Most na Krym pohlcují plameny, část se zřítila do moře. Úspěšná diverzní akce Ukrajinců?
Sdílet článek:

Exploze zasáhla Kerčský most, který spojuje Rusko a okupovaný Krymský poloostrov, následně vypukl požár požár na jeho železniční části, provoz na mostě byl přerušen. Zatím se neví, zda šlo o diverzní akci Ukrajinců.

Podle dostupných informací došlo brzy ráno k explozi nákladního automobilu, jež následně způsobil výbuch palivových nádrží železničního vlaku, který směřoval na Krymský poloostrov. Zatím není jasné, zda za incidentem stojí ukrajinská diverzní akce. To, co je zřejmé, jsou škody na mostu, které byly způsobené explozí, část silniční části se zřítila do moře. Lidem je zakázáno se po mostě jakýmkoliv způsobem pohybovat.

 

SM

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Zkuste zajít na ústřední výbor diktátorského policejního státu,že chcete mobilizovat do první linie.To Vás na sto procent z toho válčení vyléčí.Vy máte ideologicky úkol zablešit každou diskuzi tím správným pohledem na svět .Asi Vás platí dobře,když tu obhajobu válčení melete pořád dokola.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*