci, což experimentální genová terapie neplní ani náhodou. Ale když jde o lidské životy, že?

Docela by mne zajímalo, jak se bude řešit věznění odmítačů, kterým vyhrožuje zatím jen Rakousko. S ohledem na přeplnění věznic to nebude snadná výzva. Ale jsou tu rakouské národní pokrokové metody, které by to mohly řešit v rámci sdílené ekonomiky pro efektivní využití neobydlených prostor. Soudruh Fritzl by se mohl stát ministrem pro konečné řešení otázky neočkovaných. Pro konzervativní staromilce, co nemají rádi novoty, je tu jiná možnost využít dalších rakouských národních tradic. Mohly by se použít dřevěné ubikace s trochou ostnatého drátu s elektřinou. Aby se lidi nebáli tam jet, tak se udělá pro zabránění dezinformacím pěkná slavobrána třeba s nápisem „Impfung macht frei“. S největší pravděpodobností se nákaza dostane i za brány těchto zařízení, a proto je zapotřebí v nich tedy zbudovat polní lazarety, pro hygienu velké sprchy a vysokokapacitní krematoria čistě jen pro jistotu.

Žijeme ještě pořád ve stejné skutečnosti?

Přiznám se, že jsem už neměl chuť a ani sílu číst ten blábol od firmy Semantic Visions a Centra proti terorismu a hybridním hrozbám. Děkujeme Vám, soudruzi. Ale je čas obhlédnout své řady pozorněji, jsou všichni elfové nebo to jen hrají? Jak je vidět na výše uvedených příkladech, rozdíl mezi dezinformací a pravdou je jen v čase, kdy se daná věc potvrdí. Realita se naprosto rozchází s tím, o čem média informují. Západní Evropa je na prahu občanské války, jsou první mrtví v ulicích, nepokoje, státy se rozkládají v přímém přenosu. V Rotterdamu stávka ochromila přístav, v Rakousku policie a armáda protestují proti opatřením, Itálie se zmítá v nepokojích, Francie stávkuje. Zvolení politici jako zástupci lidu nařizují věznit a střílet do těch, které mají reprezentovat. Jakou šanci má přežít státnost za takových okolností? Zachrání vás i za cenu vašeho zabití. Evropská elita si počíná jako nemluvně pohrávající si s odjištěným granátem.

Situace připomíná konec osmdesátých let a způsob informování obyvatelstva ze strany komunistických médií stylem Rádia Jerevan. V televizních zprávách se soudruzi předháněli v plnění závěrů sjezdu, požadovali klid na práci a odsuzovali samozvance i ztroskotance v žoldu západních ideodiverzních centrál. Úplně stejný obrázek se vyskytuje nyní, kdy informace jsou jen o tom, jak zlí neočkovaní zabírají místa. Každý dobrý soudruh prohlašuje, že nechápe, co je za problém se prokazovat covid pasem. Zajímavé je, že nikdy neukáží člověka, který o sobě řekne – proč bych se měl očkovat, když covid je pro mne banalita a jsem zdravý? Ale nejvíc se mluví hlavně o tom, jak v Evropě s nadšením plní nařízení.

Ale fakta jsou naprosto jiná, západní Evropa doslova a do písmene se nachází před explozí násilí. Není to dobrý stav. Ta diametrální odlišnost skutečnosti od prezentovaného obrazu je do očí bijící. Dokonalou ukázkou je článek na Seznamu, kde píší o tom, jak je v Rakousku vše krásné, obyvatelé disciplinovaně plní nařízení a vše je zalité sluncem. Policie vše kontroluje. Skutečnost, že armáda i policie demonstruje proti opatřením spolu s lidmi, se jaksi ze zpráv vytratila. Když zhlédnete video z demonstrace, tak můžete vidět spousty lidí bez roušky s hesly v němčině. Policie pouze omezuje dopravu, aby průvod měl volný průchod. Nijak lidi nekontroluje a ani se je nesnaží napomínat. Všimněte si také nepoměru mezi diskusí a článkem. Do toho všeho nám tajná služba už zase diktuje, co si máme myslet. Dezinformace o znevýhodňování neočkovaných tady zcela jistě a bezpochyby rozšířil Putin. Jen netuším, proč vláda z nich pak udělala skutečnost. Že by soudruzi z vlády taky? Dokonce i v tom vzorovém Rakousku došlo k nějakému maličkému přehmatíku, když si elity udělaly mejdan a tak nějak zapomněly na roušky. Kdyby covid byl skutečné nebezpečí, stalo by se tohle? Nějak se záhadně stalo, že se na stranu popíračů a dezinformátorů postavila značná část rakouské elity. Neužití posvátného symbolu boje roušky. Ó jaká hrůza!

Ale u nás doma také nezůstáváme pozadu

Ať nechodíme daleko, tak jako ukázka nechť slouží soudruh Babiš s jeho výroky na adresu nutnosti mít nouzový stav. Dne 19. 11 nouzový stav nebude, 22. 11 chceme nouzový stav, 23. 11 nouzový stav nechceme a nebude, 24. 11 chceme nouzový stav a ve čtvrtek 25. 11 byl zaveden. Nebo ty vtipné hlášky ohledně vakcinace: chrání na 100%, 70%, 50%, pak neochrání, ale nebrání přenosu, pak nebrání přenosu, ale neonemocníš, pak onemocníš, ale na JIP neskončíš. Očkovaných je na JIP plno, asi rekreace za odměnu. Pak sice budeš na JIP, ale neumřeš. No a zbývá, umřeš, ale půjdeš rovnou do nebe. Nebo komičnost oficiální propagandy, která na jedné straně říká, že vakcína je záchrana, očkujte se, ale na straně druhé říká, utíkejte si pro třetí včeličku, protože vakcína tak trochu přestala fungovat. Taky tak trochu přemýšlím, kde národem milovaný Ken udělal chybu a nakazil se koronavirem. To je tak ironicky veselé, když vymýšlí zaručeně fungující opatření proti nákaze a vir ho dostane. Ale netřeba se bát, je přece očkovaný.

Jak dlouho ještě budeme věřit lžím oficiálních médií? Nic z toho, co se doporučovalo, nefungovalo, tak to prostě uděláme znova. To dá rozum! Vysmívané konspirační teorie či dezinformace se stávají jedna za druhou skutečností. Jen si vzpomeňte na covid pas, lockdown navzdory očkování, nefunkčnost očkování, dobrovolné očkování se mění na povinné, příštích čtrnáct dní rozhodne, jen do Velikonoc a tak by se dalo pokračovat. V Rakousku, kdo se nepodrobí očkování, bude uvězněn a v tom vězení jim bude vakcína násilím aplikována. To jsou nové dimenze dobrovolnosti v Nové Evropě. Nejde o žádnou nemoc, jde jen o tom, zlomit co nejvíc lidí a proti jejich vůli do nich narvat něco, co nechtějí. Ti, kteří se nechali očkovat, ve své naivitě budou velice překvapeni, že jejich výhody zmizí jako pára nad hrncem.

Technická poznámka pod čarou

Kdyby nějakým záhadným způsobem dezinformace zmizely z webu ministerstva, tak jsem pořídil snímky obrazovek.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,93 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

3 Comments

  1. Skupiny,gangy okupujici unfake media ovladaji a vevodi vsemu a chamtivost vladne..Pro obrovske reklamy ve stale vetsich poctech A VETSINOU pornograficky velmi NECHUTNE /pravy prostor/,neni casto mozne neco precist. Reklamy a stedre zaplacene se objevuji od vlad z jinych zemi, je jasno potom….Neustale vydiraji navic na kazdem prispevky financni, bez vyuctovani /to nemusi zadne elity,jejich vedeni a diktat je absolutni a jdou nedotknutelne,ovsem /,tem prispivajicim,to samozrejme v zadnem pripade…Mnozstvi “ocasku” a vybranych vresti na obou stranach o vyhruzky a varovani o demokracii a svobode slova/pouze pro sve Zajistene vyhody, o tom rozhoduji neomylne a mrzke zisky,casto proto bez kvality/ a nikdy se “nesnizi” aby sva vresteni obhajili v disusi se ctenari. Dogma se potvrzuje elita ve zdanlivem /phoney/boji proti elite. /Ja. Ja. Zatim co ja /oni/pisu co chci a za penize a nikdo mne nesmi kritizovat a tak ohrozit moji pozici.. /..Jinak se to smaze a autor prispevecku se provzdy totalne zakaze/,ze pane David a spol,a snad z toho jednou jeste pro mne kapnou prebendy ve vlade /.Mnozstvim clanku pak nenapadne propaguji prave to co predstiraji ze proti vlastne bojuji $%&*(/ povrchnim kritizovanim a tsunami hojnym a v trapnych detailech, vlady, kdy jen potvrzuji definitivni masove pravo te vlady casto ilegalni,brutalni v /zlo/ cinech /protiustavni a nezakonne/vlady vladnout a to se hodi a jak ,takova popularizace a jeste se na tom vydela/a zaroven umlcuji co se v kseftu nehodi.Velmi umlcuji. Zvedavec /totalne a bez vyjimy/, Pokec/ti jsou v zurivosti nepricetni/,Nova republika/moc horsi,umlcujici,ze p. David /abych ja D. a spol.mohl rikat ,psat bez omezeni cokoliv ,te stare/ Pes v zoufalstvi nepustit nic,ani trochu nic v nasi nove totalitni demokracii,jini proste jiz pri psani prispevku smazou vse,dalsi nepovoli nikdy ani jedine sluvko,slabicku k diskusi..Lez,podvod a neurvala chamtivost za kazdou cenu bezohledne vladnou vsude a porad na vsech stranach a samozrejme nedemokraticky v usili ” fuhrerprincip pro vyvolee demokraty”,lez jako klam nadeje vedou tak nikam jinam nez,do beznadeje a katastrofy. Co je dole to je i nahore..
    Diky,ze jste mne nesmazali jiz pri psani prispevku ale nekdo to musel vynest na svetlo Bozi…Nedelam si nadeje ,mam mnoholete zkusenosti a dovedu videt,ze se potom treba neklikne na tlacitko Stop.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*