Černá woke Kleopatra v Egyptě
Sdílet článek:

LIBOR ČÍHAL

Ve fluidním politickém systému se nikomu nezdá absurdním, že Černochová, která je členkou nominálně konzervativní strany, když už přímo nezpronevěřila státní megasumy nebo ji někdo nezkorumpoval, z důvodů, které zná jen ona, místo prospěchu armády je nasměrovala k prospěchu amerického pokrokového imperialismu. V těžkých ekonomických obdobích jdou české peníze na financování nejzrůdnějších perverzí, které doba vyplodila. Peníze věnované americkému imperialismu se nikdy ani v nejmenším nepotkají s blahem českého státu. Americká společnost je pomatená progresívní woke ideologií, ovšem nejde o žádné výstřelky na univerzitách, ale posedlá je celá společnost včetně armády, nenávist k jinému názoru na univerzitě má ještě brutálnější parametry ve vnitřní a mezinárodní politice. Nenávist k tradičním hodnotám bílé rasy v USA připomíná časy, kdy v Maově Číně běsnily Rudé gardy a nutily lidi k trýznivé sebekritice, což ovšem nikomu moc nepomohlo. I Tengova dcera byla Gardami těžce zmrzačena.

Příklad z bělošského Bostonu je velmi alarmující, ale je v dnešních USA běžný. Ve většinově bílém Bostonu demokratická starostka města Michelle Wu organizovala 13. prosince na radnici oslavu Vánoc bez bílých, přizvala jen barevné a neomalená Asiatka má tu drzost, že rozhodnutí považuje za projev své vysoké morální kvality. Boston je místem velkého vzmachu bílé evropské civilizace, kde barevným nepatří vůbec nic. Sedm bílých členů městské rady bez protestu akceptovalo, že účast na oslavě Vánoc je podmíněna rasovým kritériem, přitom bílí mají v radě většinu, další šest členů rady jsou barevní.

Situace bez nadsázky připomíná dobu řádění Rudých gard nebo NSDAP. Asiatka v čele radnice vysvětlovala, že jednoduše bílý si to zaslouží, město musí potvrzovat své etické hodnoty. Evidentně jde o vysoký stupeň nenávistného fašismu, který ovládl americkou společnost a na této lodi pluje i Černochová.

V USA diskriminace bílých dávno překročila únosnou limitu úsměvného. V Kalifornii je kariéra 61 000 pedagogů podmíněna trýznivou intelektuální sebekritikou, profesor, který by prohlásil, že není rasistou, je považován za negacionisty, který nemůže učit. Pedagog musí doznat, že je rasistou a sebekriticky si naordinovat cestu k nápravě. New York Post píše, že univerzita v New Yorku letos organizovala dílnu boje s rasismem, rezervováno pouze pro rodiče bílých dětí v základních školách, uni to vysvětlila tím, že by rodiče černých dětí mohli utrpět stykem s myšlením bílých. Univerzita v Cornell nařídila očkování studentů proti chřipce, povinné pro bílé, barevní mohou vakcínu odmítnout, protože už od bílých zažili dost násilí. Pro americký progresívní imperialismus a jeho český apendix Černochová, Lipavský je nejvyšší normou totální absence norem. Velká nicota, ve které se rozpustí všechno ostatní a stane se v této perverzi tekutým a nepodstatným. Člověk se v této formě stává stínem sebe sama. Foucault to dobře popsal: “Co je pravda? Fikce. Co je muž? Přelud. Co jsou sociální normy? Svěrací kazajka.”

Výjimečně dobrá politická odpověď tomuto zvrhlému americkému světu, a zrovna z Egypta a Tuniska. Egypt zažaloval Netflix protože ukradl Kleopatře podobu v dokumentární sérii “Queen Cleopatra”, o které znalci prohlašují, že je vrcholně politicky ideologizovaná. Egyptská vláda zakázala tyto filmy promítat v zemi, zdůvodňuje to nutností uchovat egyptskou národní a kulturní identitu. Zahi Hawaass, který je považován za největšího světového egyptologa, prohlásil: “Kleopatra, to byla spousta věcí, zaslouží si, aby se o ní vyprávělo i dnes, jedna věc je však absolutně jistá – nebyla to černoška.” Netflix podobným způsobem falzifikoval velkého Hannibala, do role obsadil černocha Denzela Washingtona, okamžitě to vzbudilo velké pobouření v Tunisku, které na svém území Kartágo zdědilo. Jde o americkou neomalenou falzifikaci, která z důvodu politické propagandy deformuje historickou realitu a americké válečné základny po celém světě jsou garantem této propagandy. Hannibal byl příslušníkem fénického etnika, které patřilo stejně jako Židé a Arabové k semitské rase. Tuniské národní shromáždění vydalo prohlášení: “Americký projekt vyzdvihuje černochy, snaží se na úkor jiných kultur prodat lidstvu, že černá kultura hrála centrální roli v dějinách.” Český parlament má jiné priority než tuniský, schválil miliardy americkým zbrojovkám, kultura a dějiny nejsou v Čechách doma.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. Nemůžu se ubránit tomu, že woke ideologie je jen obyčejné pokrytectví bílých žiďáku, kteří ovládají USA a potažmo zatím i svět.Je to taková naoko hra, že dáme líznout i černochům, ale ve chvíli, kdy by to znamenelo nějaké opravdové ohrožení jejich mocenského postavení a hlavně z toho plynoucích dolarů, tak bez problémů naženou černochy klidně do koncentráků.a proč si to myslím? Podívejte co udělali s Ruskem, když ho dotlačili k válce na Ukrajině.Okamžitě uplatnili zákon kolektivní viny a vůbec si nedělali problém s tím, že je to nacistická ideologie. Ale hlavně okamžitě zmrazili Rusku peníze, které na Západě Rusko má a v tu chvíli podle mě zatrnulo i řeba Saudům a dalším, protože si uvědomili, jak lehce je USA může odpojit od penězovodů, když nebudou poslouchat svého páníčka USA. Takže teď se jakoby klaníme černochům, ale podívejte se do minulosti , kdo je kdy nejvíc utlačoval.Nejdřív to byli hlavně kolonialní velmoci Británie, Francie, Holandsko a pak i USA , když začali dovážet otroky z Afriky.Takže za mě je to zase jen určitá účelovka, která když bude potřeba bude klidně zrušena ze dne na den.A přijde něco jiného……tohle USA zatím umí velmi dobře.Akorát, že jim do toho hodilo Rusko vidle a najednou ten tolik uctívaný Západ se odkopal a vidíme jen naprosto zasmrádlé vnitřnosti, odumírající chcíplotiny.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*