Nemanželský sex se bude během mistrovství světa 2022 v Kataru trestat 7 lety vězení, to platí i pro zahraniční fanoušky a hráče
Sdílet článek:
Jak již víte, tak Katar nehodlá v době fotbalového mistrovství ani v nejmenším alespoň pro nemuslimy jakkoli zmírňovat tamní pravidla a žádá striktní dodržování práva šaría. Mimo zakázaných duhových vlajek nebo zákazu vstupu zjevných homosexuálů do země (to je samozřejmě namířeno na případné homosexuální páry, homosexuál jako jednotlivec do země může, ale jeho orientace nesmí být nijak patrná) je také zapovězeno podávání alkoholu, včetně piva s nízkým obsahem alkoholu.

Pivovar, který je jedním z hlavních sponzorů, si tak může dělat veřejnou reklamu jedině nealkoholickým pivem nebo limonádami.

Nicméně zákazem homosexuality nebo podávání alkoholu to nekončí. Šaría totiž mimo jiné zakazuje i mimomanželský styk, takže nejen fanoušci, ale ani hráči si nesmí do země přivézt svoji přítelkyni, s níž nejsou oficiálně oddáni. A pokud už spolu přijedou, musí se ubytovat každý jinde a neprojevovat žádnou  vzájemnou náklonnost. Fanoušci i hráči tedy budou omezováni v mnoha ohledech a v Kataru se budou muset chovat tak, aby to nepřekročilo pravidla, která určuje šaría.

Zákaz nemanželského sexu během mistrovství světa ve fotbale fakticky platí v konzervativní zemi Katar, kde těm, kdo budou přistiženi při dovádění s někým jiným, než je jejich manželka, hrozí sedm let vězení.

Také pití alkoholu je na turnaji, který začíná v listopadu, oficiálně zakázáno a představitelé FIFA varovali, že nebudou žádné výjimky.

Ve Spojeném království se stále více obávají, že by britští fanoušci mohli čelit přísným trestům za to, že  se budou v zemi chovat jako obvykle.

Policejní zdroj řekl: „Sex není na pořadu dne, pokud nepřijdete jako manželský pár. Na tomto turnaji rozhodně nebudou existovat záležitosti na jednu noc. Žádná párty tam opravdu nebude. Každý musí zachovat chladnou hlavu, pokud nechce riskovat, že skončí ve vězení. Poprvé v historii mistrovství světa je jiný než manželský sex zakázán. Fanoušci se na to musí připravit.“

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

5 Comments

 1. Jak je tedy možné, že židovští umělci z Izraele byli záměrně vyloučeni ze světové výstavy umění v Kasselu?
  Jak je možné, že protesty židovských spolků proti tomuto rozhodnutí byly zcela ignorovány? Jak je možné, že nejohavnější antisemitské „umělecké dílo“, které bylo v Německu od roku 1945 na očích veřejnosti, bylo vystaveno ?!

  více zde, nestačím sledovat jak : EU OPĚT UKAZUJE, ŽE BUDOUCNOSTÍ EVROPY JSOU MUSLIMOVÉ…?

  zdroj

  https://www.juedische-allgemeine.de/politik/documenta-der-schande/

 2. Bukvicím ze sluníčkových zemí bude ještě potřeba vysvětlit, že jejich manželství žádným manželstvím není a v Kataru už vůbec ne (a že žádný vychcaný advokát – zmrd jim nepomůže). V civilizačním okruhu, ve kterém se musí i k blbé svíčce na hrobeček přidávat návod k obsluze, je to nezbytně nutné 🙂

 3. Dodal bych, že v Emirátech to mají s tím vymáháním prává šaría u turistů v bledě zeleném.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*