O společnosti, která není schopna chránit vlastní děti
Sdílet článek:

GUSTAV SITAŘ

Progresivní levice omezuje krok za krokem práva rodičů ovlivňovat budoucnost vlastních dětí. A neváhá svěřit je do rukou transgender průmyslu, který s neuvěřitelnou lehkostí předepisuje zmateným dětem nevratnou hormonální terapii.

Tradiční rodina je úhlavním nepřítelem všech ideologií, které chtějí ovládnout společnost. Ohrožení budoucnosti dětí pro ně není důvodem, aby je nezneužily. Zdroj informací na konci článku.

(1) Rodiče do toho nemají co mluvit

Senát v americkém státě Washington schválil minulý měsíc za pomoci demokratických hlasů zákon na ochranu dětí, kteří utekli od rodičů kvůli genderovým problémům. Podle nových pravidel nemusí útulek, do kterého se takové dítě uchýlí, hlásit rodičům místo pobytu dítěte, pokud dítě přišlo do útulku s cílem zahájit genderovou terapii.

Zákon se bude dále projednát v místním kongresu.

(2) Časté zdravotní komplikace

Agentura Reuters zveřejnila na podzim loňského roku obsáhlý článek na téma rizik genderové terapie. V článku uvádí:

Chirurgický zákrok na genitáliích je nevratný a může vést k vážným zdravotním komplikacím. Podle kalifornské studie měla čtvrtina transgender osob, které podstoupily chirurgický zákrok v oblasti genitálií, tak závažné komplikace, že musely být znovu hospitalizovány.

Pro dospívají chlapce, kteří chtějí podstoupit chirurgickou úpravu genitálií, je předchozí hormonální léčba komplikací, protože omezuje vývoj mužských pohlavních orgánů, ze kterých jsou během chirurgického zákroku vytvořeny ženské pohlavní orgány. Lékaři by na toto riziko měli upozorňovat.

(3) Nejsou známy dlouhodobé následky

Pro hormony blokující pubertu neexistují klinické studie, které by potvrdily bezpečnost jejich podávání dospívajícím dětem. V roce 2016 nařídila americká agentura FDA, které schvaluje použití léků, aby výrobci na seznam vedlejších účinků u hormonální léčby zařadili psychické problémy. Důvodem byly zprávy o sebevražedných úmyslech dětí, které je braly.

Neexistují dlouhodobé studie, které by sledovaly, jak jsou transgender osoby, které prošly terapií, spokojeny s výsledky v průběhu času. Samotná organizace WPATH sdružující lékaře, kteří se transgender problematice věnují, zmiňuje ve své poslední zprávě nedostatek výzkumu na téma dlouhodobých účinků hormonální léčby u dospívajících dětí.

(4) Nedostatečné lékařské postupy

Agentura Reuters uvádí, že lékaři na 18 genderových klinikách, kteří popsali svůj klinický proces hodnocení případu, nepostupují podle doporučení organizace WPATH.

Na většině klinik probíhá proces tak, že se skupina odborníků, která zahrnuje lékaře, psychologa a sociálního pracovníka, sejde s rodiči a dítětem na zhruba dvě hodiny. Během této doby zjistí informace o rodině, zdravotní historii a cílech léčby. Dále upozorní na rizika a benefity různých variant léčby.

Sedm klinik uvedlo, že pokud během dvouhodinového rozhovoru nezjistí žádné znepokojující informace a rodiče jsou s dítětem v souladu, předepisují hormonální léčbu po první návštěvě.

Článek Reuters uvádí příklad rodičů, kteří byli šokováni, když jim lékaři pro jejich třináctiletou dceru doporučili hormonální léčbu po konzultaci s psychologem, která trvala o něco více než hodinu, a patnáctiminutové poradě s endokrinologem.

(5) Nátlak na rodiče

Bývalá prezidentka transgender organizace WPATH upozorňuje na to, že lékaři často používají riziko sebevraždy dítěte, aby vystrašili rodiče a donutili je k souhlasu s terapií.

Tolik článek Reuters.

(6) Agresivita transgender hnutí stoupá

Riley Gaines je americká plavkyně, která získala pět titulů v univerzitních soutěžích. Otevřeně vystoupila proti tomu, že se ženských závodů mohou účastnit biologičtí muži, v jejím kontrétním případě plavec Lia Thomas, a že byla donucena s ním sdílet šatnu.

Po svém proslovu na půdě univerzity v San Francisku, ve kterém hájila právo žen na férovou soutěž, byla slovně a fyzicky napadena transgender příznivci a musela být odvedena ochrankou.

Pozn. autora: Takzvaná Frankfurtská škola přišla jako první s myšlenkou, že největší šanci rozložit svobodnou společnost mají agresivní menšiny, a vyškolila řadu následovníků.

Marxisté velmi dobře chápou, že rozvrat tradiční rodiny a stav, kdy se o dětech rozhoduje stát, je důležitou součástí strategie na ovládnutí společnosti.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*