Na Seznamu již propagují Schwabovu vizi podle níž „nikdo nic nevlastní a vše se sdílí“
Sdílet článek:
Další konspirace se stává realitou. My, kdo již dlouho upozorňujeme na aktivity Schwabova WEF, kam si již roky jezdí pro instrukce politici z celého světa, včetně těch našich, jsme nálepkováni za dezinformátory. Přitom se jen snažíme s dostatečným předstihem upozornit na to, co se na nás chystá.

Kdo zná pozadí Agendy 2030 a detaily plánů Schwabova WEF, ten již dlouho ví, že současná krize je uměle vyvolaná jen proto, aby bylo možné většinu lidí zbavit jejich majetku. Vlastnictví by mělo být v budoucnu výsadou současných miliardářů, obyčejný člověk by neměl vlastnit vůbec nic, včetně nemovitostí, které by také měly být sdíleny.

Sdílené by ovšem podle WEF měly být i takové věci jako domácí spotřebiče, dopravní prostředky, oblečení či cokoli co si lze představit.

Protože jsme již dostoupili do dalšího levelu přeměny nového světového řádu, k přechodu od kapitalismu k cirkulární ekonomice, což je společnost, která má něco z komunismu a něco z feudalismu, je třeba nám již po troškách dávat okusit naši šílenou budoucnost.

Vše je samozřejmě podáno tak, že to, co nás čeká, je něco báječného a přínosného. Ještě zbývá patřičně zpropagovat konzumaci hmyzu, plevele, odpadních vod a kanibalismus. Digitální měna, navázaní na vaše ID a sociální kredity, se již průběžně propaguje.

V článku pod vševypovídajícím názvem „Neplýtvat, recyklovat, nevlastnit. Kdy přejdeme na cirkulární ekonomiku?“ nám mladý eurosoudruh s nadšením představuje oběhovou společnost, proti níž byl socialismus, který si my starší (na rozdíl od onoho mladého eurosoudruha) velmi dobře pamatujeme, tvrdým kapitalismem.

Tehdy jsme totiž mohli v zásadě vlastnit cokoli, vyjma výrobních prostředků. Ve světě podle Klause Schwaba bychom již neměli vlastnit vůbec nic. To víme všichni, kdo máme do detailů nastudovány vize WEF, které se již postupně naplňují, neboť je to právě Schwabovo WEF, odkud politici pravidelně čerpají instrukce.

Podle článku již u nás dokonce funguje i „Institut cirkulární ekonomiky.“ To jen dokazuje, že vše se již zřejmě nějakou dobu připravuje. Článek má snahu nám představit společnost, kde nikdo nic nevlastní a vše se sdílí, jako něco přínosného. A jistě se bude v těchto snahách vnutit nám Schwabovy vize, také nadále pokračovat.

O cirkulární ekonomice jste si zde mohli přečíst již několik článků, které vám do detailů vysvětlují, jak taková ekonomika (tzn. „oběhové hospodářství) funguje (např. zde nebo zde). Má jít o hospodářský systém Nového světového řádu, či – chcete-li – Velkého resetu.

Aby lidé tuto razantní změnu ve svých životech akceptovali, je třeba jim ji přednést jako něco přínosného. Podobně nám budou vnucovat i konzumaci hmyzu, čipování lidí, digitální měnu, sociální kredity a další šílenosti, které propagují na stránkách WEF. Vše bude prezentováno jako dobro pro nás i naši planetu.

Čas, mezi nímž se konspirace stávají realitou se stále zkracuje. Spící masy stále nechápou, že cenzura alternativních médií má především za cíl zabránit tomu, aby se dopředu prozradily všechny zrůdné plány těch, kdo skutečně ovládají svět.

Chtěli by zabránit tomu,  aby se karty globalistů odkryly naplno – bez všech příkras a v celé jejich zrůdnosti dřív, než bude příliš pozdě proti těmto plánům jakkoli zakročit.

Jak můžete vidět i v onom článku, tak loutky globalistů již začínají šířit Schwabovy vize jako něco, co je nutné začít zavádět v praxi. Je jen na vás, kdo chápete, oč jim jde, abyste dál probouzeli spící masy. Jen tak můžeme realizaci zvrácených vizí z dílny WEF zabránit…

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*