Přijel loutkovodič instruovat své oddané loutky?
Sdílet článek:

SLOVANKA

Jistě jste si všimli, že jeden z největších globálních zločinců, Alexander Soros, syn George Sorose, který již vloni převzal post svého otce, navštívil korouhvičku generála Pavla – a to za účasti Koláře.

Kolik dalších politiků či zástupců neziskovek ještě potkal, se můžeme jen dohadovat.

Soros od svého převzetí impéria navštěvuje různé země světa. První dva státníci, se kterými se Alexander Soros sešel, byli brazilský prezident Lula a kanadský premiér Trudeau.

Oba diktátoři, kteří zavádí nejen cenzuru, ale také digitální diktaturu a v případě Luly i povinné očkování, vám lépe napoví, k jakému typu politiků má mladý Soros nejblíž.

Nedávno se pak Soros spolu s Clintonem sešel s Bergogliem – a krátce poté začal papež otevřeně podporovat trans a LGBTQ agendu a vyhazovat z postů své odpůrce.

I přes původní proklamace některých médií o tom, že Sorosovy neziskovky odchází z Evropy, později tento čelní globalista potvrdil, že tomu tak rozhodně není.

Zkusme se tedy zamyslet nad tím, co mohlo být důvodem návštěvy tohoto vysoce vlivného zločince, který je zároveň největším dárcem Bidenovy kampaně.

Pokud se podíváme na jeho aktuální kroky doma, tedy v USA, tak tam je nejlépe znát důsledek dosazení Sorosových prokurátorů zejména v některých demokraty ovládaných státech. Tím podpořil razantní nárůst zločinnosti.

Právě díky Sorosovým prokurátorům se stala většina černých zločinců beztrestnými. Za rabování, krádeže, ale i loupeže (pokud při nich nedojde k zabití), tito prokurátoři zprošťují zločince viny – a ti tak mohou opakovaně krást, aniž by se museli obávat zatčení.

Tato situace, která devastuje americká města, by bez pomoci Sorosem dosazených prokurátorů, ale i Sorosem podporovaných demokratických guvernérů či starostů, nikdy nenastala.

Na mnohé návštěvy státníků jezdí Soros i se svým přítelem

Pokud tak někdo nese jasnou vinu na stavu některých amerických měst, pak je to právě Soros.

Beztrestnost se dotýká i drogových dealerů, takže podivné „zombie“ postavy jsou vlastně také důsledkem beztrestné distribuce drog.

Soros samozřejmě podporuje také výměnu obyvatel – a to jak v USA, tak v Evropě.

Nyní se tedy můžeme přestěhovat na náš kontinent, kde má Soros své spolehlivé lidi nejen v EU, ale i v ESLP (Evropský soud pro lidská práva).

Soros v rámci Evropy ovlivňuje politiku nejen přes tyto instituce, ale zejména přes neziskovky, především pak ty promigrační.

Soros aktuálně financuje především výměnu obyvatel, LGBTQI agendu (zejména propagaci transek), potratové kliniky (prosazování potratů až do porodu) a klimatickou agendu.

Co by tedy mohl aktuálně chtít u nás? Je toho celkem dost:

  1. Migrační pakt – výměna obyvatel je přinejmenším v Evropě ze strany Sorose hlavní zájmovou agendou. Může jít o plnění plánů výměny obyvatel, protože migrační pakt si žádá přerozdělování. A migrační pakt EU podporuje nejen EU, ale i Soros. Je to asi týden, co byl Soros v Itálii. Je možné, že by dohadoval přijetí džihádistů z Itálie k nám?
  2. LGBTQI a trans agenda je nyní velmi prosazovaná nejen v USA, ale i v západní Evropě. U nás zatím neprošly mnohé zákony, které již v západoevropských zemích platí. Většina zemí EU již umožňuje nejen manželství pro všechny, ale i změnu pohlaví na základě prohlášení, muže v ženských sportech a další úchylnosti. Soros financuje mnohé LGBTQI neziskovky, které tuto agendu prosazují, stejně jako indoktrinaci dětí LGBTQ agendou. S tím souvisí také tlak na přijetí Istanbulské úmluvy.
  3. Klimatická agenda – také do ní vkládá Soros značné prostředky, i když ve srovnání s výše uvedenými agendami lze říci, že jen okrajově, klima mají na starosti spíš jiní globální zločinci.
  4. Hledání nového sídla Sorosovy Středoevropské univerzity (CEU). Ta původně sídlila v Maďarsku, aby se za Kurze přestěhovala do Vídně (tehdy ji chtěl i Babiš v Praze, ale mladý Soros je dlouholetý přítel Kurze, což byl důvod, proč si zvolil Vídeň). Nicméně příští rok jsou v Rakousku volby. A tam drtivě vede protibruselská a protimigrační FPÖ, která slibuje, že Sorose vyžene ze země. U nás by měl Soros jistotu. Tato vláda jeho univerzitu přivítá s otevřenou náručí a u nás se nemusí bát ani toho, že by se po volbách něco změnilo, protože i Babiš sem Sorose zval. Jisté je, že je nejvyšší čas hledat náhradní prostory, protože rakouské volby se blíží.
  5. Možné je, že má Soros nějaké lukrativní korýtko pro Koláře (pro Pavla, který má ještě dlouhé funkční období před sebou, zřejmě ne). Soros má dlouhodobě vliv na EU, takže by mohlo jít o nějakou funkci tam nebo přímo v USA.

Důvodů by samozřejmě mohlo být mnohem víc, nakonec ani nemuselo jít přímo o českou politiku, ale třeba o předání nějaké ceny ze strany Sorosovy nadace věrné loutce v podobě korouhvičky Pavla.

Možné také je, že se u nás budou zřizovat nějaké nové neziskovky, které by měly na starosti právě Sorosovy „zájmové“ oblasti.

Já osobně se přikláním z výše uvedeného ke stěhování Středoevropské univerzity, případně zřízení nových neziskovek, protože ostatní záležitosti má na starosti spíš  Brusel.

Volby v Rakousku budou už za necelý rok (v září 2024), takže do té doby musí mít Soros v záloze případné náhradní sídlo. Aktuálně jsme asi jedinou středoevropskou zemí, u které mu nehrozí, že by z ní byla tato instituce v nejbližších 10 letech opět vyhoštěna.

Ať už přijel nástupce George Sorose z jakéhokoli důvodu, jisté je, že v samotných USA se říká, že je ještě mnohem radikálnější a nebezpečnější než jeho otec. Dočkat se tak můžeme čehokoli…

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*