Paní Němcová si prý klidně vezme čtyři svetry
Sdílet článek:

Paní Němcová si prý klidně vezme čtyři svetry.

Čekám, kdo jich dá osm.

Jen přesně nevím, kolik svetrů bude potřebovat pan Novosad, aby zachránil harrachovskou sklárnu a kolik jich budeme muset poslat klukům z managementu Volkswagenu, aby nepřesunuli výrobu škodovek mimo Českou republiku. To mi nějak v rozhovoru se soudružkou Němcovou úplně uniklo.

Pokud přijdete do práce bez svetru, budete týmem KRIT anonymně identifikován a následně s vámi bude zahájen dialog, neboť bude zcela zjevné, že uvažujete antisystémově a hrozí u vás nebezpečí radikalizace.

Pojďme ty zaprodané poKRITce už konečně z té Strakovky vyhnat. Je to sebranka neschopných lumpů, jež denně pracují na zničení naší země za pár stříbrných a pochvalu od von der Leyenové.

Premiér této země nemá za svůj úspěch považovat to, že sedí na pohřbu Alžběty II. za Bidenem, nýbrž to, že zachrání automobilky, sklárny, pekárny a všechny další průmyslníky a zemědělce před krachem.

Fialovi jde o pochvaly před nastoupenou eurounijní jednotkou a o metály od Zelenského.

Nám jde o lidi v naší zemi.

Pojďte s námi a já vám slibuji, že uděláme vše, co je v našich silách, abyste nepřišli o svou práci a vaše děti tady v zimě nezmrzly.

Paní von der Leyenová nás za to sice určitě nepochválí, neboť jí koloniální status České republiky, v jejímž čele stojí gubernátoři poslušně plnící její notičky, plně vyhovuje, ale to je skutečně to poslední, co by mě budilo ze spánku.

Po pravdě musím přiznat, že představa vytočené generální tajemnice Ústředního výboru EU, mě momentálně hřeje víc než ten nejteplejší svetr.

Jak říkám na svých cestách po České republice – je nejvyšší čas, abychom měli v čele naší země osobnost, která bude mít odvahu vyslat do Bruselu naprosto jasný vzkaz:

Doba, kdy Česká republika byla vaší kolonií

– dodávající vám námi vyrobenou elektřinu za brutálně nevýhodných podmínek,
– poskytující vám kvalifikovanou pracovní sílu coby evropská montovna
– odebírající potraviny a jiné výrobky druhé a třetí jakostní kategorie, které byste u vás nehodili ani psům
je dneškem definitivně u konce!

Jsme stát s bohatou historií, jenž má být právem nač hrdý. Tak už konečně přestaňme hrbit záda!

Už nejsme protektorát Böhmen und Mähren. Jsme Česká republika.

Chovejme se podle toho!

 

Jindřich Rajchl

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*