Mladí komunisté
Sdílet článek:
Co dnes vede mladé lidi ke vstupu do strany stran? Strany, která 40 let nehájila zájmy svých občanů a de facto vládla jen v zastoupení.

Co vede mladé lidi ke vstupu do strany, která nás prodala CCCP hned při první příležitosti, a která sem na dvacet let vpustila vojsko cizí mocnosti? Nevšiml jsem si, že bychom zde nyní měli po 30 let uhnízděná vojska NATO. Do strany, která se nikdy neomluvila za zničené životy, za zabavené majetky, za škody, které napáchala na generacích, za úpadek průmyslu a obchodu.

Mladí komunisté vstupují do strany, která se dnes hlásí k demokratickým principům, které tato strana po 40 let vlády doslova zašlapala do země. Mladí lidé, kteří bývalý režim nemohli zažít, vstupují snad i s nadšením do strany, která i dnes obdivuje prvního dělnického prezidenta Gottwalda, nad jehož hrobem zpívají sborově Internacionálu. Do strany, které kdysi nevládl lid ale Stalin, diktátor, který má na svědomí milióny životů.

Vstupují do strany, která má u nás na svědomí hromadu politických procesů na objednávku se zmařenými životy včetně svého někdejšího druhého muže Slánského. Toho Slánského, kterého Gottwald obětoval, protože někoho obětovat musel. Do strany, která má na svědomí tresty smrti jen proto, aby upevnila svou moc a zachovala vliv spojence. Do strany, která nechala střílet své občany na hranicích, když chtěli z klece lží pryč.

Vstupují do strany, ze které ještě dnes zaznívá z úst jejich bývalé poslankyně, že: “Považuji to samozřejmě za nešťastné. Ale Milada Horáková se ke své činnosti přiznala. O tom, že to byla vynucená přiznání, dost pochybuju.” (Odkaz zde) Já naopak dost pochybuji o zdravém rozumu soudružky Semelové. Vstupují do strany, která by měla místo keců o demokracii do jednoho posledního člena kleknout na kolena a poprosit o odpuštění.

Vstupují do strany kde Mladí členové KSČM sdílí společně představu o budoucí socialistické potažmo KOMUNISTICKÉ společnosti. (Viz zde) Pokud vím, tak se komunismu nepodařilo nikde dosáhnout. Komunismus je chiméra, přelud, nesmysl, hovadina. A mladí komunisté mají tento směr jako svoji modlu a jsou odhodlaní dojít tam, o čem Marx, Engels, Lenin a další jen žvanili.

Tímto vyjadřuji svůj názor, na který bych mohl v časech, kdy bylo všechno všech, zapomenout.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*